Tvořit, pracovat, plánovat a snít s diáři od papelote pro rok 2023

10. Říjen 2022

Nová kolekce diářů od českého papírnictví papelote nese název (S)nový rok a podtitul Tvoř, pracuj, plánuj, sni. Diáře vznikly v několika typech, barevných variantách a nově si můžete zvolit i nedatované. Jste spíše tvůrce, pracant, plánovač nebo snílek? Podívejte se, jaký typ diáře se pro vás nejlépe hodí.

Designově se kolekce pro rok 2023 inspirovala rozmlženým světem snů prolínajícím se s realitou. Diáře jsou pro konkrétní plány ideální nástroj, v pojetí papelote však i ony představují prostor pro snění. Vznikly již tradičně tři řady, papírové Elemento, Vega z veganské kůže a Fabrico, které můžete pořídit v látkovém obalu i samostatně. Jaká varianta je pro vás ta pravá?

Kreativní tvůrce

Jste tvůrčí a kreativní typ? Potřebujete dostatek prostoru nejen pro poznámky, ale i pro své vyjádření? Baví vás přistupovat kreativně nejen k různým uměleckým disciplínám, ale i k práci a celému životu? V tom případě se vám bude hodit diář s nedatovaným kalendáriem, který můžete začít používat, kdy budete chtít. Diář Vega A5 vás okouzlí svými barevnými deskami – a vy jistě okouzlíte své okolí jeho originálním zpracováním.

Diář Vega A5

Pokud vás nedatovaný diář uvádí do rozhodovací paralýzy, ale prostoru pro poznámky se nechcete vzdát, vyzkoušejte řadu Elemento nebo Fabrico, kde levý list obsahuje týdenní kalendárium a pravý je prázdný a plně k dispozici. Obzvláště inspirativní je diář Fabrico v modrém pratelném látkovém obalu. Jeho hravost vás bude inspirovat po celý rok.

Organizovaný plánovač

Máte svůj den rozvržený na minuty? Nejen, že si píšete todo listy, ale úkoly si vždy číslujete a pro každý den si určujete priority? Okolí vás nejspíše považuje za krále a královny organizovanosti a vy jim blahosklonně kynete, ale moc dobře víte, že bez správných pomůcek by to nebylo ono. Vašim vysokým požadavkům ne vše vyhoví, minimálně dva diáře od papelote však určitě ano. Elegantní šedý diář s deskami z veganské kůže Vega ve velikosti L vám přehledně ukazuje, co vás čeká. A prostor na seznam úkolů tu najdete na každý den. 

Jednoduché černé Elemento je také praktický pomocník. Obsahuje totiž skrytou kapsu, díky které nevytratíte žádný lístek s poznámkami. Oba diáře jsou navíc přepásané gumičkou, která je udrží zavřené.

Výkonný pracant

Papírový diář pro vás moc není, celý váš život se točí kolem práce a o té si udržujete přehled díky kalendáři v telefonu a projektovým aplikacím. Věřte nebo ne, i pro vás se variante najde. Využijte tip ředitelky papelote a používejte papírový diář na osobní záležitosti. Až pojedete na týden na dovolenou, budete nakonec rádi, že nemusíte vše kontrolovat v Google kalendáři. Vyzkoušejte kapesní rozměr S varianty Vega. Vybrat si můžete ze dvou barev, šedé s růžovou ražbou a černé s krémovým sítotiskem. Ani zde nechybí gumička, díky které si i do malého diáře můžete bez obav vložit například jízdenky nebo vstupenky.

Zasněná povaha

Připouštíte, že je hezké mít život zorganizovaný, ve skutečnosti ale přemýšlíte nad úplně jinými záležitostmi. Zkoumáte věci do hloubky a souvislosti nacházíte tam, kam ostatní vůbec nenapadne pohlédnout. Čím větší jste snílek, tím více využijete papírového pomocníka, který vás udrží nohama na zemi – alespoň občas. Přece jen existují i pozemské záležitosti, na které stojí za to nezapomenout, například vlastní narozeninová oslava. Papírový diář si vybírejte podle přebalu, který bude reflektovat vaši povahu. Je libo zelená odrážející lásku k přírodě nebo abstraktní obal hrající všemi barvami?

Nová kolekce diářů dokonale kombinuje prvek zasněnosti i praktičnosti, takže si z nich vybere každý. Dokonce i ten, kdo se nenašel ani v jedné kategorii z osobností. 😉

Všechny diáře seženete v prodejně papelote na adrese Milady Horákové 11, Praha 7 nebo na papelote.cz.

© 2024 imper.cz