Rolety bez vrtání: Ideální zastínění oken do podnájmu

rolety bez vrtání

06. Červen 2024

Zastínění oken je velkým tématem především v létě, kdy přes den do místnosti pálí plné slunce, které vyhání teploty vzduchu do nesmyslných výšin a znepříjemňuje viditelnost. A jediným dostupným řešením nemusí být jen závěsy – velkým hráčem ve hře jsou rolety bez vrtání, které vám nemůže zakázat ani ten nejpřísnější majitel bytu.

Bydlení v nájmu neznamená diskomfort

Bydlíte v podnájmu a řešíte optimální zastínění, které bude vyhovovat jak smluvním podmínkám ze strany majitele, tak vašim požadavkům? Nemusíte se již nadále rozhodovat mezi úplnou tmou a nepříjemným slunečním žárem – můžete se spolehnout na rolety bez vrtání, které poskytují stoprocentní funkčnost a nulové škody na majetku způsobené vrtáním.

Rolety bez vrtání mají co nabídnout

Rolety jsou jedním z nejpopulárnějších typů stínění oken. Nabízí řadu funkcí a benefitů, které z nich dělají ideální volbu pro domácnosti i kanceláře. Umožní vám regulovat si množství světla pronikající do místnosti a při plném zatemnění zaručují perfektní tmu pro kvalitní spánek. Kromě světla odrazí i nebezpečné UV záření a pohledy kolemjdoucích či sousedů.

V podnájmu je při zařizování často velký tlak na praktičnost a dodržení rozpočtu. Rolety bez vrtání splní oba požadavky, a nabízí mnohem víc. Jaké výhody stojí za zmínku?

1. Snadná instalace

Rolety bez vrtání se dají upevnit na okno pomocí různých mechanismů, jako jsou například svorky, klipy nebo lepicí páska. Montáž zvládne i laik v řádu několika minut.

2. Přichycení na okno bez vrtání

Díky technice bez vrtání nezanecháte ve zdi ani oknech žádné díry, které byste museli po vystěhování opravovat či finančně kompenzovat. To je ideální pro nájemce, kteří nechtějí riskovat ztrátu kauce.

3. Rozmanité použití

Rolety bez vrtání se dají jednoduše sundat a znovu přichytit na jiném okně. To je ideální, pokud se stěhujete nebo chcete rolety používat v různých místnostech.

4. Stoprocentní funkčnost

Rolety bez vrtání plní všechny funkce běžných rolet. Chrání před sluncem, zajišťují soukromí a regulují teplotu v místnosti.

5. Široký výběr designu

Vybírat můžete z velkého množství barev, vzorů a materiálů, které vám pomohou pozvednout design místnosti. Snadno si tak vyberete rolety, které padnou do vašeho interiéru a budou ladit s vaším stylem.

Typy uchycení rolet bez vrtání

Rolety na klipy: Jedním typem instalace rolet je pomocí plastových držáků na horní část rámu okna. Jde o nejčastější upevnění rolety bez vrtání, které poskytuje spolehlivé uchycení, které na oknu nezanechá žádné šrámy.

Rolety na lepicí pásku: Tyto rolety se upevňují na rám okna pomocí oboustranné lepicí pásky. Jedná se o nejsnazší a nejlevnější způsob přichycení.

© 2024 imper.cz