Udělejte si to pěkný: Super podniky, které vám dovezou snídani až pod nos

26. Červenec 2018

Snídat se musí, tedy alespoň podle drtivé většiny odborníků na výživu. A když navíc máte okolo sebe super společnost, je to ještě lepší. Proč si tedy nezpříjemnit pracovní den nebo ranní poradu super snídaní, kterou vám někdo přiveze až pod nos? Obětovali jsme se za vás.

Snídaně a jejich dovoz

Snídaně je prý nejdůležitější jídlo, tak ji nesmíte odbýt. Zjistili jsme, které dobroty si můžete nechat dovézt, nebo kde mají snídaňové boxy. Snídaně dělá u mnohých lidí celý den.

hledáme obchodníka

Donuter donuts

Donuter donuts

Říká se, že jsou to nejlepší donuty v Praze a my můžem s klidem říct, že ano. Barev, příchutí a náplní mají plno, a tak se o sladkou ranní vzpruhu nemusíte bát. Jediná nevýhoda je, že dodávají až od 10h ráno, a to znamená, že pokud jste zvyklí mít snídaňové porady od osmi, budete se muset spokojit s dodávkou z předchozího dne… vyzkoušeli jsme obojí.. .a bylo to super. Donuty si objednáte přes Dámejídlo.cz.

Bagetky z Bageterie Boulevard

Bagetky z Bageterie Boulevard

Dáváte-li přednost slanějším dobrotám po ránu, pak si určitě objednejte BBBox od Bageterie Boulevard. V nabídce mají masový, fish nebo vegebox, takže si vybere každý. V boxu je pro vás připraveno 16 křupavých kousků, ze kterých se nají prý 6 strávníků (říkáme prý, protože hladový obchodník jí za dva…známe svoje lidi 🙂 ). Objednat si můžete navíc i džusíky. Usměvavý kurýr přijíždí už v 8:30. A kam? BBBox najdete nejen v těchto městech: Praha, Brno, Plzeň, Ostrava, Hradec Králové, Pardubice.

Bakeshop

Bakeshop

Domluvte si konzultaci

Bakeshop můžeme v každou denní dobu a začít jejich dobrotami den, to je fakt svátek. Rozvážet začínají už po sedmé hodině a na výběr máte tousty, sendviče, quiche, muffiny, křupavé chleby s pomazánkami apod. Skvělé je, že si můžete hostinu namixovat, a tak si pochutná každý. Bakeshop zaváží jen Prahu… Ó my se máme 🙂

 

Coffee and Waffles

Coffee and Waffles

K ranní kávičce se hodí i wafle a z Coffee and Waffles vám je přivezou jak ve sladké variantě, tak i slané a navíc si můžete vybrat ze snídaňových meníček (americká, anglická, vejce Benedikt..). Máte bezlepkovou dietu? No problemo. Bezlepkové wafle s pořádnou porcí avokáda už na vás čekají. Jo a snídat v kanclu můžete začít už v 8:30.

Sklizeno

Sklizeno

Sklizeno se pustilo do cateringu a musíme říct, že se jim to daří. V Praze a Brně mají spoustu vděčných strávníků, kteří oceňují čerstvé jídlo bez škodlivých éček a konzervantů. Výběr je velký,  a tak se vám může snídaně hravě proměnit v brunch. A proč ne, že?

Cukr, káva, limonáda – tipy na další chutné články:

Zdroj: facebookové stránky zmíněných rozvozů a restaurací

© 2024 imper.cz