Snadný trik, jak se přestat podceňovat!

27. Květen 2014

Chcete si před důležitou schůzkou, vystoupením nebo nepříjemným telefonátem zvýšit sebedůvěru? Do vteřiny ji máte mít!

dite

Domluvte si konzultaci

Vyčítáte si v klíčových momentech, že nejste dost talentovaní, výřeční, štíhlí, blonďatí, dokonalí? Když si nevěříte, zbytečně přicházíte o životní šance. Přitom na jejich zvládnutí určitě máte. Jen si vybavte ten pocit, když jste něco zvládli, i když jste předtím lehce pochybovali. Ať to je uběhnout 5 km, vystoupit před plným sálem nebo získat pro firmu nového klienta, máte na to!

Naučte se pracovat s vnitřním hlasem

Scénáristka a spirituální lídr Kris Carr prozradila skvělý recept, jak o sobě přestat pochybovat. Vyhrabejte v rodinném albu fotku sami sebe jako dítěte. Co se Vám při pohledu na ni instinktivně vybaví? Určitě budete toužit bezbranné miminko ochraňovat před vším zlým, poskytnout mu lásku a péči. Tak proč teď totéž stvoření týráte větami „na to nemáš“ a „stejně nikdy nebudeš jako Honza“?

Tip na instantní sebevědomí

Fotku noste ode dneška v peněžence a kdykoli se začnete podceňovat, vytáhněte ji a zadívejte se na sebe. Vždyť velkou část z toho dítětě máte dodnes v sobě! Podporujte ho ve snech a výzvách. On ten vtíravý hlas ve Vaší hlavě to s Vámi myslí často dobře – chce, abyste překonali sami sebe. Nesoutěžte s ním – spolupracujte. Vnitřní hlas může být Váš učitel, když se s ním naučíte správně komunikovat.

Domluvte si konzultaci

Článek vyšel na Generace 21 (http://generace21.cz/42652-zlozvyky-pozitivni-pristup/) (zkráceno).

© 2022 imper.cz