Jak si moderním salesem splnit sny v roce 2017? Našli jsme 7 jobů, kde můžete

03. Leden 2017

Nový rok, nový začátek. Seberealizace v profesním životě je jeden ze základních pilířů spokojeného života a jak vás známe, určitě jste si během Vánoc zabilancovali a rozhodli se vykročit v novém roce vstříc svým velkým snům. Rozhodli jsme se vám první kroky ulehčit a vybrali 6 jobů, které zahrnují inovativní produkty, spoustu cestování, nastavování nových cest, zlepšování jazyků a osobní růst. Takže – který u vás zvítězí?

1. Estheticon. Létejte za uzavřením dealu do Itálie nebo Německa

dscf0789

Plastická chirurgie je obrovský business a když ji spojíte s moderními metodami obchodu, kdy část obchodu děláte online a uzavřít deal odletíte do cizí země, nedivíme se, že úspěšnost uzavření obchodu je v Estheticonu 40–60 %. Co je produktem? Prodej inzertního prostoru na portálu estetické chirurgie, kde se lékaři potkávají se svými pacienty.

hledáme obchodníka

Obchodník Estheticonu je kromě vyjednavače také blogger, kreativec, a vůbec se posouvá strmě nahoru. Pokud vás zajímá, jak může váš lifestyle v roce 2017 vypadat, přečtěte si rozhovor s bývalým hokejistou, dnes úspěšným obchodníkem na francouzském trhu – Petrem Dominem.

2. Běhej.com. Pravý boom běhání teprve začíná, buďte u toho!

dsc_2883

Co se stane, když se zavedený projekt, který je na českém trhu 20 let a má kolem sebe silnou komunitu milionu běžců, přetransofrmuje v inovativní startup? Dějí se divy, které Radka Narovece a Denisu Jindřichovou (na fotce) baví a při pohledu na rostoucí čísla také těší. Mediální inzerci pojali moderně, ví totiž, že pravý boom běhání teprve přichází – běhají celé rodiny, počet závodů roste, s nimi i běžecká turistika (Kdo z vás má na bucket listu Newyorský maraton?) a zájem přichází z business světa. K joggingu se přihlásila dokonce Škodovka – taky by vás bavilo přinášet takové klienty do firmy?

Pro svůj projekt hledají obchodníka, který nemusí být zrovna maratoncem v běhání, ale v salesu ano. Chcete ve své kariéře běžet stále dál a dál? Ozvěte se Radkovi a Denise.

3. Engel & Völkers. Vyjednávejte velké dealy s TOP pražskou klientelou

dsc_2907

hledáme obchodníka

„Denně přicházíme do kontaktu s mezinárodní klientelou a nádhernými nemovitostmi,“ shodují se obchodníci, které jsme v Engel & Völkers vyzpovídaliLuxusní realitní kancelář v čele s Andreasem von Schlickem má na své lidi vysoké nároky, dokáže jim ale královsky zaplatit a hlavně je profesně posunout. „V komerčním týmu pracuji s nemovitostmi od 20 milionů do 1,5 miliardy. Jsou to budovy, které investoři kupují buď za účelem výnosu z nájmů, nebo za účelem rekonstrukce a následného zisku z nájmů či rozprodeje. Nejsou to jen zajímavé projekty, ale hlavně zajímaví lidé, kteří vás obohatí a naučí jednat na vysoké úrovni. Musel jsem se naučit prosadit se a udržet si svou pozici,“ říká obchodník David Zukal.

Společnost, která byla založena před téměř 40 lety v Německu, dnes funguje celosvětově a mezi její pravidelné klienty patří rovněž světové celebrity jako George Clooney, Wayne Gretzky, Britney Spears či Cindy Crawford. Pražská pobočka Engel & Völkers po osmi letech své činnosti v hlavním městě rozšiřuje svůj tým rezidenčních, komerčních nemovitostí a pronájmů.

4. SilentLab. Změňte pracovní prostředí korporátů

SilentLab je progresivní start-up na poli interiérové akustiky a snižování hluku. „Začali jsme na konci roku 2015 a aktuálně jako jediný výrobce v České republice přicházíme na trh s unikátními produkty a službami v oblasti akustiky,“ říká jeden ze zakladatelů Jan Kaňka. Vlajkovou lodí SilentLab je Micro Office – akustická mikro kancelář alias telefonní budka do open-spaců, o kterou zaregistrovali mimořádný zájem na její světové premiéře v Kolíně nad Rýnem.

5. Nonstop Recruitment. Londýnská firma v Praze!

jobs-rijen

Studujete, jste čerstvě po škole nebo měníte obor? Vypracujte se k hmatatelným výsledkům v rámci trainee programu Nonstop Recruitment, personální agentury, která se rozhodla přinést do Prahy trochu londýnského prostředí a komerčního pohledu na recruiting. „Recruiter je hlavně obchodník a je dobře na něj takto nahlížet. Sales smýšlení ho motivuje dělat práci s dlouhodobým přesahem, což je v tomhle oboru potřeba jako sůl,“ prozradil nám zakladatel Kevin Smith.

Atmosféra mezinárodního officu, navíc v moderních vzdušných kancelářích Danube House na Rohanském nábřeží, vás strhne. U jednoho stolu volají Italové, stojí a vášnivě gestikulují, vedle probíhá leadership školení nebo interaktivní role play. Chcete si to taky zkusit?

6. Foreigners.cz. Spojujte světové kultury a vydělejte si v realitách

dsc_2749-7

Znovu reality, ale jinak. Firemní kultura ve Foreigners.cz se nese ve znamení positive vibes, není divu, že firma získala 3. místo v regionálním kole Vodafone Firmy roku 2016. Pomáhá pracovníkům mezinárodních firem a zahraničním studentům, aby se v České Republice cítili jako doma – jak s bydlením, tak se vším, co se stěhováním souvisí. „Pracovat s cizinci je někdy o nervy. Budování international přátelství je to, proč tuhle práci milujeme,“ přiznali se obchodníci Foreigners.cz, které jsme nedávno vyzpovídali.

7. BusinessAnimals.cz. Tvořte mezinárodní komunitu mladých-bohatých

03_ba-meetup-7

Ambiciózní jedinec si najde místo i v našem týmu, musí nás ale přesvědčit o svém odhodlání učit se a posouvat celý projekt dopředu. Dostanete do ruky atraktivní produkt a vizi, která – pokud skutečně milujete obchod – vás nenechá chladnými. Jako startup za vás nicméně cestičku prošlapávat nebudeme, máte však k dispozici zkušené kolegy, obchodní mentora, lead generation systém a možnost se ukázat.

 
button-balifestyle

© 2024 imper.cz