Tip na vánoční dárek pro každé obchodní zvíře: Magazín MontyRich

08. Prosinec 2014

Dobře to znáte. V obchodě prostě musíte jednat s úspěšnými a vysoce postavenými lidmi. A tito lidé mají vždy vysoké nároky. Věděli jste například, že až 90 % obchodů nedopadne pouze z toho důvodu, že obchodník prostě nepadl klientovi do oka? Chcete-li jednat o byznysu na té nejvyšší úrovni, musíte splňovat 5 základních bodů, které rozhodnou o vašem úspěchu či neúspěchu. Které to jsou?

montyrich-600x783 (1)

  1. Přehled – Musíte znát aktuální dění v českém i světovém byznysu, abyste klientovi ukázali, že znáte trh a všeobecné trendy, díky čemuž dokážete nabídnout ty nejlepší služby.
  2. Strategie – Každé obchodní jednání je jako tanec, který má svá pravidla. Pokud nebudete mít správnou vyjednávací strategii, klienta nezískáte.
  3. Vzhled – Jak se tradičně říká „Šaty dělají člověka“. Abyste mohli jednat s úspěšnými, musíte dobře vypadat a vhodně se oblékat.
  4. Etiketa – Významné osobnosti byste měli zvát na oběd či večeři, aby byla atmosféra uvolněná a vy jste mohli ukázat své vybrané způsoby. Ukusuje se pečivo, nebo odlamuje?
  5. Motivace – Pokud chybí motivace vám, těžko motivujete samotného klienta. Musí ve vás být vidět nadšení pro byznys, klient se potom rád přidá.

Jak získat přehled v českém i světovém byznysu, naučit se správně oblékat, skvěle ovládat etiketu, stát se skvělým stratégem a k tomu si udržet silnou motivaci? Jedno slovo: MontyRich.

hledáme obchodníka

První číslo s exkluzivními rozhovory s úspěšnými podnikateli a reportážemi, které na webu MontyRich.cz nenajdete, vychází už 7. ledna. Takže předplatné za sváteční cenu pod stromeček?

© 2024 imper.cz