„150+ business leaderů jsme sdružili pod jednu střechu.“ Co dalšího prozradil David Kolář o 1. Online univerzitě obchodu a podnikání v ČR?

13. Prosinec 2016

Kdo chce uspět v dnešním salesu, nestačí mu jen následovat dinosauří model prodeje – honit se za zákazníky a doufat, že se někdo chytne – tzv. off-line prodej. Moderní obchodník se přizpůsobuje nové době a využívá nástroje z digitálu – tzv. on-line prodej. Moderní obchodník umí lidi nadchnout, aby za ním přišli sami. To ale není jediná cesta, jak uspět v tomto náročném oboru. Spoustu dalších nám nastínil David Kolář v nedělním webináři, kde představil nový projekt Business Animals Leaders, jehož je garantem.

printscreen-webinar-4

150+ LEADERŮ z České republiky i ze světa

V naší zemi je hodně specialistů, kteří mají co předat, své know-how učí skrze semináře a různá školení. David Kolář tyto přední leadery oslovil a sdružil pod jednu střechu v rámci online univerzity, která otevírá své brány již 15. ledna 2017!

Nestihli jste první webinář? Získejte záznam a pozvánku na další blížící se setkání leaderů.

Vyzkoušejte leady

Registrujte se do Business Animals Leaders 2017!

button-uspesny-rok-2017

Od koho se budete učit?

Webinář odstartoval David představením prvních LEADERŮ Pavla, Martina, Šimona a Davida. Během roku vám budou předávat kvalitní obsah a můžete se s nimi také setkávat tváří v tvář.

 • Pavel Fara – odborník na akvizice na zákazníky z internetu, studijní pobyt z Dublinu; přečtěte si, čemu Pavel věří v obchodu
 • Martin Luňák – odborník na klasické akvizice, klasický sales; přečtěte si rozhovor s Martinem
 • Šimon Srp – konzultuje a koučuje obchodníky v MLM společnostech; přečtěte si jeho první článek
 • David Lörincz – specialista na Facebook reklamu; přečtěte si Davidův článek o prodeji na Facebooku
 • David Kolář – garant projektu Animals Leaders, mentor přes moderní obchod, Skype prodej, akvizice na internetu a moderní způsob obchodování; David má každé pondělí rubriku o moderním obchodu

Co vás čeká a jak se do projektu přihlásit?

 • Hangouts Leaders Academy: Tady se v roce 2017 budeme potkávat formou video hangoutů s dalšími 150 leadery z oblasti obchodu a podnikání. V průběhu hangoutů se budeme snažit z nich vytáhnout co nejlepší know-how.
 • Workshopy a webináře: Zajímavý studijní program pod vedením Animals Leaders.
 • Video Academy: Každý měsíc budou přibývat videa, jak např. vytvořit Lead Generation System, jak dělat marketing, jak na moderní nástroje salesu, jak skypovat a mnoho dalších.
 • Podcasty: Inspirativní rozhovory se zajímavými lidmi, které si pustíte kdykoliv a odkudkoliv.
 • Uzavřená FB komunita: Budete součástí facebookové skupiny s Animals Leaders a tady se jich budete moci doptat na cokoliv. Cílem si bude pomáhat a nehrát si na tom svém vlastním písečku a posouvat se v oboru dále.
 • Živé MeetUpy s TOP osobnostmi: Tato setkání pořádáme pravidelně v Praze a chceme je posunout i do dalších krajských měst.
 • Osobní konzultace s leadery: Budete mít možnost si domluvit vlastní osobní koučink.

Získejte náskok před ostatními a začněte se v roce 2017 učit od těch nejlepších!

animal_leaders_uvod

Co zaznělo na webináři od našich leaderů: „Nákup je spojen s emocemi a když potřebujeme nakoupit, jdeme za lidmi, ke kterým máme blíž“

Osoba, která prodává svůj dům má spoustu otazníků. Ptá se známých na radu, hledá kterého makléře oslovit, má to hodit na sreality? Spíš koukne na Googlu a najde blog makléře, který přispívá obsahem o dané problematice. A tím si už vytvoří vztah k tomu realitnímu makléři a pak jej osloví.

Sociální média jsou výkladní skříní obchodníka

Spousta z nás využívá sociální sítě a denně na nich trávíme průměrně 3 hodiny. Spousta lidí tam sdílí také věci nesouvisející s podnikáním a prací. Mnohdy z párty. Klient, který za námi jde a chce si koupit drahý produkt, tak si nás proklepne na internetu přes sociální sítě. Jak vypadáme navenek, a jak se prezentujeme, je důležitou součástí moderní akvizice. Spoustu zákazníků nám to může přivádět, ale také odvádět. Internet ale za vás neprodá! Je to takový katalyzátor, udělá tu show. Je to konverzní trychtýř a VY jste ti, co prodávají.

Leadera charakterizuje jeho vztah ke svým lidem

Je potřeba být autentický a mít reálný zájem. Budování sítě kontaktů záleží na důvěře. MLM se nedá vybudovat na nějakých vysokých pozicích, autech a tom, co se blýská. Je potřeba znát potřeby člověka, kterého přivádíte (co si tím chce splnit, co chce dokázat atd.). Když jste leader, tak se od vás očekává, že svým lidem pomůžete, budete muset dělat i věci, které nechcete. Co skutečného lídra charakterizuje, je, že nemluví o tom, že je leader. Charakterizuje ho jeho vztah ke svým lidem.

MLM je amorfní gumová hmota, kterou každý schopný vedoucí umí postavit tak, aby si v tom ten člověk dokázal najít to svoje.

Domluvte si konzultaci

REKAPITULACE: Co vás čeká v 1. Online univerzitě obchodu a podnikání v roce 2017?

 • Studijní program 1. poloviny roku 2017 (Lead Generation System, Skype and Hangout sales, FB, Instagram, LinkedIn, živá akce v Praze)
 • Studijní program 2. poloviny roku 2017 (Nastavte svou mysl na úspěch, Aplikovaný Multi-Level-Marketing, konference BA Leaders)
 • pravidelný obsah ke studijnímu plánu obsahuje 52 hangout webinářů s leadery obchodu + 12 audiopodcastů s osobnostmi + uzavřená FB komunita
 • PŘÍSTUP 24/7, 365 dní v roce k neustále aktualizovanému obsahu
 • možnost individuální osobní konzultace, účast na konferencích

Vytvořit systém, který dokáže generovat teplé kontakty na zákazníky, prodávat bez osobních schůzek formou inside-sales, budovat značku pod vedením Katky Pavličkové, tvořit sítě přes sociální vazby a mnoho dalšího, najdete ve studijním programu 2017.

První krok, jak se stát budoucím leaderem začíná ZDE.

animal_leaders_stred

© 2024 imper.cz