Proč byste měli začít používat CRM Pipedrive

24. Únor 2020

Aplikace Pipedrive představuje CRM software, který byl vyvinut speciálně pro malé a střední podniky. Zakládá si na kvalitním vizuálním provedení a všechny důležité informace o zákazníkovi si můžete prohlédnout na jedné stránce. Díky tomu si uděláte rychlý přehled o průběhu obchodu a o tom, co je potřeba právě udělat. Aplikaci můžete používat na mobilu, notebooku nebo PC. Mobilní verze vám každé ráno zobrazí rychlý plán dne. Vždy tak víte, za jakým jdete cílem.

Praktické propojení s nástroji a aplikacemi

Pipedrive navíc můžete propojit s více než 100 dalšími nástroji a aplikacemi včetně Google Apps a Google Drive. Vše tak budete mít přehledně na jednom místě. Systém lze také napojit na českou aplikaci Leady.cz. Tím získáte možnost pracovat s daty z obou systémů najednou.

hledáme obchodníka

Vyzkoušejte Pipedrive na 14 dní zdarma a přesvědčte se sami.

Utíkají vám důležité obchody jen proto, že jste na ně v návalu práce zapomněli? Možná je nejvyšší čas změnit přístup a začít pracovat efektivně. Customer Relationship Management je strategie, která zahrnuje všechny aktivity používané společnostmi za účelem budování a upevňování vztahů s klienty. Výsledkem by měl být jak spokojený zákazník, tak zisk pro danou společnost.

Jak lépe porozumět zákazníkovi

CRM představuje systém sbírání dat o jednotlivých klientech, s jehož pomocí lépe porozumíte jejich potřebám a přáním, kterým se můžete následně přizpůsobit. Většinou se jedná o nástroj v podobě přehledné tabulky nebo softwaru, který zahrnuje všechny důležité informace o daném zákazníkovi. Obchodník si s jeho pomocí může udělat rychlý přehled o stavu obchodu, a zároveň dopřát klientovi pocit, že je středem pozornosti. Řízení vztahů se zákazníky vám však umožňuje ještě mnohem více. Podívejte se, jak si i vy můžete s jeho pomocí usnadnit život.

1. Čas věnujete jen důležitým věcem

Jednou z hlavních výhod CRM je možnost automatizovat část obchodního procesu. Odteď už nemusíte nosit každou drobnost v hlavě, místo toho uvidíte vše na monitoru vašeho počítače, a to ve snadno srozumitelné formě. Budete tak vědět, kdy je co potřeba udělat, a nebudete zbytečně odbíhat od jedné věci k druhé. Díky tomu svůj čas věnujete jen těm úkolům, na nichž opravdu záleží. Stanete se tak efektivnějšími než kdykoliv předtím.

2.  Budete působit profesionálně

Potkali jste někdy obchodníka, který si na každé schůzce pamatoval vše, o čem jste se bavili minule? Který nikdy nepřišel pozdě a vždy dodržel vše, co slíbil? S pomocí jednoduchého CRM systému můžete dobrý dojem zanechávat i vy. Už nikdy nezapomenete dorazit včas na důležitou schůzku. Tím poroste důvěra klientů nejen ve vás, ale i v celou vaši firmu.

Vyzkoušejte leady

3. Dosáhnete lepších výsledků

Řízení vztahů se zákazníky vám umožní dozvědět se o nich mnoho důležitých informací. Díky této strategii porozumíte jejich potřebám, přáním a zvykům. Zjistíte, kteří klienti vám přinášejí největší zisk a naopak. Můžete jim tak přizpůsobit svou obchodní taktiku nebo dokonce celý produkt. Nasbíraná data navíc oceníte i při přípravě kampaně, kterou tak budete moct snáze zacílit a personalizovat jen pro určitou cílovou skupinu.

Pokud i vy chcete CRM vyzkoušet, máte více možností. Pro začátek si můžete založit obyčejnou tabulku. Výhodou tabulek je to, že některý ze systémů už nejspíše máte ve svém počítači. Naopak se ale může stát, že časem narazíte na určitá omezení a funkce, které tabulky zkrátka neumí.

Toužíte-li po něčem, co vám už od začátku poskytne více možností, můžete si vybrat některý z mnoha dostupných softwarů. Jejich výhodou je především to, že obsahují funkce, které vám klasická tabulka neposkytne.

Vyzkoušejte Pipedrive na 14 dní zdarma a přesvědčte se sami.

© 2023 imper.cz