Jak zabavit zahraniční klienty v Praze?

19. Březen 2015

Schůzka se zahraničním klientem na domácí půdě je skvělá příležitost k upevnění vzájemného vztahu. Pravděpodobně totiž nezůstane jen u mítinku v zasedačce s rychlým obědem či večeří. „Přespolní“ se zdrží minimálně přes noc a vaším úkolem jako hostitele je zajistit mu nezapomenutelný program. Jak na to v Praze?

Jak zabait zahr.klienty2 (1)

Praha je plná překrásných a jedinečných míst, na jejich prohlídku však není během business tripu čas ani energie. Abyste svým klientům ukázali aspoň kousek z našich národních pokladů, a přitom je neotrávili náročným programem, volte následující strategii:

Vyzkoušejte leady

Praha letem světem

Chcete, aby vaši klienti viděli z Prahy co nejvíc a nemuseli se přitom prodírat davy turistů? Zařiďte firemní vyhlídkový let nad historickým centrem města nebo vyhlídkovou plavbu po Vltavě. Nezapomeňte zařídit kvalitní občerstvení, vaši klienti pak na tento zážitek určitě hned tak nezapomenou. Další „rychloprohlídku“ pražských památek nabízí například jízda historickou tramvají.

Až ke hvězdám

Byznys oběd spojte se zážitkem! Zavítejte například do Žižkovské televizní věže, nejvyšší stavby v Praze s observatoří, restaurací a jednopokojovým hotelem. Unikátní výhled nabízí rovněž luxusní restaurace Terasa U Zlaté studně na Pražském hradě nebo restaurace a hotel Nebozízek na Petříně.

Česká kulinářská klasika

Máte-li zahraniční návštěvu, neměli byste ji ochudit o seznámení s klasickou českou gastronomií. Takových „echt“ českých restaurací je po Praze celá řada. Doporučujeme například podnik U Fleků, jehož součástí je pivovar. Na českou kuchyni a lidovou cimbálovku můžete klienty pozvat do restaurace Koliba. Zajímavým zážitkem pro ně bude i návštěva Středověké krčmy u krále Brabantské na Malé Straně nebo Středověké krčmy Praha na Vinohradech s dobovou atmosférou a staročeským menu.

Když večer nekončí…

Pokud se chcete se svými klienty prostě jen hodně dobře pobavit, není nic snazšího než zajít do některého z vyhlášených místních klubů. Mezi ně patří Solidní nejistota, Klub Lávka, Karlovy Lázně, SaSaZu, Lucerna Music Bar, Aloha Bar & Club, Retro Music Hall, Mecca a spousta dalších. Zapít úspěšný den je přece u nás nutností!

Kam berete zahraniční návštěvy vy?

Domluvte si konzultaci

Text: Pavlína Skřivánková

Foto: Fotolia.com

© 2024 imper.cz