Staňte se součástí týmu, který vyvíjí mobilní e-shopy a zároveň pomáhá lidem

24. Říjen 2019

Společnost BABA Tumise vyvíjí software na zakázku. Jedním z nejzajímavějších produktů v portfoliu jsou mobilní e-eshopy, ale nabízejí celou řadu dalších mobilních i webových aplikací i portálů. Vzhledem k tomu, jak se aplikaci mobilní e-shop v poslední době na trhu daří, hledá pětičlenný tým BABA Tumise nové kolegy na pozici obchodní zástupce. Na firmu a její filozofii, produkty i na to, co bude práce obchodníka obnášet, jsme se ptali jednatele společnosti Juraje Puchkého.

Baba tumise, Jaroslav Puchký
Juraj Puchký v Beninu

Boom na trhu s mobilními e-shopy předčil všechna očekávání. Čím je to podle Vás dané?

Myslím, že v tom hraje svou roli více faktorů. V první řadě je platforma aplikace velmi snadno srozumitelná a přímočará, co se ovládání týče. Vždy je jednodušší než webové stránky, i když jsou perfektně přizpůsobené zobrazení na mobilních telefonech. Navíc lidé mají rádi aplikace obecně a vy díky nim budujete vztah se stávajícími zákazníky a máte šanci získávat nové. Víte, jak jsou nej aplikace?

Vyzkoušejte leady

 

Název BABA Tumise není vybraný jen náhodou, je to pocta konkrétnímu člověku. Když byl Juraj Puchký na misi v Beninu, spřátelil se s mužem jménem Gnonhousou Moussa Kobosou, kterému se přezdívalo BABA Toumise (v překladu Bůh změnil můj život). Moussa neočekávaně zemřel na cukrovku a pan Puchký vzdal čest jeho památce tím, že po něm pojmenoval svoji společnost.

 

V čem konkrétně spočívají výhody mobilního e-shopu?

Těch je celá řada. Kromě už výše zmiňovaných možností komunikace se zákazníky prostřednictvím notifikací, je to další způsob, jak propagovat firemní značku a dostat do širšího povědomí například logo nebo design brandu. Díky mobilnímu e-shopu se před vámi otvírá nový trh s potenciálními zákazníky, které byste prostřednictvím webových stránek neoslovili.

 

Společnost BABA Tumise se kromě vývoje zakázkového softwaru věnuje také filantropii. 35 % svého zisku věnuje na dobročinné účely v České republice a africkém Beninu. Bez ohledu na barvu pleti, národnost nebo náboženské vyznání může na finanční či materiální pomoc dosáhnout každý, kdo to opravdu potřebuje. V Beninu zatím společnost pomohla například se zaplacením školného nebo rozjetím vlastní firmy.

 

V současné chvíli k sobě hledáte nové kolegy. Co by měli umět?

Nemáme žádné speciální požadavky, ani na vzdělání. Stačí nám obyčejný selský rozum. Jedná se o pozici obchodníka, takže by to měl být výmluvný a přesvědčivý člověk s dobrými vyjadřovacími schopnostmi a příjemným vystupováním. Také by měl být flexibilní, protože bude pracovat převážně v terénu a bude mít nepravidelnou pracovní dobu.

 

Váš pozitivní a proaktivní přístup pomůže budovat jméno a povědomí o firmě BABA Tumise.

 

Co naopak mohou vybraní obchodníci očekávat od Vás?

Máme pro ně připravený podrobný prodejní manuál se všemi potřebnými informacemi, což znamená, že nebudou ztraceni, seznam e-shopů k oslovení a finanční odměnu za každý získaný lead.

 

Programuji od 9 let a je mi 37, poskytuji tedy plné technologické i profesionální zázemí pro naše produkty a služby. Má práce je pro mě koníčkem a kromě posilovny jen programuji, sleduji filmy na Netflixu a chodím za holkami na Stodolní ulici. – Juraj Puchký

 

© 2024 imper.cz