JOHN REED: fitness senzace v Praze! Rohlík.cz ulovil velkou rybu.

01. Říjen 2017

Zatímco v srpnu jsme na českém internetu žili prodejem Slevomatu, září naběhlo plnou rychlostí a my obchodníci jsme se zaměřovali především na jedno – výsledky. Sezóna je pro většinu oborů v plném proudu, takže netřeba velkých proslovů a pojďme na to – co přinese do Česka nový koncept fitness center John Reed a jak probíhala slavnostní otvíračka? Co si Tomáš Čupr slibuje od partnerství s Marks & Spencer, jejichž sortiment si můžete od minulého týdne nechat dovézt službou Rohlik.cz? A jaké personální změny jsme zaregistrovali?

hledáme obchodníka

JOHN REED – 1 800 metrů čtverečních luxusního fitness, kde se cítíte jako na chill párty, je konečně v Praze!

Najít dobré fitko je vždycky oříšek a vy jako salesman(ka) potřebujete být v dobré kondici neustále, je to tak? Není divu, že nás dostal nový koncept studií – JOHN REED Fitness Music Club, který hodně zajímavým způsobem prolíná hudbu, design a fitness. Rostoucí síť s 11 pobočkami po Evropě, třemi v Berlíně a dále v Budapešti, Benátkách, Salzburgu a jiných městech konečně otevírá své brány Praze. Najdete ji na Karlově náměstí 10 v budově Charles Square Center.

Na exkluzivním openingu měli Ben Cristovao, Nikol Švantnerová a Jitka Nováčková spolu s pozvanými hosty šanci jako první vyzkoušet nový fitness za zvuku DJů dMITRyho a NobodyListen.

Byli jsme s našimi obchodníky u toho. A verdikt? „Je to něco úplně nového, obrovsky mě nadchli. Prostředí, personál,“ uvedl Jakub Jágl.

JOHN REED fitness

hledáme obchodníka

David Janeček, který v Reedovi celé září pilně cvičí, ho doplňuje: „Přivedli zajímavá jména lokální hudební scény Kenny Rough, Fatty M, Kletis nebo Tokátko. A chápete, že mají každou sobotu párty, při které si zamakáte?!“

fitness DJ

Rohlik.cz ukořistil lukrativního partnera, nově rozváží 150 potravinových bestsellerů Marks & Spencer

Online supermarketu Tomáše Čupra se povedl pěkný kousek! Do svého portfolia si připsal partnerství s Marks & Spencer, díky němuž jsou oblíbené potraviny renomované britské společnosti v Česku poprvé dostupné i přes internet. „Britská značka Marks & Spencer je pověstná kvalitou svých potravin. Všichni dodavatelé jsou nejprve testováni několik let, než jsou finálně vybráni jako její partneři,“ komentuje novou spolupráci Tomáš Čupr, zakladatel Rohlik.cz. Aktuálně probíhá zkušební provoz. „Věříme, že získáme nové zákazníky v dalších velkých českých městech, kde zatím náš sortiment nebyl dostupný,“ uvádí marketingová manažerka Marks & Spencer Helena Vyhnánková.

Zásilkovna obměňuje vedení, výkonným ředitelem bude Ondřej Žák

Přední česká logistická společnost specializující se na přepravu zásilek z e-shopů do výdejních míst chystá změny na nejvyšších manažerských pozicích. Na post výkonného ředitele začátkem října nastoupí Ondřej Žák. Do Zásilkovny přichází ze společnosti ComGate, kde působil jako ředitel logistiky. „Novou pozici vnímám jako velkou výzvu, Zásilkovna má na logistickém trhu velmi dobré jméno. Mým hlavním úkolem bude udržet společnost na pozici lídra v oblasti výdejních míst a zefektivňování a rozvíjení aktivit společnosti na českém trhu i v zahraničí,“ informuje nás Žák o plánech se společností, která právě oslavila 10 milionů přepravených zásilek a má přes 1 200 výdejních míst v 6 zemích.

Zaregistrovali jste v obchodním světě událost, která nám unikla? Rádi byste, abychom v říjnu informovali o novinkách ve vaší firmě nebo ve firmě, která vás zajímá? Pište přímo do redakce na pavla@www.businessanimals.cz

Foto: Archiv JOHN REED Fitness Music Club Praha

© 2024 imper.cz