Jsi obchodník? Soutěž s námi o 10 lístků na konferenci o e-commerce ShopExpo

10. Květen 2015

Na 10 nejrychlejších obchodníků, kteří se nově zaregistrují na BusinessAnimals.cz, čekají vstupenky na největší konferenci o e-commerce ve střední Evropě, každá v v hodnotě 3 490 Kč. Jan Řežáb ze Socialbakers, David Špinar a spousta zahraničních jmen se sejde 4.–5. června v ostravském Gongu. Kromě nejnovějších trendů čekej bohatý doprovodný program a koncerty!

shopexpo

V industriálních prostorách ostravského Gongu načerpáš know how například od zakladatele Socialbakers Jana Řežába, Davida Špinara (dříve v H1.cz, dnes Head of Performance v Googlu) a špičkových mezinárodních expertů v oblasti e-commerce a e-business. Organizátoři slibují 50+ řečníků ve 3 sálech, přes 2000 účastníků a nabušenou afterparty s koncertem skupiny BUTY. Zaujalo? Soutěž s námi.

Vyzkoušejte leady

Prvních 10 obchodníků bere! Registruj se a vyhraj ještě dnes!

Jsi obchodník a ještě nemáš profil na BusinessAnimals.cz? Zaregistruj se u nás (jako obchodník), v dalším kroku vepiš do kolonky „O mně“ heslo „ShopExpo“ a ticket je tvůj! Akce probíhá v pondělí 11. května od 9:00! Vstupenku vyhrává prvních 10 zaregistrovaných s vyplněným profilem a uvedeným heslem „ShopExpo“.

Už u nás profil máš? Neboj. Všem ostatním jsme jako bonus zařídili 30% slevu při koupi vstupenky. Stačí při objednávce na shopexpo.cz zadat kód „businessanimals“ a sleva se automaticky vygeneruje. Těšíme se na feedback, jak se Ti konference líbila!

Foto: Shopexpo.cz

 

© 2024 imper.cz