7 nejlepších motivačních citátů pro obchodníky

09. Leden 2019

Jsou slova, která vás ovlivní na celý život, ať už je vyřkl někdo známý, nebo vám blízký. Zarezonují s vámi a prohloubí vaše chápání. Motivační citáty dokážou člověka posunout, nebo mu dát správný směr. Tak pokud právě potřebujete nasměrovat, vybírejte níže.

7 motivačních výroků slavných

1. „Existuje tisíce způsobů, jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.“ — Albert Einstein

Neplýtvejte časem na aktivity, které vás zdržují a nepřinášejí žádný výsledek. Podobně to ale platí i o lidech. Pečlivě vybírejte, s kým budete pracovat a přátelit se.

2. „Můžete mít buď výmluvy nebo výsledky. Nikdy ne obojí.“ — Arnold Schwarzenegger

Hledejte způsob, ne výmluvu. A pokud se musíte vymlouvat, nebo se vám do něčeho nechce, je to neklamné znamení toho, že byste možná měli zvolit jinou práci, nebo určitou aktivitu delegovat na někoho, kdo je na ni expert.

hledáme obchodníka

3. „Nehoňte se za penězi, ale za vizí. Peníze si vás pak najdou samy.“ – Tony Hsieh

Najděte v sobě vášeň pro to, co děláte a užívejte si to. Bude to na vás vidět a energie, kterou budete vyzařovat, přitáhne zákazníky a peníze.

4. „Cokoliv si lidská mysl dokáže představit a čemu dokáže uvěřit, toho lze dosáhnout.“ — Napoleon Hill

Nedávno jsme se věnovali vizualizaci a v ní Napoleon Hill vynikal. Více si o ní přečtete v článku Síla vizualizace – 5 praktických tipů, jak ji ovládnout.

5. “Soustřeďte se na to, kam chcete jít, nikoli na to, čeho se bojíte.” – Tony Robbins

Strach je náš největší nepřítel. Místo, aby nám dodával energii a posouval nás směrem k cíli, paralyzuje a oslabuje. Návod na to, jak bojovat se strachem, najdete v článku 5 kroků, jak překonat strach a akcelerovat sales výsledky.

6. „Není podivné, že se nejvíce bojíme toho, co se nikdy nestane?“ — Napoleon Hill

Pokud máte jen trochu bujnou fantazii, tak je vám v případě strachu nepřítelem. Okamžitě se vám v hlavě začnou tvořit scénáře, které se sice nikdy nestanou, ale ještě více vás vynervují. Chce to zhluboka dýchat a pozitivní myšlení.

7. „Život není utrpení ani blaho. Život je prázdné plátno a člověk musí být velmi dovedný.“ — Osho indický mystik

Je jen na vás, jaký život budete žít. A my vám přejeme, ať je skvělý a plný úspěchů.

Vyzkoušejte leady

© 2024 imper.cz