Aplikace, které obchodníkům ulehčují život #2

24. Duben 2016

Jsme tu s druhým dílem o appkách (četli jste ten první?). A protože chceme, abyste byli zdraví, spokojení, krásní a vždy o krok před ostatními, vyzkoušeli jsme za vás těchto 9 aplikací, které to zařídí. Sami jsme některým z nich naprosto propadli, jsou nám po ruce při cestování, cvičení, když potřebujeme bystřit mysl nebo pro zkvalitnění komunikace. Inspirujte se a využijte všech výhod, které vám chytrý telefon nabízí.

mobilni aplikace

1. mParkování. Parkování v Praze bude menší noční můra!

Jedete na schůzku. Potřebujete zaparkovat, ale neznáte to tam. Hledat prázdné místo k parkování hlavně v Praze je jako hledat jehlu v kupce sena. Pomocí mParkování najdete aktuální informace o kapacitě, stupni provozu i parkovacích zónách v Praze. Zobrazí se vám mapka, kde jsou ulice označeny barevně podle parkovacích zón! Vždy budete vědět, kde nejblíž pohodlně zaparkujete. Stáhněte si aplikaci pro iOS nebo Android.

Domluvte si konzultaci

2. Se Spendee máte výdaje v malíku

My obchodníci umíme mít někdy divočejší lifestyle, jindy jsme finančně zodpovědní a chceme vědět, do čeho investujeme. Zjistěte, kde máte největší díry v kapse s appkou Spendee (pro iOS a iPhone) s friendly grafikou. K jednotlivým oblastem života si nastavíte piktogramy (cestování, schůzky, jídlo, zábava, nájem) a vedete si záznamy o tom, kolik jste za co utratili. Na konci měsíce provedete vyhodnocení. Možná budete překvapení, až odhalíte kanál, kterým peníze odtékají pryč, aniž byste o tom věděli. Buďte ke svým financím šetrní. Pak jich budete mít dost i tam, kde teď cítíte nedostatek.

3. Idos nejen pro věčné opozdilce

Kolikrát se stává, že na schůzku vyrazíte pozdě, spletete si místo nebo zavolá klient a vše je na poslední chvíli jinak? Upřímně, alespoň jednou týdně! Velice rychlá a intuitivní aplikace sloužící k vyhledávání nejvýhodnějších spojů (pro iOS a Android) vám najde nejsnazší způsob přesunu. Hned na domovské stránce máte k dispozici seznam nejčastěji vyhledávaných spojů. Aplikace také upozorňuje na aktuální výluky a změny. Tak už utíkejte!

4. Ubytovací Airbnb

Jezdíte často na schůzky do zahraničí a vadí vám neosobní přístup v hotelech? Využijte aplikaci Airbnb (ať už pro iOS nebo Android). Ubytování zde nabízejí lidé, kteří mají nevyužité pokoje a nevadí jim cizí společnost. Můžete zde nalézt různé druhy ubytování: od samostatných pokojů až po volné domy. Cena je zde také mnohem příznivější než v obvyklých ubytovacích zařízeních a komfort srovnatelný.

5. Pact. Vydělávejte cvičením!

Uzavřete pakt mezi sebou a aplikací Pact. Těží z faktu, že nejúčinnější formou motivace jsou peníze. Předsevzetí se snadno stanovují a ještě snadněji nedodržují. Ale s aplikací Pact (pro iOS i Android) to není tak jednoduché. Sami si stanovíte jeden nebo více cílů týkající se zdravého životního stylu. Pak už stačí jen velké odhodlání a skutečně dodržovat, co jste si slíbili. A když ne? Aplikace strhne peníze z vašeho účtu. Na druhou stranu pokud poctivě plníte, co jste si stanovili, peníze se vám na účet připíšou. Je to na vás.

6. Lumosity procvičí logiku

Hra, která vám na každý den připraví několik cvičení. Ty mají za úkol tříbit logické uvažování a rychlost reakcí. Aplikace se netváří jako povinnost. Naopak. Představuje spíš zábavu. Úkoly jsou krátké, zábavné a mají intuitivní formu. Pomáhají mysli neustále se rozvíjet a nezakrnět. Aplikaci si můžete stáhnout pro iOS i Android.

hledáme obchodníka

7. Mindroind. Masáž mozku na konci nabitého dne

Máte problém se zklidněním po náročném dni? Myšlenky v hlavě se překřikují jedna přes druhou a vy ne a ne usnout? Aplikace Mindroid stimuluje obě mozkové hemisféry Binaurálními tepy, které navozují pocity štěstí. Ale pokud se nechcete radovat a úplně vám stačí, že v klidu usnete, nechte svou psychiku aplikací ovlivnit tak, abyste se zklidnili. Stačí zvolit pocit, který byste si přáli navodit. Na výběr máte z produktivního, relaxačního, meditačního nebo spánkového. Buďte pány své nálady s aplikací Mindroid. K dispozici pouze pro Android.

8. CamCard na vizitky

Jste zaplaveni vizitkami a už ztrácíte přehled, kam je zařadit, ale víte, že jakmile jenom jednu vyhodíte, budete ji určitě potřebovat? S tím vám pomůže aplikace CamCard. V aplikaci vám stačí si vizitku vyfotografovat a aplikace automaticky uloží údaje do vašeho telefonního seznamu. Stáhněte si ji pro Android nebo pro iOS.

9. Podio pro týmy

Aplikace pro project management umožňuje vytvoření pracovního úkolu, na kterém pak spolupracujete se členy týmu. Není problém si pro usnadnění vytvořit i vlastní firemní aplikaci. Navíc máte přístup ke všem svým dokumentům a možnost interakce se sociálními sítěmi. Upozorňuje na novinky v interní komunikaci prostřednictvím push notifikace. Spolupracujte efektivně a odkudkoliv s Androidem i iOS.

Další appky pro vás máme nachystané zase na příště! Bez jaké nedáte ani ránu vy? 

© 2024 imper.cz