Zahrádky s wifinou – kde pracovat, dokud vám nedojde baterka?

23. Červen 2018

Ať už pracujete doma nebo v kavárně, vaše opálení se často rovná 0. Co kdybyste vyrazili s počítačem na nějakou pražskou zahrádku? A my vám prozradíme, kde funguje wifina, takže jediné, čím se můžete nechat limitovat, je kapacita vaší baterky.

Domácích kanceláří, coworků a interiérů kaváren si užijete dosytosti hned, jak se zkazí počasí. Využijte slunečných dnů a na  těchto zahrádkách si vychutnejte maximální komfort a super kávu k tomu…

Kasárna Karlín

Jóoo Karlín, tam to žije. A hlavně objekt, který toho má už dost za sebou. A protože se zatím nenašel investor, který by ho chtěl za 620 milionů korun koupit a za podobně šílenou částku přetvořit, využívá se zatím jako meet up místo. V zimě se tady dá na ledě bruslit a v létě si tu podávají ruce pop up kavárny a bistra a večer letní kina. Wifina tady bývá celkem rychlá, takže na běžnou práci stačí. K ní s můžete dát dobrou kávu nebo klidně i něco ostřejšího.

Národní knihovna

Rychlou wifinu, kantýnu, úžasnou atmosféru a klid najdete také na zahradě u Národní knihovny. Je to inspirativní místo, kde se budete moci soustředit na svoji tvorbu nebo tabulky. Zatím o něm moc lidí neví, takže to neprozraďte .-)

Kavárna Langhans

Domluvte si konzultaci

Tuhle oázu klidu v rušném centru najdete ve Vodičkově ulici. Že jste ji neviděli? Musíte totiž projít obchůdkem Foto Škoda (nebo přes recepci). Zahrádka je klidná a tichá, káva výborná a wifi rychlá. V občerstvení až takový výběr není, ale sušenky jsou luxusní. Co potřebujete více, že?

Cukrárna Alchymista

Romantická zahrádka na Letné vám připraví skvělé posezení, spoustu dobrot a prostředí, ve kterém fantazie pracuje na plné obrátky. Velký výběr ledových káv, domácí dorty a rychlá wifina z ní dělá to pravé prostředí, kde vám půjdou tvořit hodnoty jedna radost.

Kavárna Neustadt

I na Karláku se můžete u práce opalovat nebo jen tak přemýšlet a pozorovat cvrkot. Posezení před kavárnou k tomu přímo vybízí. Kromě wifiny a fajn kávy si můžete pochutnat i na lahodných salátech nebo denním meníčku za super cenu.

Monolok Café

Na zahrádku v Monoloku na Vinohradech nesmíme zapomenout. Pěkně se na ní ohřejete 🙂 (a váš notebook také) ale nebojte, můžete se schladit domácí limonádou. K práci si vychutnáte kvalitní kávu a hlady rozhodně také nezemřete.

Parlor Café – Ice Cream Sandwiches

A jsme zase v Karlíně. Parlor je známý nejen svými zmrzlinovými sendviči, ale i tím, že zde najdete velký výběr alkoholu. Jak vám u nich na zahrádce půjde práce pěkně od ruky? Jednoduše – dáte si Prosecco….Vyzkoušeno za vás 🙂 A abychom si byli jisti, tak jsme to prubli víckrát ….

Café Pavlač

Žižkované na tuto kavárnu nedají dopustit a už vůbec ne na její útulnou zahrádku. Pracovat tam ale chodí rádi volnonožci i z jiných koutů Prahy a kromě domácích dortů si nemohou vynachválit osvěžující Sangrii, domácí limošky a frappe.

 

Máte oblíbenou kavárenskou zahrádku, kde se vám super pracuje? Hoďte tip….

 

Foto: webové a Fb stránky zmíněných kaváren

© 2024 imper.cz