Kam se jít vzdělávat a motivovat v březnu?

29. Únor 2016

Jaro je ideální doba ke změně sama sebe, opuštění starých návyků a hledání nových cest, díky kterým budete svěží a produktivnější. Jak na singletasking, obchodní dovednosti či efektivní komunikaci? Vyberte si to pravé pro vás a nenechte si to ujít!

konference

Emoční inteligence

Jako obchodníci pracujete zejména s emocemi svých klientů. Slyšíte to neustále: „Prodávej přes emoce.“ Ale abyste s nimi mohli pořádně pracovat, je potřeba jim porozumět a posílit schopnost empatie. Předání informací proběhne nejenom teoretickou přednáškou, ale také diskuzí, hrami, individuální a skupinovou prací či hraním rolí.

Finance a daně v podnikání

Daňové přiznání se blíží a nejen proto byste mohli zamířit na akci ChefStarteru. O daních má mít přehled každý z nás a akce má za cíl seznámit účastníky se základními daňovými a účetními aspekty podnikání v podmínkách české legislativy. Doporučujeme zejména obchodníkům podnikajícím na sebe či rozjíždějícím vlastní business.

Přečtěte si také: Jak na daňové přiznání? 4 přehledné kroky pro obchodníky

Čínský pád

Přednáška Roklencollege se věnuje aktuálnímu tématu, a sice propadu trhů v jedné z největších ekonomik světa. Čínské trhy se jsou na poklesu již více než půl roku a tamní burzy jsou ve velkých problémech. Co všechno tento fenomén odstartovalo? Jak to může ovlivnit české trhy a českou ekonomiku? Jaký dopad lze očekávat na mezinárodní obchod? O tom budou diskutovat hosté Eva Zamrazilová, hlavní analytik ve společnosti X-Trade Brokers Jaroslav Brychta, konzultant vztahů s Čínou Martin Kříž a hlavní ekonom finanční skupiny Roklen Lukáš Kovanda.

Jak se vyznat ve finančních datech

Přednáška Klubu Investorů na finanční téma. Mluvit bude jednatel a ředitel české pobočky Thomson Reuters Jan Kubík a Brigitte Schoenegger, specialistka na kapitálové trhy pro region CEE.

Zdolejte váš podnikatelský Everest

Cesta za prosperujícím podnikáním je v mnohém podobná výstupu na osmitisícovku. Můžeme fatálně selhat, nebo uspět a navždy se zapsat do historie. Je to o překonání vlastních možností. David Fojtík sám na Everest vylezl a dnes může podat svědectví o tom, jak to souvisí s jakýmkoliv cílem ve vašem životě. Napínavé povídání zažijete v brněnském JICu.

Zbav se trémy a ovládni svou řeč těla

 • 7. 3. 2016
 • Ostrava

V Ostravě jsme v měsíci březnu vybrali akci zdejšího Impact Hubu zaměřenou na téma obchodních soft skills. Školitel Petr Jasinski školí ve firmách jako Microsoft, VMware, Kooperativa, ReMax, eBay, Tieto, Rockwell, Futurelytics, Nationale Nederlanden. V rámci celodenního workshopu bude učit, jak získat víc zakázek, lepší práci atd. Řeč těla je zásadní dovedností úspěšných podnikatelů a obchodníků po celém světě. Ovládni svoji neverbální komunikaci a staň se úspěšným ve své mezilidské interakci.

Hledání příštího Googlu

Přednáška s cyklu United Business Club na půdě VŠE. Ondřej Bartoš je partnerem investiční společnosti Credo Ventures, vystupoval jako investor v pořadu Den D a je a odborníkem na startupy. O tom, jaké společné znaky mají potenciální velké projekty, bude přednášet v úterý 8. března.

Jan Laibl: Řešte konflikty efektivně

 • 8. 3. 2016
 • Praha
 • www.cestauspesnych.cz

Mnozí z vás Honzu znají, četli jeho knihu a pravidelně jej sledují. Na půdě VŠE probere konkrétní techniky řešení námitek a konfliktů v salesu i jinak v životě. Interaktivní námitky si jako účastníci na místě vytvoříte i vyřešíte.

Prezentujte jako Ámos

Tento seminář prezentačních dovedností si vzal jako svůj vzor Jana Ámose Komenského, který se uměl prosadit, uměl zaujmout, vyjednávat a argumentovat svým odpůrcům, a zároveň dokázal vzbudit emoce a být přesvědčivý. Chcete se to také naučit? Nenechte si tento trénink prezentačních dovedností ujít.

Jak se nebát strachu?

Každý obchodník někdy bojoval se strachem, ať už z neúspěchu, odmítnutí či čehokoliv jiného. Občas si ani neuvědomíme, že je naše chování ovlivněno strachem. Koučka a lektorka Helena Kurzweilová vám poradí, jak se strachem bojovat.

Peter Sasín: Neúspěch neexistuje

 • 14. 3. 2016
 • Praha
 • www.cestauspesnych.cz

Něco pro fandy NLP (hateři nám to snad odpustí, chceme zařadit od každého něco). Peter Sasín je certifikovaný NLP trenér a na půdě VŠE bude mluvit o mentálním nastavení: „Věděli jste, že jste byli do této chvíle úspěšní? Zdánlivé neúspěchy jsou totiž zamaskované úspěchy. Protože kdo na podvědomé úrovni plánuje selhání – a následně selhává, tak plánoval perfektně. A to je přeci úspěch!“

Michal Tománek – Miliardový potenciál lokálních firem

Další přednáška Klubu investorů v Praze. Michal Tománek již pátým rokem působí jako investiční ředitel v KKCG a. s. Dříve působil jako CFO ve společnosti Mobilkom nebo jako investiční ředitel v Penta Investments.

Pozitivní leadership aneb jak jsem vedl Microsoft? – Jan Mühlfeit

Chcete se dozvědět, jak se řídí Microsoft nebo jaký je Bill Gates? Zajímá Vás, jak odemknout svůj potenciál, nebo jak vést tým? „Pokud lidé dělají to, k čemu mají talent, co je jejich silnou stránkou, mohou být nejenom produktivnější a úspěšnější, ale i šťastnější. Odemykání lidského potenciálu je pro mne osobní mantrou, protože si myslím, že pokud lépe využijeme to nejlepší v nás, podaří se vytvořit i lepší svět k našemu žití.“ Přijďte si na VŠE poslechnout bývalého prezidenta pro Evropu Microsoft Corporation, absolventa ČVUT, nyní globálního stratéga a zapáleného mentora a kouče Jana Mühlfeita.

Prague Capital Market Summit

V Kongresovém sále České národní banky se bude konat 1. ročník mezinárodní konference věnované kapitálovým trhům v České republice a CEE regionu. Program je zaměřen na největší výzvy, které účastníky kapitálových trhů v budoucnu čekají, zejm. ve světle schváleného rozpočtu EU pro rok 2016.

Svůj pohled na věc přednesou osobnosti jako Ondřej Bartoš, partner investiční společnosti Credo Ventures, Petr Kolbic, generální ředitel Burzy cenných papírů Praha, ekonom a bývalý výkonný guvernér ČNB Pavel Kysilka, Zdeněk Čech z Evropské Komise, Josef Eim z DRFG, Eva Zamrazilová z české bankovní asociace ad.

Konference The Art of Selling Professional Services (15% sleva pro BusinessAnimals.cz)

Za nás sales akce měsíce, na kterou jsme vám rovnou vyjednali 15 % slevu. V Londýně, kde ta samá akce toto jaro také probíhá, navštěvují konferenci pravidelně obchodníci z firem jako Deloitte, PwC, Newton aj. Celkem jich za posledních pár let touto akcí prošlo více než 1 500. Na semináři vystoupí Dan Moore, prezident Southwestern Advantage, sám trénoval přes 80 000 obchodníků, Lars Tewes, výkonný ředitel SBR Consulting pro Evropu, který má za sebou víc než 25 let v salesu, a také Josef Dvořák z české pobočky SBR Consulting.

Komu je pražská The Art of Selling Professional Services určena?

 • Když potřebujete vypilovat obchodní dovednosti
 • Když vás nebaví obecná teorie a chcete znát pravidla úspěchu konkrétních case studies
 • Když si chcete otevřít úhel pohledu a poslechnout si, co v salesu funguje v USA, v UK ale i v ČR a jaké jsou trendy 
 • Když rádi posloucháte up-to-date know-how v angličtině 
 • Když chcete networkovat se zajímavými lidmi ze salesu vč. zahraničních odborníků
 • Když chcete akcelerovat prodej a být na trhu vítězem

Konference Ženy sobě

Předávání tajemství k úspěchu mezi ženami proběhne na 7. ročníku konference Ženy sobě. První den konference probereme téma úspěchu a rozdíl mezi mužským a ženským leadershipem s hosty Tomášem Krejčířem a Radmilou Pinkavovou Jirkovskou z TV Nova. Pokračovat bude Milan Fridrich z České televize, v panelu složeném z top manažerek a manažerů, včetně Drahomíry Mandíkové z Plzeňského Prazdroje. Sobotní program bude věnován individuálnímu mentoringu u kulatého stolu.

Elegantní přesvědčování – Jak slušně a eticky prosadit, co chceme

Chcete umět elegantně dosáhnout svého a zároveň dělat ostatní šťastnými? Vyjednávání je věda, se kterou vás seznámí Stanislav Gálik. Učí psychologii přesvědčování na Masarykově universitě v Brně, založil luxusní pánské krejčovství Galard, které později prodal, cestoval za bohatými lidmi po celém světě a napsal o tom knihu. Forbes ho zařadil do svého výběru 30 pod 30 a BusinessAnimals.cz s ním loni dělali tenhle rozhovor.

Focus: Umění soustředit se v rušné době

 • 20. 3. 2016
 • Praha
 • www.konec-prokrastinace.cz

Dlouho se říkalo, že multitasking je jasná cesta k úspěchu. V současné době je ale jasné, že úspěšní lidé preferují singletasking, díky kterému jsou schopni dokončit začaté věci a zvládnout je v mnohem kratším čase. Pokud máte problémy s pozorností, je tento seminář pro vás to pravé.

Efektivní komunikace: Jak dosáhnout porozumění?

 • 20. 3. 2016
 • Brno
 • www.konec-prokrastinace.cz

Pokud máte často problém s neporozuměním si s klientem, ať už z vaší či jeho strany, tak to znamená, že jako obchodník máte před sebou velký problém, který je potřeba vyřešit. Tedy naučit se vžít do svého zákazníka a aktivně druhou stranu poslouchat.

Meetup BusinessAnimals.cz #4 

 • 21. 3. 2016 od 18:30
 • Praha, KU Bar

Minule jsme se dozvěděli, jakých failů se v obchodě vyvarovat, a soutěžili jsme o poukázku na luxusní večeři. Tentokrát se můžete těšit na praktický talk Miroslava Prince o telefonování, řízený rozhovor o sales nomádství s Davidem Kolářem, soutěž s aplikací Call Smartly o hodnotné ceny a networking v tom nejlepším (tj. obchodnickém) stylu. Party on!

meetup

Workshopy obchodních skills JáNěkdo.cz (speciální cena BusinessAnimals.cz)

 • Praha (18:00-20:00): 21. 3. Zvládání námitek (Petr Nosek), 24. 3. Komunikace (Martin Luňák)
 • Brno (17:00-19:00)21. 3. – Motivace (Martin Luňák), 23. 3. – Přidaná hodnota a její prezentace (Petr Nosek)

Workshopy v Praze a Brně přímo zaměřené na zvládání obchodnických skills. Budete řešit situace, u kterých si nevíte rady,  a to formou praktické zpětné vazby. Čeká vás trénink toho, jak zvednout telefon, vést schůzku, prodat své myšlenky, produkty a nebo služby. Odnesete si nové kontakty a doporučení skvělých nových lidí znovu setkání se starými známými. Máte možnost prezentovat sebe a svoji společnost před lidmi, kteří se zajímají o obchod.

Cena workshopu je 490 Kč (při zadání hesla Business Animals do poznámky cena 300 Kč) a je hrazena v hotovosti na místě.  Kapacita je u workshopu omezena na prvních 12 registrovaných. Proto si rezervujte své místo ještě dnes na workshop.janekdo.cz

Pavel Moric: Cesta vnitřního vítěze

 • 21. 3. 2016
 • Praha
 • www.cestauspesnych.cz

Kdo jiný může učit o vnitřní mentální síle než úspěšný karatista? Pavel Moric bude na VŠE přednášet o tom, jak začít kultivovat mysl. Co můžete udělat pro dosažení vašich přání a snů? Jak si dojít k vnitřnímu vítězství? Jaké nástroje použít?

Konference Ivo Tomana: Mistr přímého prodeje

V březnu na vás opět čeká konference Ivo Tomana, tentokrát zaměřená na zdokonalení přímého prodeje. Na konferenci vás čeká 6 řečníků, z nichž vám každý předá během 45 minut svou message. Mezi jinými se můžete těšit na Zdirada Pekárka, elitního realitního makléře z REMAX ČR, slovenského podnikatele a motivátora Petera Krištofoviče či Michaelu Čapkovou, majitelku vlastní kosmetické značky DIVINE. Své know-how předá také jeden z nejlepších prodejců Allianz pojišťovny Miroslav Kokaisl.

Přečtěte si také: 8 věcí o vnitřní motivaci, které si odnášíme z konference Ivo Tomana

Konference Leadership Praha 2016 (15% sleva BusinessAnimals.cz)

Již 4. ročník konference pořádané institutem GrowJob zaměřené na leadership se pořádá ve slavnostních prostorách pražského Rudolfina. Konference, kterou v měsíci březnu doporučujeme navštívit, je vhodná pro obchodní manažery a ředitele, kteří se chtějí inspirovat, jak předávat firemní vizi dál a jak motivovat zaměstnance. Čekají vás přednášky herečky Magdy Vašáryové, zakladatele společnosti Juta Jiřího Hlavatého a Carla Capalba, italského manažera, maratonového běžce a zakladatele RunCzech. Promluví také Tomáš Salomon z České Spořitelny, stand-up komička Nora Kurzová a Ondra Krátký z Liftago, kterého si pamatujete z loňského rozhovoru.

Speciálně pro naše čtenáře máme 15% slevu na vstup, stačí zadat heslo BUSINESSANIMALS15 během registrace na webu konference.

Pozitivní myšlení a techniky odbourání stresu

 • 31. 3. 2016
 • Brno
 • www.cloud9institute.cz

V obchodnické branži je odpočinek a načerpání nové energie potřeba více než kde jinde. Nepříjemný klient, nevydařená schůzka, neustálý tlak na dodržení stanovených cílů – to vše dělá obchodnickou profesi jednou z nejstresovějších. Proto je potřeba se naučit se stresem nakládat dříve, než on naloží s vámi.

Konference Multichannel & Data & Trendy

 • 31. 3. 2016
 • Praha

Na konferenci se dozvíte, jak udržet obchod a starat se o zákazníky v dnešní multikanálové době. Mezi jinými vystoupí také David Špinar z Googlu.

brian

Ochutnávka na duben: Brian Tracy konečně v Praze!

Již 23. a 24. dubna proběhne našlapaná konference s Brianem Tracym, celosvětově uznávaným autorem a expertem v oblasti rozvoje osobnostního potenciálu a osobnostní výkonnosti. Spolu s ním vystoupí v TOP Hotelu Praha i Jan Mühlfeit a 7 dalších speakrů.

© 2024 imper.cz