Co přinesl první rok s historicky prvními ambassadory Business Animals?

09. Srpen 2018

Tak na tento moment jsem se těšila i netěšila. Těšila jsem se na shrnutí toho, co spojení těchto výjimečných lidí s Business Animals za rok přineslo. Zároveň je mi líto, že tento cyklus končí a neumím si představit, že by náš první „vrh“ přinesl vhodnější adepty, kteří zrcadlili moderní obchod v tomto roce. Všem ze srdce děkuji za to, že jste sdíleli tolik hodnotných informací. Zhostili jste se role ambassadorů naprosto famózně. Děkujeme!

 

Vyzkoušejte leady

Posuďte sami:

1) Kateřina Pekárková

Kačka je neuvěřitelná žena činu a v tomto duchu se odvíjel i její obsah.
Hodně pozornosti udělala Katky výzva z knihy Zázračné ráno a doslova jí nakazila celou komunitu, která hromadně začala vstávat v 5 hodin ráno a sprchovala se studenou vodouTo, že obchod je hlavně svoboda, popsala v tomto článku Mateřská je ideální start pro podnikání  a dotkla se tématu toxických lidí, které vás hodně bavilo. Nechala nás také nahlédnout pod pokličku svého businessu a otevřela dveře do svého soukromí vtipnou situací ze  života – Výchova podle Kiyosakiho, která moc nevyšla.

2) Jiří Šedek

Jirku vždycky dávám většinou z blíže neurčených důvodů na konec, ale teď ho překvapím:-)  Znám ho už pár let a baví mě jeho úhly pohledů založené na logiceZamyšlení nad tím, jak postavit základy týmu a zajímavý pohled na  mužskou a ženskou roli v týmu, měly velký úspěch. Jirka také vysílá živě každou středu ráno v 9h na FB BA svou ranní rychlovku.

3) Ondřej Karasz

Společný projekt Ondry a jeho ženy Hanky „Zápočet z byznysu“ je důkazem, že finance v dnešní době jdou dělat moderně a mohou oslovit i mladé publikum. Dělají to prostě skvěle. Ondra inspiroval důvody, proč se má začít s podnikáním v co nejnižším věku, a jak prakticky zvládat podnikání při studiuOndra zároveň s dalšími ambassadory vystupovali na Meetupu n. 15, kde bylo hlavním tématem tvoření komunit a jejich využití v praxi.

4) Lucie A Ondřej Ratajský

Lucka s Ondrou se pomalu ale jistě stávají synonymem pro energii v ČR. Přesněji řečeno energii v životě. Popsali nám svůj příběh, ukázali pohled na práci v páru  a taky na to, jak pracovat se svou energií, aby se nám vracela.

To, že se pořád někde něco děje, mapuje energický Ondra z Brna v živých vysíláních každou středu v 18h na FB BA. Připojuje se k vám z různých míst a akcí, které jsou hodně zajímavé!

5) Daniel Kosec

Dan je pravidelným návštěvníkem našich Meetupů, zabředněte s ním do dlouhým rozhovorů třeba právě tam!

Dan má za sebou skvělý rok, kdy si ještě více ukotvil své silné stránky, a teď podle svých slov hlavně tvoří a „hraje si.“ Dan se pohybuje ve světě kryptoměn, ale dokázal i pěkně motivovat. Poradil také, jak si zanalyzovat své příležitosti  a vystřihl skvělý článek o rychlořešeních a rituálech.

6) Radovan Syrotiuk

Rado byl tento rok hodně pracovně vytížený a potkaly ho i zdravotní problémy, takže jsme moc rádi přijali jeho omluvu s tím, že bude více odpočívat. Přesto děkujeme za skvělý obsah na BA –  5 zajímavých investičních příležitostí a alternativní investice. 

Z mého pohledu se rok 2017/2018 vinul kolem témat, které se věnovaly propojení onlinu, salesu a marketingu. Shodli jsme se na tom, že internet je skvělým pomocníkem v obchodu, když se používá zároveň s osobním budováním vztahů. Vztahy jsou totiž vždy nad businessem a opravdové umění komunikovat bude něco, čemu se budeme věnovat detailně v dalším roce, máte se na co těšit!

Ještě jednou děkuji celé úžasné bandě a těším se na další společné akce a cesty.

© 2024 imper.cz