Žijte podle Louise L. Hay: „Když vám život nadělí citróny, udělejte citronádu“

26. Červen 2014

Louise L. Hay je proslulá autorka publikací o osobním růstu, lektorka a koučka. Během 30 let své působnosti pomohla tisícům lidí po celém světě a prodala přes 50 miliónů knih. Dnes vám přinášíme Louisiny tipy, jak být úspěšní v tom, co děláte.

louise-hay

hledáme obchodníka

1. „Zbavuji se veškerého negativismu, který zůstal v mém těle a mysli“

Z dětství si každý z nás nese celou řadu omezení, názorů, myšlenek… Zapřemýšlejte sami, jak často jste doma slýchávali, že tohle nejde, na tohle nemáte, to nezvládnete,… Že pokud nebudete tvrdě makat, nikdy si nevyděláte slušné peníze.

Zaměřte se na svůj vnitřek a vymažte všechna tato negativa!

 

2. „Omezení jsou jen příležitosti k růstu. Využívám je jako odrazový můstek k úspěchu“

Dělejte to, co máte rádi, a mějte rádi to, co děláte. Každý má právo vydělávat peníze. A povinnost užívat si život. Smyslem života je hrát si. Udělejte si z práce hru. Stane-li se práce hrou, bude zábavná a obohacující. A když ji budete dělat s láskou, přijdou i peníze.

louise

3. „Zasloužím si úspěšnou kariéru a tímto ji přijímám“

Když už se zbavíte negativních přesvědčení a pustíte se po hlavě do toho, co vám přináší radost, přijde často zlom. Mnoho lidí se najednou zalekne toho, že dosahují svého snu a začnou sabotovat sami sebe. Mít ideální práci, vydělávat hodně peněz a být úspěšný může být děsivé. Přestaňte se bát a užívejte si úspěchu. Milujte se, buďte trpěliví a laskaví. Uklidněte svůj vnitřek, vaše vnitřní dítě, dejte mu pocit bezpečí. A jděte dál za svými sny.

 

4. „Každý den je novou příležitostí. Včerejšek je pryč. Dnešek je prvním dnem mé budoucnosti“

Louise-Hay-Quote

5. „Když vám život nadělí citróny, udělejte citronádu“

Doteď se vám dařilo, ale uvízli jste najednou na mrtvém bodě? Padají vám pod nohy jen samé klacky? Máte pocit, že obchod nenávidíte? Sama Louise vždy říkala: „Když při své práci narazím na problémy, jsem ochotna požádat o pomoc.“

 

6. „A jsou-li už shnilé, vydloubejte z nich semínka a zasaďte nový život“

Změňte myšlení! Prosperujte bez ohledu na to, kde jste, a co se děje. I když to může znít hloupě, myšlenky dělají strašně moc. Máte na výběr, jestli budete myslet jako chudí a neúspěšní, nebo jako bohatí s přemírou úspěšných obchodů. Schválně si poslechněte sami sebe, jak mluvíte o práci, penězích, obchodech, kariéře, úsporách… Změňte myšlení a změníte vše, co se děje kolem vás.

unbrella

7. A hlavně nikdy nezapomeňte, že:

  • stres je pouhý strach. Zbavte se všech strachů!
  • když ze sebe vydáte v práci to nejlepší, budete odměněni
  • existuje dostatek času a příležitostí pro tvořivé vyjádření v jakékoliv oblasti, kterou si zvolíte
  • život je velmi jednoduchý. Vrací se k vám to, co dáváte.

 

Moudrostí Louise se nechala inspirovat: Lucie Formanová

Zdroje fotografií: Portalofpersonalpower.com, c2.staticflickr.com, Rustandgolddust.com

© 2024 imper.cz