Social selling – využijte pokročilé techniky pro prodeje na sociálních sítích jako José Kadlec a David Kolář

16. Duben 2018

Obchodníci, obchodní ředitelé či account manažeři zbystřete! Chcete už konečně více prodávat pomocí sociálních sítí a efektivněji využívat moderní technologie? Máte mimořádnou příležitost učit se od nejlepších! Nekonvenční headhunter, autor knihy People as Merchandise: Crack the Code to LinkedIn Recruitment a CEO Recruitment Academy Josef „José“ Kadlec a Sales Influencer a CEO Business Animals David Kolář se na dva dny spojí a prozradí vám metody a konkrétní ukázky, jak maximálně zefektivnit váš prodej. Tohle si nemůžete nechat ujít.

Dříve si člověk klasicky otevřel Zlaté stránky a obvolával číslo po číslu. Jenže doba jde stále dopředu a kvůli GDPR něco takového už ani nebude možné. Navíc klasické cold cally měly jednu zásadní nevýhodu. Člověk viděl jen číslo a jméno. Víc nic. Kdo se za číslem skrývá, jak vypadá a jaké má asi zájmy, zůstalo utajeno.

Domluvte si konzultaci

Pokud jen trochu ovládáte sociální sítě, máte částečně vyhráno. Stačí si dát tu práci a díky Facebooku či LinkedInu okamžitě držíte esa v rukávu. Najednou víte, komu voláte, jak vypadá, co je jeho náplň práce, jaké zaměstnání dělal předtím, co studoval za školy a jaká jsou jeho hobby. A toto všechno vám okamžitě pomůže navázat rozhovor s výhodou, prostě rozhodně jinak, než když vytočíte číslo a ihned představíte svůj produkt či firmu.

Dnešní doba jde navíc tak dopředu, že se ani nemusíte hledáním zdržovat, stačí pluginy, konkrétní webové stránky či legální hacky a důležité info máte pohromadě za chvilku. Nemožné? Kdepak! Když víte, kde hledat,  je to hračka!

A co když se chcete spojit s člověkem, který jakoby nebyl k nalezení? Respektive jeho email a telefon (což se stává hlavně v korporátech) a když už se dovoláte, jeho asistentka mu dělá neprorazitelnou zeď? Představte si, že i tudy vede přímá cesta.

A pak tu máme další věc. Když už si dáte tu práci s vyhledáváním kontaktu, a přijde na lámání chleba, jak odejít jako vítěz? Jak to udělat, aby měla vaše zpráva přidanou hodnotu, myšlenku a vy jste díky tomu zvýšili pravděpodobnost odpovědi? Co takhle vytvářet videozprávy, které vaši zákazníci prostě nebudou moci ignorovat?

Chci jít na workshop

Jestli si nad výše zmíněními věcmi lámete hlavu a nevíte, jak na to, nebo lépe řečeno, jak mnohem efektivněji na to, navštivte skvělý workshop, kde se již  během jednoho dne vše dozvíte od Josého a Davida. A bude to jízda! Máte se opravdu na co těšit.

hledáme obchodníka

David a José, spojení, jaké tu ještě nebylo. Tito pánové nejsou teoretici. To, co říkají, sami především žijí! José je prvním oficiálně certifikovaným LinkedIn profesionálem ve střední a východní Evropě. Jeho profil patří mezi globálně 100 nejnavštěvovanějších LinkedIn profilů. Recenzi jeho knihy zdobí jména jako třeba Barbara Corcoran (známá investorka z televizního pořadu Shark Tank, pozn. redakce). No a David? Ten za svůj šestiměsíční pobyt na Bali díky moderním technologiím zvýšil (respektive zešestinásobil) obrat Business Animals.

Jejich workshopy, které proběhnou 21.5. v Praze a 31.5. v Brně, a víckrát se již nebudou opakovat, si prostě nemůžete nechat ujít, jestli se chcete mílovými kroky posunout vpřed nejen v social sellingu. Prozradí vám současné trendy a jak je využít ve svůj prospěch.

Dozvíte se například:

  • co je to Inbound Sales a Outbound Sales  a  jaký je v nich zásadní rozdíl, a proč vám díky nim budou dealy padat sami do klína
  • jak si budovat osobní brand, díky kterému budete uznávanou autoritou v oboru
  • jak efektivněji využívat chatboty a sociální sítě jako LinkedIn nebo Facebook, či virtuální realitu a další technologie pro svůj raketový vzestup
  • jak obcházet omezení a placené funkce na sociálních sítích a jaké pluginy, webové stránky či legální hacky, vám v tom skvěle pomohou.

Tady ani není na co čekat. Rezervujte si své místo ještě dnes, než to udělá vaše konkurence. Pozor, místa se rychle plní, tak ať na vás ještě nějaké zbyde!

Rezervuji si místo

 

© 2024 imper.cz