Byznys zábavně: hrajte obchodní hry se sales tématikou rozvíjející vaše obchodní schopnosti

21. Listopad 2018

Kdo si hraje, nezlobí. Ano, hry jsou sice žrout času, ale na druhou stranu žít nonstop prací se také nedá. A někdy po vypjatém dni je to fajn zpestření a čistírna hlavy.  Pokud ale nejste fanoušci stříleček nebo automobilových závodů a nechcete se úplně od obchodu vzdálit, máme pro vás online hry se sales tématikou, které vás budou bavit.

Natrénujte si své sales skills na online hrách

Ne nadarmo se říká, že si na simulátorech člověk osvojí reflexy, které pak může v praxi využít. Možná stejné zkušenosti nasbíráte i během sales her. A když ne, alespoň se zabavíte. Ostatně i ve velkých firmách se nebrání gamifikaci, pro zvednutí výkonu týmu.

hledáme obchodníka

Obchodní, manažerský nebo CEO rozvoj ?

Business Wars pro rozvoj obchodní strategie

Tento online simulátor, který vám umožní vyzkoušet si obchodní strategie, postupovat na žebříčku úspěšnosti, využívají i na některých zahraničních business školách. Navíc je to multiplayer hra, takže oslovte své kolegy a můžete trénovat rivalitu nejen v práci.

Manažerské hry pro manažery hračičky

Na linku najdete několik manažerských her, pro jejichž hraní potřebujete střední odbornost. Nasimulují ty nejsložitější problémy, které by vás mohly čekat a vy díky tomu využijete své teoretické znalosti v praxi. Hry, které si můžete zahrát, řeší návratnost investic,  zlepšují strategické myšlení a týmovou spolupráci.

Hipster CEO

Budujte svůj vlastní online technologický start up (pokud už jeden nevedete v reálném životě) a utkejte se s hráči z celého světa. Herní aplikaci si stáhněte do telefonu a svá podnikatelská rozhodnutí si nejdříve vyzkoušejte nanečisto. Být CEO nebylo nikdy tak snadné.

Miliardář

Hra, s tímto atraktivním názvem, vám umožní kupovat a prodávat firmy a vydělávat virtuální peníze. Navíc můžete riskovat a developeři slibují, že hledat investory nemusíte jen mezi „čistými“ businessmany.

Landlord tycoon

Herní aplikace pobaví nejen ty, kteří se zajímají o realitní business. Vaším úkolem bude investovat, nakupovat a prodávat reality, zúčastňovat se aukcí o zabavené domy nebo komerční stavební pozemky. Vše samozřejmě jen jako, nicméně vývojáři tvrdí, že  pravidla a postupy jsou stejné jako ve skutečnosti, takže se nudit nebudete.

Vyzkoušejte leady

Další online hry doporučené obchodníky z komunity:

  • SimCity 2000
  • MineCraft
  • Planet coaster
  • Motorsport Manager
  • The Founder
  • Cities: Skylines

Máte nějaké jiné oblíbené hry? Podělte se s námi o ně v komentářích…

© 2024 imper.cz