Kam v létě: Nejlepší přednášky a meetupy pro obchodníky

03. Červenec 2016

Léto vnímá spousta z nás schizofrenně. Na jedné straně jsou tu všechny ty akce, open air festivaly, dovolené a užívání si divočejšího obchodnického lifestylu, na druhou stranu se trochu stresujete, abyste přes léto nepřišli o obchody a stálý tok peněz. Jsme toho názoru, že správný obchodník si dokáže vytvořit balanc, není závislý na sezónních vrtoších a i přes prázdniny na sobě (adekvátně) maká. Třeba na akcích a workshopech, které mu dají nový vhled do jeho profese. Nicméně – jelikož vedro volá po zvolnění kroku, volili jsme odlehčenější akce. Ale o nic méně užitečné a přínosné.

la loca přednášky pro obchodníky

Vyzkoušejte leady

Tip Business Animals: Léto rozšiřuje obzory

Zkuste mít v létě oči i mysl opravdu dokořán. Sledujte, co funguje jiným, a ani o dovolené nevypínejte obchodnický instinkt. Až narazíte někde na dovolené na obchodníka, který se věnuje podobnému oboru jako vy, domluvte si s ním schůzku a běžte se podívat k němu do firmy. Zkuste možnosti coworkingu, které jsme už avizovali v jednom z našich článků. Vyzkoušejte i pracovat z cest a třeba objevíte, stejně jako my, že se tím dá vyřešit to, že s někým nesdílíte stejný prostor. Pěkné počasí také vybízí k networkingům a business snídaním v trávě, grilovačkám a společným zájezdům. Zúčastněte se všeho, co vás zaujme. Nikdy totiž nevíte, kde na vás čeká nejlepší příležitost.

Comfort Zone Crusher – 1st Prague Meeting

Věříte, že život začíná za hranicemi vaší komfortní zóny? Nenechte si ujít první setkání stejně smýšlejících lidí tady v Praze. Změňte svůj život podobně nárazově jako ve filmu Yes man a dozvíte se, jak skvělý může život být.

Naučte se úspěšně obchodovat na burze

Rozšiřte si obzory a naučte se obchodovat tímto populárním a zároveň velmi obávaným způsobem. Jakmile se vyznáte v číslech, zažijete to pravé dobrodružství. Svět tradingu vám otevře Tomáš Tatranský.

Robert Krause – Síla psychologie v praxi

Další akce zdarma Cesty Úspěšných. Psychologie je obrovsky silným nástrojem. Nechává
nás nahlédnout za hranice běžně vnímaného. Jak můžeme ty nejlepší nástroje a metody z psychologie
používat v našem životě? Využijte základní psychologické principy v životě i salesu a buďte úspěšnější, odvážnější a šťastnější.

Instagram jako business platforma

Instagram už dávno není jenom o duckfaces a fotkách, v nichž je zakomponovaná káva. Stal se z něj silný marketingový nástroj. Obrázek vydá za tisíc slov. Proto si správnou vizualizací svých produktů v kontextu zajistíte přízeň mladší generace. Dozvíte se příčiny fungování zajímavých brandů a influencerů. Buďte v obraze hned od začátku oblíbenosti tohoto fenoménu!

hledáme obchodníka

10 triků superprodejců

To, že má váš kolega větší úspěch než vy, není tím, že se proti vám spikl celý vesmír. Zná prostě věci, které vy neznáte. A je jich hned 10. Zopakujte si, co se od vás očekává, jak jednat se zákazníky a jak zjistit, co potřebují. Dozvíte se, jak čelit všem úskalím, která vás mohou potkat.

Neuvěřitelný seminář o prodeji

Prodej je věda i umění. Pokud nemáte přirozený talent, vše se dá dohnat perfektní taktikou. Během třídenního semináře se naučíte, jak vybudovat důvěru zákazníka, argumentovat a samozřejmě uzavřít úspěšný obchod. V průběhu obchodu budete vnímat i ty nejjemnější detaily, které vám dopomůžou k vzájemnému porozumění.

Workshop zvládání ceny

 • 20. 7. 2016 Brno
 • 24. 8. 2016 Brno

Ušetřete si čas zkoušením té nejvhodnější ceny produktu a raději poznejte jeho opravdovou cenu, jak ji obhájit a na co si dát pozor. Při krátkém a velmi intenzivním tréninku se naučíte o ceně komunikovat s vnitřním klidem a naprostou jistotou.

Restart myšlení

„A zkusili jste to restartovat?“ řekne obvykle hned zkraje ajťák zoufalému uživateli PC. Restart je správný krok k obnovení nejen funkcí technologií. Potřebujeme ho i my lidé. Konference, která vás obohatí silnými příběhy, které mění život a posouvají vás z místa. Načerpejte inspiraci a už se vám nebude stýskat po čudlíku, který by obnovil vaše myšlenkové procesy.

MotivP Business Brunch – Člověk hledá smysl

Využijte přístupu vedení lidí V. E. Frankla v obchodní činnosti. Stephen Covey vám předá 7 návyků tohoto mistra, které jsou postavené na začínání s myšlenkou na konec. Váš přístup ke schůzkám a řešení dilemat v obchodním i osobním životě se změní k vašemu prospěchu.

StartupClub: Sedíte správně?

Obchodníci mluví, běhají, řídí auto, posilují a většinou jsou pány svého času. Málokdo ale vidí, že jejich úspěch je i vysezený. Řešení mailů a rešerše probíhají samozřejmě v poloze sedu. A pokud to děláte špatně, můžete si zadělat na pořádné peklo. Zablokovaná krční páteř vás pak vyřadí z provozu. A to si nemůžete dovolit. Naučte se praktiky, díky kterým budete sedět správně a pochopíte, z čeho vás bolela záda.

End of Procrastination – Kick Off Session 1

Překonat prokrastinaci je jedna z největších výzev této doby. Naučte se zkrotit tuto bestii, která vám svazuje ruce pokaždé, když jste před největším úspěchem kariéry. Dozvíte se co to vlastně prokrastinace je, co ne a jak s ní bojovat.

Kritické myšlení a objektivita

A ještě jedna growjobácká akce, tentokrát o kritickém myšlení, bez kterého budete v salesu brzy smeteni. Smyslem konference je předat účastníkům znalosti a zkušenosti jak zlepšovat své kritické myšlení a objektivitu. Pokud lépe rozumíme tomu, jak věci doopravdy fungují, dokážeme dělat lepší rozhodnutí. A hlavně rychle, v presu.

Obchodní korespondence

Oslnit investora nebo zákazníka osobně je velké umění. Ale nekončí to tím. Pokud jste pak odkázáni na mailovou komunikaci a ztrácíte se v ní jako vejce v polívce, přicházíte o kredity. Ujasněte si základní pravidla obchodní korespondence a vytvářejte bezchybné a obsahově přesné obchodní písemnosti.

The Art Of Selling Professional Services

 • 10. 8. 2016
 • Praha

Nakopněte business seminářem na téma umění podnikání. Vyzkoušíte si v praxi, jak vypadá efektivní první meeting, úspěšný obchodní telefonát nebo vyjednávání. Nastavte si myšlení na úspěch a posuňte podnikání kupředu.

Nejčastější bariéry při zaškolování

Nedávejte svým podřízeným ryby. Naučte je chytat žraloky. Předejte svůj obchodnický um co nejefektivněji. Na kurzu odhalíte, proč vaši zaměstnanci nedosahují stanovených kvót a proč se vám nedaří zaškolovat.

Emoce v prodeji

Skvělí obchodníci jsou hráči s emocemi. V obchodním světě, stejně jako v tom osobním, je každý úspěšný vztah otázkou chemie. Jak ze sebe udělat prvek, na který zákazníci a investoři reagují výhradně pozitivně? To vás naučí trenér Bohumil Kuba. Dozvíte se, jak získat respekt a autoritu a hladce uzavřít jednání ve svůj prospěch.

Workshop: Práce s prioritami pod vedením Petra Máry

 • 30. 8. 2016
 • Praha
 • www.elai.cz/events/workshop-prace-s-prioritami-pod-vedenim-petra-mary

I přestože máte fenomenální talent, můžete snadno zakopnout o stéblo slámy v podobě špatné organizace. Pokud si totiž nedokážete práci zorganizovat, zbytečně se brzdíte nefunkčními procesy. Po tomto worshopu budete mít dostatek informací na to, abyste ovládli své projekty, cíle i priority. Přestavte si, jak rychle budete stoupat, pokud objevíte kouzlo dobrého time managementu pod vedením lektora Petra Máry.

Nově: Otevírá se studijní obor obchodník!

 • Celý rok!
 • Brno
 • Délka trvání studia 12 měsíců, počet osobních setkání 8
 • Udělovaný titul BBA

Nemyslitelné je tady – vystudujte obchodnictví. Titul je až na druhém místě. Své zkušenosti vám předají ti nejlepší z nejlepších a vaše snaha vždycky ponese výsledky. „Obor má speciální variantu pro výkonnostní profese (finanční konzultanti, realitní makléři, investiční poradci apod.) lišící se specifikací zejména ve volání na obchodní setkání a v získávání doporučení. Studium jee kombinací tréninkových setkávání s lektory, on-line vzdělávání v univerzitní aplikaci, vlastní praktické aplikace v obchodní činnosti pod dohledem supervizora a reportování výsledků.“ Pokud děláte rádi věci pořádně, je University od Applied Management to pravé pro vás!

© 2024 imper.cz