Hledáte práci s vysokými výdělky? 8 tipů, jak si vymazlit profil v komunitě obchodníků

08. Květen 2017

„Na LinkedInu se obchodnické pozice až tak neoslovují, za to na BusinessAnimals.cz denně,“ uvádí senior obchodník komunity moderních salesmanů Jakub Jágl. Minule jsme vám radili, jak zvýšit své šance na dreamjob na LinkedInu. BusinessAnimals.cz je oproti LinkedInu portál úzce zaměřený na sales komunitu. V profilu si nastavíte, jestli práci hledáte, jste otevřeni novým příležitostem nebo nabídky nepřijímáte. Oproti LinkedInu zaměstnavatel hned vidí, koho může oslovit. „Získání kontaktu na obchodníka je na BusinessAnimals.cz placené, takže vás osloví pouze ten, kdo má opravu zájem.“ 

DSCF6606

Hledáte práci v obchodě? Zaregistrujte se na BusinessAnimals.cz a vylaďte si profil podle našich tipů:
button registrace obchodnika transparent1. Reprezentativní fotka

Hlavní roli hraje business fotka, která vás představí jako obchodníka. Žádné fotky se zvířaty nebo v kšiltovce.

manazerfinfin

2. Představte se

Napište, co vás zajímá v řeči, jakou běžně komunikujete. Hlavně nic strojeného. Postačí pár vět o sobě. TIP BusinessAnimals.cz: Nahrajte krátké video, které vystihne vaši obchodnickou osobnost!

3. Nastavte si zájem o práci  

Na profilu si nastavte, jestli hledáte či nehledáte práci, nebo jste otevřeni přijímat nabídky.

S takto vylepšeným profilem už můžete očekávat opravdu zajímavé pracovní nabídky. Kdo říká, že nechce oslovován s obchodními nabídkami, není pravý obchodník! Profil na LinkedInu samozřejmě kvůli BusinessAnimals.cz rušit nemusíte. Obchodníkům se určitě vyplatí využívat obě sítě, aby tak maximalizovali možnost zaujmout ty pravé potenciální zaměstnavatele.

Snímek obrazovky 2017-05-08 v 11.17.33

4. Čím víc, tím líp

Vyplňte praxi v obchodě, jednotlivé pozice konkrétně rozepište, ať je zaměstnavateli jasné, co umíte a můžete nabídnout.

5. Jazyky a dovednosti

Na vašem profilu můžete jednoduše zatrhnout, jakými dovednostmi a jazyky disponujete.

6. Přidejte odkazy

Pokud máte, přidejte odkaz na svůj web, články o vás atd., kde je vidět, co jste dokázali.

TIP BusinessAnimals.cz: Věděli jste, že budování vlastního obchodnického brandu je v dnešní době velmi důležité a pomáhá v prodeji a důvěře vašim zákazníkům? Připojit ho pak můžete do podpisu svých emailů, promovat na sociálních sítích atd.

Printscreen essens

7. Choďte na pravidelné MeetUpy

Jako registrovaní obchodníci na BusinessAnimals.cz máte vstupy na naše pravidelné offline meetupy ZDARMA. Meetupy mají vždy unikátní téma, potkáte se tam s dalšími obchodnickýmu zvířaty z celé ČR a vznikají tady zajímavé interakce, ať už businessové, nebo HR. Aktuálně se v pondělí 29. května chystáme na HOT téma obchodování odkudkoli na světě!

8. Staňte se se prémiovým členem Animals Leaders!

Jestli toužíte dovést vaše obchodnické šance do absolutního maxima, staňte se prémiovým členem AnimalsLeaders.cz. Jako první se dozvíte o nejnovějších tech-vychytávkách, nejmodernějších nástrojích pro efektivnější obchod, uvidíte prémiové webináře s CEOs světového formátu točené přímo pro Animals!

Foto: Petr Klempa

© 2024 imper.cz