Ještě je nesledujete na Instagramu? Tyhle TOP profily vás budou bavit!

21. Říjen 2018

Kdo není na Instagramu, jako by nebyl. V současnosti je  tahle sociální síť na vrcholu a uživatelé se předhánějí v tom, jak zaujmout své followery. Kromě originálních fotek je velký zájem i o sdílení expertního obsahu a živých vysílání. Pokud byste tedy během náročného dne ocenili trochu motivace, inspirace nebo jen příjemného pobavení, vybrali jsme pro vás několik zajímavých profilů, které byste měli sledovat.

Čas je drahý a sosání zbytečného obsahu je v dnešní době mrháním mentální energie. Než tohle, to se raději jděte projít, meditovat nebo zacvičit. Když už ale budete přilepení u Instagramu, sledujte ty profily, které vám rozšíří obzory nebo zvednou náladu.

hledáme obchodníka

Gary Vaynerchuk

Gary Vaynerchuk je  světoznámý podnikatel, speaker, autor bestsellerů, investor a majitel mediální společnosti VaynerMedia, která brandově opečovává takové firmy jako General Motors nebo Pepsi. Jako skvělý motivátor vás ve svých příspěvcích tlačí, abyste byli každý den o kousek lepší a sdílí s vámi i zajímavé strategie a tipy.

Will Smith

Will je na Instagramu poměrně nováčkem, ale miliony followerů si dokázal přivábit rychlostí blesku. Možná za to může to, že se jako herec snaží bavit, anebo to, že je hravý a kreativní člověk, který našel kanál, kde okamžitě vidí reakce na svou tvorbu. U klasických filmů projde od přípravy scénáře až do promítání v kině i několik let. Na Insta jen pár minut. Will se nebojí ukázat něco ze svého soukromí, sdílí zajímavé tipy k nastavení správného mindsetu, nemá strach nakousnout témata jako je neúspěch, sebeláska, štěstí, a občas připraví i super prank svým nejbližším.

The Rock

Jeden z nejpracovitějších herců na světě se stíhá kromě natáčení, produkování seriálů a hardcore cvičení i osobně starat o svůj Instagram účet. The Rock (Dwayne Douglas Johnson) má neskutečnou sebekázeň, díky které si vybudoval obrovskou základnu fanoušků. Ti s ním sdílejí i jeho režim, a tak vstávají stejně jako on před čtvrtou hodinou ranní, aby si stihli zacvičit. Kromě tipů na správný work out a sebekázeň na jeho profilu najdete i inspiraci pro svůj vlastní život. Nic není zadarmo, ale když se do toho, co děláte, položíte, pak nemůžete neuspět.

Vyzkoušejte leady

Caleb Maddix

Je mu šestnáct let, napsat devět knih, Forbes ho uvedl jako nejinspirativnějšího mladého motivátora a zařadil do své prestižní kategorie 30 pod 30. Calebův profil je plný motivačních citátů a myšlenek, které byste nejspíš čekali od zkušenějšího člověka. Najdete zde také videa, která mají za úkol vás vyburcovat, dodat odvahu nebo inspirovat.

Richard Branson

Zakladel společnosti Virgin, která pod svou hlavičkou zaštiťuje dalších 400 firem, neustále srší energií a je na něm vidět, že to, co dělá, miluje. Sám říká, že už se dávno přestal snažit o work-life balance, protože ho nepotřebuje. Svou prací se baví a podle toho také jeho profil vypadá. Inspiruje, provokuje vaši mysl a představuje ty, kteří neustále posunují svoje limity.

Calm

Oblíbená relaxační aplikace má instagramový profil, který se také vyplatí sledovat. Kromě mikromeditací, kdy se učíte pár minut jen tak být a zhluboka dýchat, zde najdete citáty inspirující k zamyšlení.

Entrepreneur magazine

Významný časopis pro podnikatele a obchodníky místo svého obsahu sdílí příběhy inspirativní lidí, motivační citáty, pozvánky na free webináře či zajímavé podcasty a knižní bestsellery z oblasti osobního rozvoje a obchodu.

……………………………………

A nezapomeňte sledovat i náš Business Animals instagramový profil. Sdílíme inspirativní příběhy lidí, kteří nás baví.

Foto: Ryan Sweeney, Instagram

© 2024 imper.cz