Využijte letošní peníze na firemku či rekreaci v roce 2024 

Aparthotel Svatý Vavřinec

15. Prosinec 2023

Váháte, čím obdarovat své zaměstnance nebo kolegy? Nemáte vyčerpaný budget a chcete ho využít účelně? Řešením je „voucher na metr“, se kterým můžete vyřešit vánoční dárky i firemku na příští rok.  

Pošlete své kolegy do Aparthotelu Svatý Vavřinec a nechte je, aby si užili pár dní v přírodě Krkonošského národního parku, na lyžích, na kolech, výletech – zkrátka jakkoliv chtějí. Ať vyrazí do Krkonoš s rodinou, kolegy či přáteli. Čas na horách jim dodá energii, chuť do další práce a přinese spoustu zážitků. Je na nich, kdy se rozhodnou přijet.  

Jak funguje Voucher na metr? 

Dobijte si “kredit” a my vám na danou částku vystavíme fakturu. Částku, kterou si u nás takto uložíte v rámci voucheru na metr, my navýšíme o 7–13 %, jako poděkování za projevenou důvěru.  

Pak už nám stačí, jen když určíte, kdo z kolegů má kolik vyčerpat. Někomu z vašich spolupracovníků vystavíme poukaz na 5 000 Kč, jinému na 3 000 Kč, někomu možná na 10 000 Kč. Kolik komu – to si rozmyslíte vy. My budeme z vašeho budgetu postupně tímto „odstříhávat metr“

Na co lze voucher využít?  

I v tomhle se fantazii meze nekladou. Mají kolegové využít voucher pouze na ubytování? Chcete přidat možnost čerpání i na konzumaci, nebo Krkonošský wellness a masáže? Rozhodnutí je jen na vás. My v Aparthotelu Svatý Vavřinec splníme Vaše přánína maximum.  

Zaplaťte teambuilding nebo firemku letos, vyčerpejte v roce 2024 

“Kredit” můžete čerpat i na firemní akce – obchodní jednání, porady, teambuildingy i večírky. V rámci firemních akcích Vám rádi pomůžeme naplánovat program na míru přesně podle Vašich představ. Ve Vavřinci můžete využít 10 konferenčních sálů a salónků s kapacitou až 300 osob. Využijte letošní budget a přijeďte si užít hory s kolegy až příští rok. Napište nám na media@svatyvavrinec.cz a vše stihneme ještě do konce roku.  

© 2024 imper.cz