Tajemství obchodu – Přijďte na 2. ročník největší obchodní konference v ČR!

27. Únor 2019

Doufáme, že už máte ve svých diářích označený den 26.3., a že si nenecháte jedinečnou akci pro všechny obchodníky a podnikatele ujít. Na jednom pódiu se představí známí obchodníci, kteří prozradí, jak dosáhli úspěchu, čím předstihli konkurenci nebo jak pracují s klienty. Máte se na co těšit!

Tajemstvi obchodu konference

Tajemství obchodu je akce, která je v České republice výjimečná rozsahem témat, exkluzivitou hostů a velikostí publika. Během pokračování úspěšné akce vystoupí před více než 700 posluchači s jednotlivými přednáškami 6 řečníků.

hledáme obchodníka

Konference bude zaměřená především na leadership, budování obchodního týmu a motivaci prodejců. Mluvit se bude také o využití sociálních sítí při obchodování. Během 3 panelových diskuzí budete mít možnost slyšet názory vystupujících, kteří budou zároveň odpovídat na otázky přímo z publika.

Jedinečná možnost potkat úspěšné obchodníky

Mezi speakry bude i David Kolář, autor pořadu Sales ráno s Davidem a Davidem. Vystoupí s přednáškou na téma Influencer sales, kterou popsal takto: „Dva stejné prodejní stánky, dva stejné produkty. U jednoho stojí fronta, u druhého je prázdno. Proč? Jak získat publikum na svou stranu? Jak se stát mikroinfluencerem v oboru a poptávanou autoritou pro své klienty? Jak to celé zabalit do atraktivního sales procesu s využitím nejmodernějších technologií?“

Mezi další řečníky patří Ivo Toman, autor knižních bestsellerů a zakladatel Taxus International, Karolína Topolová, generální ředitelka AAA Auto a Petr Beneš, zakladatel HyperMedia. Dále se představí Petr Borkovec ze společnosti Partners a Rastislav Zachar, majitel firmy Business Success.

Konferencí provede Petr Casanova, autor čtyř knižních bestsellerů z oblasti osobního rozvoje a zakladatel vydavatelství First Class Publishing.

Tajemstvi obchodu konference

Vyzkoušejte leady

Jak se můžete zúčastnit

Akce se uskuteční 26. března 2019 ve Foru Karlín v Praze. Vstupenky jsou k dispozici ve třech kategoriích včetně varianty VIP, která vám umožní celodenní přístup do oddělené VIP zóny, kde se může osobně seznámit se všemi řečníky. Benefit v podobě setkání s dalšími úspěšnými obchodníky z řad konkurence připravili organizátoři pro všechny účastníky. V programu najdete blok věnovaný přímo networkingu, kdy můžete získat nové kontakty a navázat touto cestou spolupráci.

Konference Tajemství obchodu je ideální způsob, jak zažít den plný inspirace, motivace a příběhů lídrů českého obchodu. Další podrobnosti najdete na webu www.tajemstviobchodu.cz

© 2024 imper.cz