Špičky české a slovenské e-commerce již 27.-28. února v Praze

Czech Online Expo

19. Únor 2024

Máte pocit, že by vaše podnikání, e-shop nebo marketingové know-how potřebovalo nový vítr do plachet? Vydejte se načerpat nejnovější tipy a inspiraci z oboru na největší  e-commerce veletrh v Čechách a na Slovensku, Czech On-line Expo, který se koná 27.-28. 2. na výstavišti PVA Expo Praha. Na své si přijdou jak majitelé e-shopů, tak markeťáci i podnikatelé z oblasti e-commerce.

Společnost SmartEmailing, která konferenci po pěti letech přebírá pod svá křídla, na pódia letošního ročníku pozvala české a slovenské odborníky ze 16 oborů. Těšit se tak můžeme na více než 100 přednášek. Kromě 16 přednáškových sálů zaplní areál výstaviště přes 100 stánků vystavovatelů, ke kterým se vyplatí se zamířit: přivítají vás například AffilBox, Freelo, Kaufland Global Marketplace, Shoptet, Socialmind, SupportBox, Webout.me, Zásilkovna s.r.o.  a desítky dalších. Mezi další letošní novinky patří VIP zóna pro klidné schůzky i práci mezi přednáškami, aplikace Eventee k poskládání vlastního programu a organizaci networkingu a večerní afterpárty.

SmartEmaling
Tým SmartEmailingu

Svět AI, PPC, e-mailingu, business developmentu i copy na jednom místě

27. února se brány veletrhu otevřou v 9 hodin a až do 18. hodiny budou probíhat přednášky v rámci SEO Summitu, E-commerce Strategy Summitu, Loyalty & Automation Summitu, B2B Sales & Marketing Summitu, E-shop Inspiration Summitu, Email & Marketing Automation Summitu, E-shop Partner Summitu, UX & CRO Summitu a Business Development Summitu. V 18:00 však středeční program nekončí: letos poprvé se v rámci Czech On-line Expa bude konat afterpárty. 27. 2. od 19:00 taktéž na výstavišti PVA EXPO budete mít jedinečnou možnost popovídat si s kolegy z oboru, potkat potenciální zákazníky či jen získávat nové kontakty. V rámci afterpárty proběhne dražba charitativního obrazu namalovaného přímo na místě kreativci z DRAWetc., jejíž výtěžek poputuje BJP Foundation, nadaci Jiřího Procházky, která pomáhá nemocným dětem.

Ve středu 28. února se bude pokračovat druhou částí programu. Na stagích se objeví speakeři PPC Summitu, AI Summitu, Brand Summitu, Customer Care Summitu, Analytics & Data Summitu, Social Summitu, Content & Copy Summitu a Project Management Summitu a na své kolegy z předchozího dne navážou další řečníci Loyalty & Automation Summitu, Email & Marketing Automation Summitu, E-shop Partner Summitu. Program veletrhu skončí v 17:00.

VIP komfort, dětský koutek či přednášky z pohodlí domova

Pro náročnější návštěvníky veletrhu organizátoři nabízejí možnost zakoupení VIP vstupenky, která zajistí místa k sezení v prvních řadách, přednostní vstup bez front, parkoviště přímo u vchodu a VIP lounge s celodenním občerstvením a místem pro práci. Maminky s dětmi ocení dětský koutek pro děti od 3 do 8 let a gaming zónu pro starší děti.

A pokud vám to z nějakého důvodu letos na Czech On-line Expo nevyjde osobně, máte možnost koupit si 6 měsíční přístup k videozáznamům ze všech přednášek.

© 2024 imper.cz