Nejlepší instagramové účty pro businesswomen #yoga #fitness #run

11. Červen 2017

Že obchodní lifestyle nejde skloubit se zdravým stravováním a cvičením, protože sotva zvládáte podávat vysoký výkon a pečovat o rodinu? Často zůstáváte vzhůru do noci, váš diář je naplněný kafíčky a obědy, přes samý networking nemáte večer chvilku na běhání a o víkendu si vaši pozornost uzurpuje rodina, přátelé nebo unavené tělo, které zvládne leda ležet na gauči? Nejste jediní – instagramové businesswomen, ambasadorky, jogínky a trenérky ukazují, že prožívají stejné peripetie. Přesto se dokáží zapřít, třeba jen na 10 minut denně, a inspirují tisíce lidí po celém světě nejen ke cvičení, ale i k podnikání. 

 1. Kultovní @kayla_itsines vytvořila největší fitness komunitu

Zdroj: bikinibodyguides.com
Zdroj: bikinibodyguides.com

Trenérka a podnikatelka řeckého původu pracuje na své značce už léta, 7 milionů sledujících ostatně není náhoda. Spoluvytvořila hubnoucí program Bikiny Body Guide, který je jednoduchý, intenzivní a z nějž plynou do jejího businessu peníze. Hashtag #bbg spolu s fotkami před a po používají miliony žen (a mužů!) po celém světě, početnou komunitu fanynek má i v Česku.

2. Simona @msimonees inspiruje už 79 tisíc Češek

Snímek obrazovky 2017-06-11 v 9.45.56

hledáme obchodníka

Co začalo jako dokumentace jedné cesty za zdravou postavou, se Simoně po několika letech přetavilo v ziskový business. Vytvořila tréninkový plán, který je založený na posilování doma, mentoruje a sdílí úspěchy svých followerek, vymýšlí recepty a ukazuje, že ne každý den je sluníčkový. Ke své komunitě je otevřená. Super bonus: Na svém účtu pravidelně sdílí videa s domácím posilováním na různé tělesné partie, z minutového videa a popisku tak máte celý 15minutový tréninkový plán na daný den.

Přečtěte si také: 9 běžeckých tras v Praze a okolí

button registrace obchodnika transparent

3. Chinae Alexander @chinaealexander. Z baculky z Brooklynu ambasadorkou Adidaswomen

Zdroj: http://bodybuildingpress.com/
Zdroj: http://bodybuildingpress.com/

Texaský původ a rychlý newyorský způsob života zapříčinil nadváhu, kterou se Chinae rozhodla dokumentovat na svém původním Instagramu „Get Fit Brooklyn.“ Z hrstky sledujících se díky svému humoru rychle rozrostla na dnešních 128 tisíc followerů a dnes, tři roky poté, je mediálně známou lifestyle influencerkou. Běhá, posiluje, cestuje jako ambasadorka Adidaswomen, přednáší, píše, natáčí videa a nezapomíná sdílet své každodenní boje s vtipem.

4. Stephanie @freedivegirl postuje denní porci radosti, jógy a tance

Snímek obrazovky 2017-06-11 v 9.50.55

Povolání zaměřená na výkon potřebují vyvážit – jógou, tancem, procházkami. K tomu vás přirozeně přivede Stephanie, holka, která žongluje asi 5 jobů, ale s jejím vnitřním klidem to nehne. TIP: Každý den postuje cvičení s hudební kulisou ze své kuchyně, kde ji při józe, strečingu nebo tanci sleduje její velký bílý pes Loki.

5. Kara @karagoucher zvládá práci, děti a 120tisícovou komunitu běžkyň

Zdroj: http://aurumsportsgroup.com/
Zdroj: http://aurumsportsgroup.com/

Léto k běhu přímo svádí a spousta fitness komunit v Praze, Brně a dalších městech pořádá pravidelné běžecké sessions. Pokud jste spíš vlci-samotáři, což je v obchodě obvyklé, ale oceníte pravidelné „nakopávání“ zvenčí, sledujte tuhle maminu, která se vyběhala k maratonům, medailím a úžasnému lifestylu.

Přečtěte si také: Jaké dovednosti získáte běháním v obchodě + trasy v Brně 

6. Holka odvedle @katty_veganza vyhrává soutěže

Zdroj: Facebook Katty Veganza
Zdroj: Facebook Katty Veganza

Další Češka v seznamu. Katka Blažíčková si na Instagramu získala oblibu především tím, že je naprosto normální. Optimistická a pokorná, zároveň tvrdě pracuje na svých snech – soutěží totiž na nejvyšší úrovni a neustále se posouvá dopředu – v rámci federace IFBB si teď v červnu vyzkoušela, jak obstojí v mezinárodní konkurenci na Olympia Amateur Spain. Na jejím účtu vidíte každodenní život, konkrétní posilovací cviky, jídelníček, vzlety, pády i pokrok.

7. @Lamise – denní mantry a jóga

lamise

Jóga má s obchodem spoustu společného. Ač vychází z buddhistického „principu nenásilí,“ kdy byste v každé pozici nikdy neměli jít do bolesti, nutí člověka s každým dechem jít o trochu dál mimo zónu komfortu. Skvělá učitelka, pokud se chcete nastartovat do nového dne, kdy ze sebe chcete v salesu vydat maximum. @Lamise je z početné skupiny TOP jogínů na Instagramu jedna z mála, která kombinuje náročné pózy, které pro vás budou výzvou, s denními spirituálními mantrami, které vás hodí do klidu. Protože balanc je klíč!

 

Koho sledujete vy, kdo vás baví a zároveň přinutí vydat ze sebe to nejlepší? Muži-obchodníci se můžou na svou dávku inspirace těšit příště!

© 2024 imper.cz