7 výjimečných podniků pro uzavíraní velkých dealů v novém roce

10. Leden 2017

Dali jste si v novém roce za cíl dostat velkou rybu, významného klienta, který pozvedne váš business? V tom případě nestačí pouze pilovat své obchodnické dovednosti a vyjednávací techniky. Budujte si pověst obchodníka, se kterým jít na oběd je zážitek, a to i díky těm nejlepším místům, kam své klienty dokážete pozvat. V lednu jsme vybrali 7 výjimečných podniků, kde se bude dařit velkému businessu. 

Bianco e Nero, Praha 1

ristorante-bianco-e-nero
Zdroj: FB Ristorante Bianco e Nero

Pokud se chystáte na klienty udělat opravdový dojem, vezměte je do restaurace Bianco e Nero. Místo přímo stvořené pro business schůzky. Najdete ji přímo v centru Prahy, zaujme vás jednoduchý, moderní a elegantní design a pozor, mají zde nádherný dřevěný okrouhlý stůl, který přímo vybízí k důležitým rokováním.

restaurante-bianco-nero-2
Zdroj: FB Ristorante Bianco e Nero

Na své si zde přijdou milovníci poctivé a opravdu dobré kávy. Pravé espresso vám udělají ze zrnek ručně pražených na několik desítek let staré mašině, která je pýchou celé restaurace. My doporučujeme zůstat dýl než jen na kafe, třeba začít skvělou snídaní nebo si s klienty vychutnat výtečný oběd. Samozřejmě nevynechejte sladkou tečku.

La Bohème Café, Vinohrady

la-boheme-cafe
Zdroj: FB La Bohème Café

Pít kávu jako bohém? Proč ne! Pozvěte klienta na schůzku do La Bohème Café na Vinohradech. Tímhle místem okouzlíte i ty nejnáročnější klienty. Oku ulahodí netradiční designové prostory, umělecké dekorace a jedinečná atmosféra, které lákají už zpoza výloh.

la-boheme-cafe-2
Zdroj: FB La Bohème Café

Ochuzené nezůstanou ani vaše chuťové buňky. Praží si vlastní kávu, která je opravdu prvotřídní. Plusový bod dáváme za přátelský postoj k pěstitelům kávy a neustálou snahu o zlepšování její kvality. Vedle nešlápnete ani šálkem výběrového čaje a rozhodně přidejte i dortík. Jedinou nevýhodou je, že mají pořád narváno, v případě obchodní schůzky doporučujeme udělat si rezervaci.

button registrace obchodnika transparent

Cathedral Café Lounge & Restaurant, Staré Město

cathedral-cafe-lounge-restaurant
Zdroj: FB Cathedral Café Lounge & Restaurant

Pokud hledáte hezkou a reprezentativní kavárnu v centru Prahy, opravdu máte z čeho vybírat. A to je někdy ten největší problém. Jak si z tolika možnosti vybrat tu nejlepší – ideální je pravidelně je střídat. Cathedral Café je jedním z míst, které byste za účelem businessu neměli rozhodně vynechávat. Kavárna má opravdu jedinečné prostory, kde míchá historické prvky s moderními a ve spojení s nádhernými dekoracemi vytváří opravdový estetický zážitek.

cathedral-cafe-lounge-restaurant-2
Zdroj: FB Cathedral Café Lounge & Restaurant

Stejně luxusní je i zdejší jídlo. Pokud rádi snídáte mimo domov v příjemné kavárničce, tady jste na správném místě. Bohaté snídaně, výborná káva z dílny Doubleshot, osvěžující domácí limonády a ještě lepší domácí dorty.

Nejen Bistro, Karlín

nejen-bistro
Zdroj: FB Nejen Bistro

Pražský Karlín v posledních letech hodně ožívá. Mezinárodní společnosti bojují se startupisty o to, kdo zde vybuduje modernější officy. A tak samozřejmě není na zahození znát špičkové místo, kam můžete s kolegy či obchodním partnerem vyběhnout na oběd nebo kafe. V Nejen Bistru můžete kromě skvělého jídla obdivovat elegantní a vkusně zařízené prostory.

nejen-bistro-2
Zdroj: FB Nejen Bistro

Když už jsme u toho jídla, opravdu doporučujeme zajít si zde na oběd. Tohle místo se hodí na ta důležitá jednání, kdy chcete a potřebujete udělat dojem. Bonusem je otevřená kuchyně, kde můžete sledovat, jak vám jídlo připravují z čerstvých a poctivých surovin. Záležet si dají i na dekoraci, prostě všechno musí být tip top. Připravte se však na to, že za tuhle parádu si zaplatíte.

button registrace obchodnika transparent

Nové trendy podniky, o kterých se teď mluví

1. Špejle, Praha

spejle
Zdroj: FB Špejle

Jak se chováte v restauracích – objednáte si vždy to samé jídlo, nebo rádi experimentujete a ochutnáváte? V tom druhém případě budete milovat nové pražské bistro Špejle, inspirováno španělskými tapas. Jak už asi tušíte, jídlo se zde podává v malých porcích, takže si bez ostychu můžete na talíř naložit opravdu téměř od všeho. Moderní prostory v centru Prahy na Jindřišské ulici jsou jako stvořené pro rychlé business schůzky, můžete začít už v 8 hodin ráno.

spejle-2
Zdroj: FB Špejle

Ochutnávat můžete mini hamburgery, krevetky, chlebíčky a toasty od výmyslu světa, samozřejmostí jsou mini dezertíky. Stejným způsobem fungují i snídaně, což je skvělá správa, protože se konečně nemusíte rozhodovat mezi slaným a sladkým, klidně si dejte obojí.

2. Centrum PANT, Ostrava

centrum-pant
Zdroj: FB Centrum PANT

Ostrava se může pochlubit novým kulturně-vzdělávacím centrem spojeným s kavárnou a knihkupectvím – Centrum PANT. Ideální místo pro moderní mladé lidi, kde můžou čerpat inspiraci, setkávat se s dalšími lidmi a přitom si vychutnat svůj šálek kávy. Jestli jsou vaši klienti na stejné vlně, máte místo, kam směrovat své schůzky v lednu a mezi jednotlivými meetingy zde můžete klidně zůstat pracovat.

3. YORI – Autentická asijská kuchyně

yori
Zdroj: FB Yori – Autentická asijská kuchyně

Milovníky asijské kuchyně potěší nová restaurace YORI. Říká si také Autentická asijská kuchyně a my můžeme dodat, že autentické jsou i prostory. Velice jednoduše zařízeno, přitom však útulně a zajímavě – bambusový bar, bambusové tyče, které rozdělují prostor a vytváří tak příjemné soukromí.

yori-2
Zdroj: FB Yori – Autentická asijská kuchyně

Zpět ale k jídlu, v YORI si můžete vychutnat typické speciality thajské, vietnamské a japonské kuchyně. S prázdnou neodejdou ani vegetariáni či vegani, téměř všechna jídla vám připraví i bez masa. Ideální restaurace na oběd s kolegy, konečně se totiž nebudete muset hádat, na jakou „Asii“ se půjde.

© 2024 imper.cz