Listopadové vzdělávací akce aneb jak můžete co nejrychleji nakopnout váš sales

29. Říjen 2017

Listopad máme všichni spojený s dušičkami. Je to měsíc, ve kterém je po většinu dne tma, sychravo a vlezlo. A to přímo nahrává různým vzdělávacím i zábavným akcím, kterých je také v listopadu požehnaně. Spojte příjemné s užitečným a vyrazte se duševně obohatit. Abychom vám to usnadnili, připravili jsme si pro vás opět nálož toho, co se týká obchodu, marketingu a podnikání. Takže nenechte si ničím a nikým zkazit náladu a jděte do toho.

Affiliate konference

Další, tentokrát již 11. Affiliate konference přinese další soubor odborných přednášek ze všech oblastí výkonnostního online marketingu. Představíme vám nové trendy, které pomohou vaše projekty posunout na vyšší úroveň. Pečlivě vybíráme program tak, aby pro vás přednášky měli přidanou hodnotu, abyste se dozvěděli a naučili nové věci, které můžete ihned využít…

Sebepoznání – první krok k úspěchu

Komu je workshop určen? Zvídavým a odvážným lidem, kteří chtějí pochopit sami sebe a začít konečně žít život podle svých představ.

Jeho výhodou je „práce ve skupině” – své zážitky můžete sdílet s ostatními a zároveň se učit z jejich zkušeností!

Odcházet budete s pocitem, že jste poznali sebe sama z trochu jiného úhlu pohledu. A taky s uvědoměním: „AHA! Tak takhle to tedy je…“.

TEDxPragueWomen 2017

Zdroj: webové stránky

TEDxPragueWomen 2017 je půldenní setkání věnované ženám, jejich úspěchům, pádům a postavení ve společnosti, které se paralelně koná s globální konferencí TEDWomen 2017 v New Orleans. Staňte se součástí této globální oslavy a buďte již po čtvrté u toho.

Letošním tématem jsou Mosty. Stavíme je, překračujeme a občas dokonce pálíme. Na TEDxPragueWomen 2017 budeme zkoumat toto téma ze všech stran. O své myšlenky hodné šíření a životní příběh se podělí řečnice a řečníci nejrůznějších profesí a zkušeností.

Jak zdravá je vaše firemní kultura?

Zdroj: FB

To, že má firemní kultura zásadní vliv na výsledky firmy, je dnes už běžně uznávaný fakt.
Jak ale zjistit, že firma má přesně takovou kulturu, jakou potřebuje?

CO SE DOZVÍTE:
Ukážeme Vám, jak zjistit, jak na tom jsou jednotlivé části firemní kultury u vás.
Vyzkoušíte si, jak se s doporučeným postupem pracuje. Poslechnete si, jak otázku firemní kultury řeší v jiných firmách. Podělíte se o vlastní zkušenost.

Jak elegantně najít nový skvělý job – workshop s Ditou Sudovou

Zdroj: FB

Nebaví vás vaše práce? Hledáte novou, ale pochybujete o svém směřování? Potřebujete si urovnat, co vlastně chcete dělat? Právě to je důležité předtím, než začnete freneticky rozesílat CVčka a obíhat únavné pohovory.

Pokud uvažujete o nové kapitole ve vaší kariéře, připravte se na ni. Tím spíš, pokud máte pocit, že jste “zdánlivě” znevýhodněni – tedy jste třeba po mateřské, čerstvě po škole nebo už jste sfoukli 50 svíček na narozeninovém dortu…

Vaše osobní značka na na sítích – workshop

Říká se, že první dojem je důležitý. Čím dál častěji ovšem dnes k prvnímu „setkání“ dochází virtuálně, spíš než osobně. Proto je důležité, jak se na sítích a v celém online prostoru profilujete. Je to vaše stálá „vizitka“, ke které se kdokoli může kdykoli dostat a udělat si na vás názor. Můžete nad tím mávnout rukou, ale pak třeba zjistíte, že jste kvůli tomu měli problém v práci nebo o ni přišli. Či že vám to způsobilo jiné nepříjemnosti. Přitom to vše jde využít pozitivně. Ať už osobně nebo třeba při podnikání.

TEDxPrague 2017

Protože svět se dnes mění rychleji než kdy předtím. Nové technologie prostupují naše životy a nenápadně mění naši každodennost. To, co vypadalo před třiceti lety jako vzdálená budoucnost, je dnes tady.

Avšak nástup technologií má svůj rub i líc – můžeme o jakémkoli tématu diskutovat odkudkoliv, kdykoliv a s kýmkoliv na světě, ale současně se ze soukromí stal problematický pojem, druh na vymření. Umíme měnit DNA rostlin a díky tomu zvyšovat zemědělskou produkci, ale neumíme globálně kontrolovat, kdo a jak bude s DNA manipulovat. Nabízí se nám nové pracovní příležitosti a rozvoj, ale kvůli automatizaci mizí desítky profesí a čeká nás pravděpodobně zásadní proměna společnosti.

Je možné oddělit pozitivní přínosy technologického vývoje od jejich rubu? Dokážeme jako lidstvo technologický vývoj kontrolovat nebo se stáváme jeho obětí? Jak se s rychlou změnou vyrovnat v našich osobních životech? A co bychom měli dělat jako společnost? Na všechny tyto otázky se pokusíme na letošním TEDxPrague 2017 najít odpověď.

Co budeme dělat, až zmizí zaměstnání

Zdroj: FB

Chcete získat svobodnější zaměstnání, podnikat? Jak na to? Přijďte a vše se dozvíte. Existuje v lidské společnosti nějaké důležitější téma, než je práce? Kromě spánku, nevěnujeme ničemu tolik času jako právě jí. Práce je přitom hlavním zdrojem naší identity. Mezi první otázky při setkání s novými lidmi patří: „Co děláte?“ Odpovědí je často „Já jsem právník, učitel, šofér,..“ Pokud jsme prací, pak platí, že dobrá práce = dobrý život, zatímco špatná práce = špatný život.

EVOLVE! Summit 2017

Zdroj: webové stránky

Svět náboru a lidských zdrojů se neustále mění. Kandidáti jsou čím dál náročnější, firmy bojují o každý talent a tento trend bude stále pokračovat. Cítíme to stejně – něco se děje. Jsme profesionálové ve svém oboru, stejně jako Vy. Rozhodli jsme se, že Vás v tom nenecháme! Již potřetí Vám přivádíme nejlepší řečníky z celého světa.

Čekají vás dva dny nabité informacemi a tipy z oboru. Celkem bude hovořit 15 řečníků z celého světa. Poznejte nové technologie a sourcing 21. století.

Přečtěte si o náboru talentů 21. století v našem článku.

Marketing festival

Zdroj: webové stránky

Na obřím pódiu Kongresového centra v Praze uvidíte světové evangelisty digitálního marketingu.

Vybrali jsme 3 nejlepší řečníky z minulých let, které doplní 6 světových expertů se špičkovým know-how. Špičkový obsah, networking na talíři, inspirace z celého světa, kapely, party everywhere.

Festivalovou atmosféru celé akce tvoříte hlavně vy jako skvělé publikum.

Konference čas digitálních týmů

Přijďte si na vlastní kůži vyzkoušet, jak jednoduché a přirozené je dnes komunikovat s lidmi,
kteří jsou na druhém konci vaší kanceláře nebo stovky kilometrů od vás.

Vyzkoušejte si na jednom místě a v jednom čase několik různých technologií.
Abyste na vlastní oči viděli, která by se mohla hodit zrovna vám. Přijďte na konferenci o zvyšování produktivity díky moderním komunikačním technologiím.

Kurz etikety pro veřejnost pod taktovou Elišky Haškové Coolidge

Zdroj: FB

Kurz je určen:
• Manažerům, vedoucím pracovníkům, jak ve státní službě, tak v privátním sektoru a také všem, kteří se chtějí cítit dobře na každé recepci, party či rautu. Těm, kteří nechtějí, aby je jakákoli společenská událost vyvedla z míry a přivedla do rozpaků, ti kteří dbají na to, jak se s nimi cítí ostatní.

• Těm, kteří se za všech okolností chtějí chovat podle zaběhlých pravidel nejvyšších společenských kruhů, chtějí zanechat ten nejlepší dojem a ve stejném duchu jejich příkladem vychovávat i své děti.

Rise and Shine: Studentská konference 2017

Zdroj: FB

Buď efektivní. Rozvíjej se. Dělej, co miluješ. Staň se legendou. Dvoudenní vzdělávací akce Rise and Shine: Konference 2017 je tady! V sobotu se můžeš těšit na dva bloky přednášek expertů, co Ti předají jedinečné zkušenosti a inspirují Tě. V neděli si pak nové znalosti vyzkoušíš na praktických workshopech pod vedením expertů.

A navíc se potkáš s podobně naladěnými mladými lidmi jako jsi Ty a my v Rise and Shine.

UP Business Camp 2017

Zdroj: FB

Z garáže do podnikatelské reality, Podnikání hlavou, Cesta za hranice nebo Tajemství podnikatelského úspěchu. To jsou témata, jež Vás provedou 5. ročníkem konference, která je největší svého druhu v Olomouci.
I ten letošní ročník, konaný v sobotu 11. listopadu, je zaměřený na startupovou scénu, marketing a podnikání mladých -> UP Business Camp.

Konference MontyRich: Building Better Business

Zúčastněte se nejlepší podnikatelská konference roku 2017. Cílem MontyRich vždy bylo posouvat své čtenáře blíž k úspěchu v byznysu i osobním životě. Konference MontyRich: Building Better Business Vám přinese nejen pořádnou dávku inspirace, ale také praktické zkušenosti a nové vědomosti, které můžete okamžitě využít. Chcete měnit svět? Zúčastněte se. Čeká na vás 12 významných speakrů 5 zajímavých workshopů.

Konference WebTop100 2017

To nejlepší z digitálního marketingu pro byznys.

Klíčovými slovy letošního ročníku jsou aktuální témata a trendy, networking s profesionály z různých oborů a vzájemné sdílení know-how.

MASTER FRANCHISOVÁ KONFERENCE JAKO SOUČÁST VELETRHU FRANCHISINGU A SUMMITU TÝDNE PODNIKÁNÍ!

Master franchisová konference získala významné ocenění České asociace franchisingu jako nejlepší akce roku 2016 „Za podporu a rozvoj franchisingu v České republice“. Konference je organizována již od roku 2012, celkem se jí zúčastnilo cca. 600 zájemců o franchising a představeno bylo více než 75 nových franchisových systémů.

Konference je určena pro: zájemce o franchisové podnikání a nákup master franchisových nebo franchisových licencí prezentovaných systémů pro Českou a Slovenskou republiku.

Minutový řečník

Zdroj: webové stránky

Kamarádi tě na chyby v projevu neupozorní. Chceš se naučit mluvit před lidmi a zbavit se plevelových slov? Přijď na kurz minutového řečníka.

Právní aspekty marketingových soutěží a bonusových programů

Seminář je zaměřen na právní aspekty, které musí být vzaty v úvahu v okamžiku přípravy a realizace marketingových soutěžích a bonusových programů zaměřených na zákazníky z řad veřejnosti i podnikatelů. Razantní změnou prošla právní úprava regulující pořádání tzv. spotřebitelských soutěží regulovaná do 1. 1. 2017 nesystematicky zákonem o loteriích. Nesprávně navržená soutěž může být nelegální hazardní hrou a dobře myšlený zákaznický program nebo nabídka obchodního zástupce může z právního pohledu představovat nekalou soutěž, zejména podplácení. Další oblastí, kterou je třeba mít při pořádání marketingových soutěží na zřeteli, je ochrana spotřebitele. V květnu 2018 navíc vstupují v účinnost nové povinnosti ohledně zpracovávání osobních údajů, bez jejichž dodržení není možné soutěž vůbec pořádat.

Dream BIG: konference pro novou generaci nadaných žen

Zdroj: FB

Časopis Marie Claire poprvé představuje konferenci Dream BIG pro mladé ženy, které si rády plní své sny. Co Vás na Dream BIG bude čekat? Přijďte si užít den plný inspirace, setkání se zajímavými lidmi, zábavy i trošku hýčkání na první konferenci Marie Claire pro novou generaci nadaných žen. Ovládněte sociální sítě díky radám úspěšných blogerek. Vyzkoušejte si programování spolu s Czechitas a získejte pořádnou dávku sebevědomí.

Přednáška Jiřího Rusnoka: Aktuální měnová politika

Jaká je aktuální měnová politika? O tom bude hovořit Jiří Rusnok, guvernér ČNB.

HR Konference 2017 – Krásné chyby

Každý z nás je zaujatý tím, jak se mít lépe, v práci i v osobním životě. Ambice „být lepší“ se pro nás stala samozřejmostí, jenže mnohé návody, které dříve fungovaly, už nefungují. Co se změnilo a co naopak zůstalo? Důvodem jsou CHYBY, kterých se daleko snadněji dopouštíme, když se snažíme jít za hranici svých možností. Jak to tedy udělat, aby se každá taková chyba pro nás stala spíše obohacením, než ztrátou? Jak v našich firmách a organizacích nakládáme s chybou a jak měníme obsah tolik omílaného sloganu “chybami se člověk učí”? Jak se u nás organizace učí sebevzdělávání a jak se učíme my sami? To jsou otázky, na které budeme objevovat odpovědi na naší inspirativní HR konferenci. Potkáte se zde s krásnými lidmi, kteří činí krásné chyby.

HR konference zaměřená na rozvoj lidí a organizací, které se sami vzdělávají!

Co a jak v začátcích podnikání

Jaké jsou povinnosti při rozjezdu podnikání?
Kde se mám nahlásit a kolik kam platit?
Mám pro daňové účely uplatňovat paušální nebo skutečné výdaje? Co pro mě bude výhodnější?

Jak poznám, jestli moje počínání už je podnikáním nebo ještě ne.
Jaké povinnosti jsou s rozjezdem podnikání spojeny.
Kam a kdy se nahlásit a jak si to můžu zjednodušit, na co si dát pozor.
Jaké daně a odvody se z podnikání platí, kolik, kdy a komu.
Paušální nebo skutečné výdaje? Co která varianta znamená a kterou si vybrat.

Lektorka: Ing. Lucie Krausová, ekonomka, účetní, podnikatelka, lektorka a maminka. Ráda kombinuje práci s čísly a pomoc druhým. Píše články a radí rodičům – začínajícím podnikatelům, zaměstnancům i nezaměstnaným.

Seminář: Finance v podnikání, cenotvorba, cashflow a finanční řízení v praxi

Mějte finance pod kontrolou a vytvoříte skutečně prosperující firmu! Naučte se 6 základním finančním ukazatelům a povedete svoji firmu k prosperitě.

Získejte dovednosti a znalosti, které vám dávají konkurenční výhodu na trhu. Uplatněte co nejlépe své talenty a vášně, a naučte se jednoduchý způsob, jak vybudovat prosperující a úspěšné podnikání (živnost/firmu).

Facebook pro Vaše podnikání

Využijte Facebook pro své podnikání. Praktický workshop vás provede vším, co potřebujete znát pro efektivnější využití tohoto systému. Zjistěte novinky, jak používat facebookový profil, reklamu na Facebooku a vyhodnocování efektivity.

Hledejte nové cílové skupiny a segmenty pomocí Facebooku. Facebook jako levný nástroj pro rychlé a cílené oslovení vašich zákazníků, kdy vidíte ihned konverzní poměr (kolik zaplatíte za získání Vašeho zákazníka).

GDPR v marketingu (Praha)

O strašákovi se zkratkou GDPR jste už asi slyšeli. Od května 2018 hrozí firmám za špatné nakládání s osobními údaji obrovské sankce. A v jaké oblasti se s osobními údaji pracuje nejvíc? Tušíte správně, v marketingu.

S Petrou Dolejšovou a Martinem Kurkou z AK eLegal jsme proto připravili školení o GDPR přesně na míru vám, marketérům. Ať už působíte v agentuře, in-house nebo na volné noze. Účast doporučujeme i majitelům či ředitelům firem.

© 2024 imper.cz