Kam v září: Nejlepší akce pro obchodníky, které vás po létě znovu nastartují

01. Září 2016

Prázdniny jsou definitivně za námi. A my konečně můžeme vlítnout do obchodování rovnýma nohama. Po létě však býváme i tak trochu líní. Než se dostaneme do formy a stane se z nás opět dravý jedinec, může to chvíli trvat. Což při aktivitě ostatních obchodníků z týmu, zejména akčních nováčků, může působit poněkud depresivně. Zajeďte si pro inspiraci na nějakou konferenci nebo seminář, osvěžte umění networkingu a třeba rovnou natrefíte i na potenciální klienty. Pracujete z domova a chcete se v září rozvíjet? Kam se v září vyplatí podívat?

13094361_981227595307606_3821128397638837321_n

hledáme obchodníka

EY Podnikatel roku 2016

V září startuje další ročník soutěže Podnikatel roku. Každý rok se hledají zajímaví a úspěšní podnikatelé, kteří mohou inspirovat ostatní. Nezávislá porota nehodnotí pouze ekonomické výsledky a situaci, zajímat je bude také váš příběh. Jestli tedy máte světu co říct, seberte odvahu a přihlaste se, ideálně hned v září. Nebo můžete nominovat podnikatele, který inspiruje vás a cenu by si zasloužil. Přijďte se podívat na podnikatele roku a načerpejte vnitřní motivaci do k dalším pracovním úspěchům.

Jak a kudy vůbec prodávat ještě více na webu

Uvědomujete si, že pokud se chcete udržet ve vodách salesu nad hladinou, je potřeba přestat spoléhat pouze na osobní prodej. Na této akci se dozvíte, jak a kudy prodávat více na webu. Je určen nejen pro začátečníky, kteří s onlinem teprve začínají, ale také pro ty z vás, kteří chtějí tuto oblast posílit. Těšit se můžete na reálné případy úspěšných firem.

Trading Expo & Alternativní investice

  • 8.–9. 9. 2016
  • Praha, PVA Expo Letňany

Konzervativní investování není nic pro vás? Tuhle akci budete milovat, bude totiž čistě o alternativních možnostech investování a spekulativních investičních tipech. V pátek se můžete těšit na 13 spekulativních tipů od expertů z oboru. V sobotu diskuze začne kulatým stolem nad otázkou, jak začít s alternativními investicemi.

Sales networking Cesty úspěšných

S networkingovými akcemi se poslední dobou roztrhl pytel. My však máme rádi ty, které mají přesah do salesu. Dozvíte se, jak rozvíjet obchodní vztahy, jak na follow up, a také to, jak vztahy dlouhodobě udržet na pozitivní vlně. I když si říkáte, že tohle dávno víte, nikdy není na škodu poslechnout si, co funguje ostatním obchodníkům.

Neuvěřitelný seminář o prodeji

  • Praha: 9.–11. 9. 2016
  • Brno: 18.–20. 10. 2016
  • Ostrava: 18.–20. 10. 2016

Třídenní seminář je ideální zejména pro začátečníky. Vtáhne vás do světa obchodu a naučí vše, co o prodeji potřebujete vědět. Jak vést obchodní jednání, jak zvládat námitky, jak budovat s klienty vztahy, které vydrží. Seminář je zaměřen nejen na technickou stránku věci, ale i drobné detaily, které mohou pokazit celý průběh schůzky.

02 Ynspirology CON

Hledáte, kde po létě najít inspiraci a opět se dostat do formy. Běžte se potkávat s inspirací nabitými lidmi. Nejedná se vysloveně o sales akci, jestli však patříte do kategorie generace Y, neměli byste chybět. Naučit se od youtuberů, jak se to dělá, se vám v dnešní technologické době bude hodit.

Babel Camp

Obchodníky, kteří to s angažováním v onlinu myslí vážně, potěší CEE Social Media Meet-up, který bude vůbec poprvé v Praze. Těšit se můžete na zajímavé lidi, kteří v oblasti sociálních médií už něco dokázali. Babel Camp se zaměřuje na inovace a nové přístupy, takže to nebude jen tak nějaká random social media konference. Organizátoři slibují skvělý networking a ještě lepší after party.

button registrace obchodnika transparent

MotivP Business Brunch – Konzultativní prodej

Nebaví vás otravovat klienty a tlačit je ke koupi. Ani se nedivíme, o tom obchod vůbec není. Naopak konzultativní prodej je založen na partnerství – ty něco potřebuješ, umím tvou potřebu uspokojit. Jestli vás tohle téma zajímá a chcete se dozvědět víc, nenechte si tento brunch ujít.

Leadership

Vést tým obchodníků totiž není žádná legrace. Vést lidi k plnění plánu, udržet je motivované a co nejdéle u firmy. Nevíte, jak na to? Nebo chcete být ještě lepším leaderem? Přijďte se inspirovat od úspěšných leaderů, kterým se daří vést nejen své podřízené, ale i sama sebe. Mluvit se bude také o tom, jak zvládat krizové a vypjaté situace, což  se vždy může hodit.

EET v praxi

Také se už pomalu, ale jistě připravujete na příchod elektronické evidence tržeb? Či už jako provozní, nebo obchodník s EET, který se těší na žně. Na této dvoudenní konferenci dostanete všechny odpovědi. A kdoví, možná odjedete i s pár potenciálními klienty.

Emoce v prodeji

  • Brno: 20.–21. 9.2016
  • Praha: 12.–13. 10. 2016

Zamysleli jste se někdy nad tím, že obchod je vlastně hodně emoční záležitost? Správně se naladit na emoce klienta je základ, jak ho získat na svou stranu a také si vybudovat respekt. Z neúspěšné schůzky utíkat s úsměvem na tváři za dalším klientem. A  opět se vrátit za klientem, kde to předtím nedopadlo. Pokud cítíte, že přesně tyhle dovednosti potřebujete posílit, na tomto semináři s tím můžete začít něco dělat.

FOR ARCH 2016

Největší stavební veletrh v České republice. Nás na tuhle akci namotivoval Pavel Tesárek ze Svépomocí.cz (přečtěte si celý rozhovor s Pavlem). Každým rokem svůj výstavní stánek zvětšují a druhý rok organizují také konferenci pro 650 stavebníků. Pokud se tedy v oboru stavebnictví pohybujete, je to ideální příležitost pro načerpání inspirace i nových kontaktů.

WebExpo2016

WebExpo, neboli mezinárodní konference o webu, je rozhodně jedna z největších akcí podzimu. I když někteří obchodníci oblast marketingu zatracují. V dnešní době však neprodává jen samotná osobnost obchodníka, ale i moderní web. Čekají vás 2 dny nabité web inspirací, kreativní prostředí, domácí i zahraniční špičky v oboru.

TIP: S kódem Businessanimals-WebExpo získate 10% slevu z ceny vstupenky, při objednávce jej stačí napsat do kolonky „Uplatnit slevový kód“

E-business fórum 2016

E-commerce zažívá obrovský boom, prodej se čím dál tím víc přesouvá online. Navíc je to oblast opravdu dynamická a neustále se rozvíjející. Takže se rozhodně vyplatí být v obraze. E-business fórum je jedna z nejvýznamnějších akcí pro lidi v oboru. Program bude probíhat současně na třech frontách – Sál osobností, Sál inspirace a Sál How to. Bude tedy z čeho vybírat.

MeetUp BusinessAnimals.cz

Po letní meetupové pauze se na vás opět těšíme v září. Klasicky se sejdeme poslední pondělí v měsíci. Očekávejte pořádnou sales energii, bohatý program, zajímavé spíkry a soutěže. Pro více info nás sledujte na Facebooku nebo se rovnou zaregistrujte, aby vám už žádná novinka ze světa salesu neunikla. Zároveň se jedná o poslední otevřený MeetUp, od října bude tato akce jen pro registrované.

© 2024 imper.cz