Zapište se do dějin hypoteční revoluce. Fintech Hyponamíru.cz nabírá specialisty

09. Říjen 2019

Moderní technologie a inovace se rychle vyvíjejí a mění tradiční cesty poskytování finančních služeb. Namísto do banky nebo za finančním poradcem dnes Češi stále častěji míří na internet, kde si mohou sami vybrat a sjednat například pojištění, krátkodobou půjčku nebo jiný investiční produkt. Revoluci na poli hypoték přináší fintech Hyponamíru.cz, který jako první nezávislý zprostředkovatel v Česku dokáže vyřídit úvěr na bydlení zcela online. Zájemci o hypotéku mají k dispozici sofistikovanou online kalkulačku, která na základě zadaných parametrů rychle srovná aktuální nabídky hypoték všech bank. Do 24 hodin lidé získají předschválenou hypotéku a veškerou administrativu následně vyřídí přes internet bez nutnosti osobních schůzek s hypotečním specialistou.

Filip Křivánek při práci
Filip Křivánek při práci

Veronika Hegrová a Filip Křivánek nám přiblížili, v čem je práce pro Hyponamíru.cz zajímavá

Fintech Hyponamíru.cz není pouze o technologiích, inovacích, robotech či umělé inteligenci, ale především o lidech. Byznysově se Hyponamíru.cz daří a k dalšímu růstu potřebuje zkušené hypoteční specialisty. Dveře mají otevřené především zájemci, kteří rádi pracují v týmu, dávají přednost neformální atmosféře a přátelskému prostředí před životem v korporátu.

Proč jste si vybrala pozici hypotečního specialisty právě u Hyponamíru.cz

„Dříve jsem pracovala ve stavební spořitelně, kde jsem byla odkázána na nabídku produktů jedné finanční společnosti,“ popisuje svoji předchozí pozici Veronika Hegrová a dodává, že z vlastní zkušenosti ví, jak rozdílné mohou být požadavky lidí, kteří řeší financování vlastního bydlení. „V Hyponamíru.cz mám možnost vybírat z hypoték všech bank na trhu a nabídnout lidem přesně takovou, která nejlépe odpovídá jejich individuálním potřebám. Samozřejmě mě lákala i příležitost nabízet hypotéky online, což na českém trhu zatím nikdo jiný nedělá,“ vypočítává výhody své práce úspěšná specialistka.

Tým Hyponamíru.cz
Tým Hyponamíru.cz

Liší se tým Hyponamíru.cz od ostatních kolektivů, ve kterých jste pracoval?

„V Hyponamíru.cz se mi líbí přátelská atmosféra, společné nadšení lidí dělat hypotéky online a možnost kdykoliv vyjádřit svůj názor nebo přijít s vlastním nápadem. Oproti korporátu je naše organizační struktura velmi plochá,“ pochvaluje si Filip Křivánek. „Ředitelé jednotlivých oddělení mají pod sebou už jen své kolegy. Na funkce si ale nehrajeme a se všemi si tykáme,“ upřesňuje zkušený obchodník, který pracoval před nástupem do týmu Hyponamíru.cz takzvaně sám na sebe v několika finančně poradenských společnostech.

Jak vypadá běžný pracovní den hypotečního specialisty?

„Začínáme v 9 hodin ráno týmovou kávou, která oficiálně odstartuje nový pracovní den. Dopoledne se hypoteční specialisté věnují především servisování rozjednaných hypoték klientů a jednání s bankami. V poledne odcházíme s celým týmem na společný oběd, po kterém následuje práce na nově přiřazených poptávkách klientů. Kolem 17 hodiny naše práce končí,“ popisuje Veronika Hegrová.

Komu byste doporučil práci hypotečního specialisty v Hyponamíru.cz?

„Určitě lidem, kteří se zajímají o finanční produkty, jsou komunikativní a mají kladný vztah k číslům. Hypoteční specialisté neustále sledují situaci na hypotečním trhu, vyhledávají nejvhodnější možná řešení pro klienty a také například radí, jak ušetřit na splátkách nebo kdy se vyplatí refinancovat. Určitě si u nás přijdou na své také lidé, kteří mají spoustu nápadů, jak proces online sjednání hypotéky vylepšit nebo ještě více zjednodušit,“ říká Filip Křivánek.

Veronika Hegrová
Veronika Hegrová

Výhody práce u Hyponamíru.cz

  • Neomezená výše výdělku, která se odvíjí od šikovnosti hypotečního specialisty
  • Základní fixní odměna ve výši 30 000 korun měsíčně
  • Flexibilní pracovní doba
  • Akvizice zájemců o hypotéku za obchodníka
  • Řešení administrativy za obchodníka
  • Společné výlety, oslavy a večírky

Mgr. Veronika Hegrová
Veronika se po roce vypracovala na pozici vedoucí obchodu, ovšem ani posunem na manažerskou pozici nezanevřela na oblíbené uzavírání hypoték a dále pomáhá našim klientům. Její čtyřletá zkušenost z Českomoravské stavební spořitelny (ČMSS) je pro firmu velkým přínosem. Verča v Hyponamíru.cz našla stabilitu a potřebnou míru volnosti. Mimo jiné je velkou milovnicí zvířat.

hledáme obchodníka

Ing. Filip Křivánek
Filip je dnes nejúspěšnější obchodník a také průkopník nových komunikačních kanálů s klienty. Jeho oblíbeným mottem je: „Klient až na prvním místě,“ což dokazuje také velký počet doporučení. Do týmu Hyponamíru.cz přešel s bohatými zkušenostmi s finančním poradenstvím v několika firmách. U nás získal stálý přísun klientů a možnost realizovat vlastní nápady s podporou vedení firmy.

Pokud se chcete stát součástí týmu Hyponamíru.cz, dejte nám vědět na adrese nedvedova@hyponamiru.cz

© 2024 imper.cz