Dáme Jídlo míří na Slovensko: „Aktuálně rozšiřujeme tým,” prozrazují

24. Červen 2015

HOT NEWS! Pamatujete na rozhovor s Tomášem Konopáskem? Za půl roku, co jsme Toma neviděli, se změnilo hodně věcí – Dáme Jídlo bylo koupeno mezinárodní skupinou Delivery Hero a Tomáš je v této chvíli na pozici country managera pro Slovensko.

damejidlo

DajmeJedlo.sk, slovenská verze Dáme Jídlo, již nějakou dobu funguje, nyní se však více zaměří na rozvoj spolupráce s novými partnery. „Vznikne úplně nový tým, od obchodu po marketing. Na Slovensku je již několik zaběhnutých portálů, ale myslíme si, že dokážeme restauracím u nás nabídnout silnější zázemí,“ prozradil Tomáš Konopásek.

Pro slovenský trh vznikne v Praze úplně nový tým

Aktuálně probíhají přípravné fáze. „Usilovně pracuju na tom, abych našel dobrý tým, který bude DajmeJedlo.sk brát jako srdcovou záležitost,“ doplňuje Tom. Podařilo se nám zjistit, že tým bude pracovat z Prahy, mít plné zázemí Dáme Jídlo i koučink od nejlepších obchodníků. Proč Praha? „Máme již zaběhnuté procesy v ČR, které dokážeme rychle aplikovat a Slovensko tak řídit z Prahy. Ohledně akvizice jsem zastánce osobnějšího přístupu, ale věřím, že komunikace na dálku nebude překážkou. Máme u nás ostatně živoucí důkazy, že vybudovat důvěru s velkými partnery můžete i doma z gauče,“ směje se Tom.

Kromě týmu obchodníků v Praze je k dispozici i pozice obchodníka přímo v Bratislavě. „Na Slovensko určitě budeme jezdit dle potřeby, ale potřebujeme i někoho fyzicky přímo v Bratislavě, kde bude dotyčný/á brand Dajme Jedlo reprezentovat na místě. U tohoto člověka očekávám větší sebedisciplínu a silný proaktivní přístup ve své práci.“

Jaké jsou podmínky pro nové kolegy?

Je nutná slovenština? ptáme se. „Slováci budou mít určitě výhodu v prvním dojmu, ale nevidím to jako zásadní podmínku. Hlavně nejsme korporát a  člověk má šanci ovlivnit různé procesy ve firmě a tím pádem získává možnost si sáhnout na věci z různých oddělení. Následně získáváte komplexnější náhled na fungování firmy a díky tomu máte výhodu na obchodních jednáních nebo při zlepšování interních procesů ve firmě,“ uvádí country manager.

V Česku vyřídí Dáme Jídlo 150 000 objednávek měsíčně. Jak to bude na Slovensku?

„Slovensko je menší trh, ale lidé tam mají také rádi pohodlný lifestyle a dobré jídlo, takže věříme v úspěch. Určitě bude potřeba pro jinou kulturu vymýšlet nové marketingové strategie a možná trochu poladit produkt. Každopádně chceme Slovákům nabídnout stejně kvalitní službu jako v ČR,“ shrnuje Tom. Jestli zrovna koukáte po nové obchodní šanci, ozvěte se mu do týmu jako:

Najděte si práci v obchodu

Co přinese Slovensko, se teprve uvidí. V Česku má ale Dáme Jídlo za 3 roky existence velmi pěkná čísla. No řekněte sami:

  • 150 000 objednávek měsíčně
  • Více jak 1500 restaurací ve 150 městech
  • Měsíčně spustí více jak 100 nových restaurací
  • V Praze najezdí jejich kurýři 13 000 km a nachodí průměrně 65 000 schodů denně

 

 

© 2024 imper.cz