Staňte se součástí PR Yard!

22. Srpen 2020

Potřebujete, aby se o Vás psalo? Potřebujete kvalitní PR články a  rovnou na stovkách webových stránek (noviny, magazíny)? Vyberte a objednejte si je jako v online supermarketu! Představujeme vám úspěšný startup PR Yard, platformu pro nákup PR článků.

Online marketing přináší nové efektivní možnosti. Možnost navštívit marketplace, kde si lze vybrat a objednat PR článek nebo sponzorované posty u influencerů na jejich sociálních sítích. A to stejně jako nákup v obchodě. Už nemusíte vyhledávat jednotlivé weby či influencery! PR Yard vám dokáže ušetřit až 90 % času.

  • Nákup PR článků z katalogu webů a sociálních účtů
  • Vše tříděno dle tématických kategorií, jazyka, druhu média, návštěvnosti a dalších technické parametrů
  • Možnost smlouvat o ceně
  • Objednání “napsání a publikace” PR článku s možností “pouze publikace” vlastních článků
  • Komunikace s publisherem po celou dobu obchodu, schválení obsahu ještě před publikací
  • Ideální pro linkbuilding, získávání tématických zpětných odkazů
  • Spojení s copywritery a překladateli

PR Yard vám jasně ušetří čas při dohledávání kontaktu na majitele stránky. Tým za vás získá dokonce i vhodné tématické stránky i technické parametry pro jejich porovnání. Zdlouhavé a náročné domlouvání s influencery už nebudete muset nikdy víc řešit.

hledáme obchodníka

PR Yard hledá do svého týmu nového obchodního zástupce

Vzhledem k úspěšné platformě a její rychle rostoucí základně pro business uživatele přináší také potřebu zrychlit proces nákupu mediálního prostoru. Staňte se obchodníkem PR Yard a věnujte se komunikace s nezobchodovanými zákazníky a akvizici nových zákazníků.

PR Yard nám ušetří hodně času i lidských zdrojů, při zakládání kampaní na sociálních sítích a komunikaci s influencery. Používáme ho také pro získávání kvalitních zpětných odkazů.
Lukáš Voplakal, UVM.cz

© 2024 imper.cz