Dělejte těchto 5 věcí, co vás ve škole nenaučili, a připravte se na úspěch!

23. Září 2014

Většina z nás byla šťastná, když škola definitivně skončila. Nikdo nám však neřekl, že učit se budeme celý život. A taky nám neprozradil onen klíč k tomu, co v životě hlavně hledáme. Chceme být šťastní, zdraví, úspěšní, žít s radostí a vyhýbat se problémům. Škola nás to nenaučila, pojďte se tedy vzdělávat s námi. Věděli jste, že:

uspech

1. Úspěch přijde, až když si budete věřit

Většina z nás trpí nedostatečným vztahem (a nedostatečnou vřelostí) k sobě samému. Bojíte se být sami sebou, potlačujete prožitky a potřeby, neprojevujete pocity naplno? Jak pak máte být úspěšní, jak vás má okolí uznávat, když pochybujete sami o sobě? Máte skvělý potenciál, tolik jste toho zvládli! Věřte si – okolí bude následovat!

 

2. Naučte se být sami sebou

Nepapouškujte. Přestaňte žít cizí životy. Jednejte s klienty podle sebe a ne podle mustru, poslouchejte své nitro, relaxujte, meditujte. Naučte se strávit alespoň několik minut denně v naprostém klidu a tichu, soustřeďte se a dejte prostor své intuici. Zavede vás na místa, kde se dějí hotová obchodní kouzla.

 

3. Nelpěte na materiálnu a zbavte se všeho starého

Problémem většiny lidí je to, že lpí na dosaženém, neumí se zbavit starého, stojí na místě a neumí se otevřít novým možnostem. Svět ale stále běží kupředu, nezatuchejte a vydejte se také vpřed. Milujte svůj život, to, co děláte, vzdávejte úctu prostředí a lidem kolem vás. Využívejte příležitosti k osobnímu rozvoji, buďte zvídaví. Vy nesete zodpovědnost za svůj život, vy jste těmi, kdo určuje, co bude. Budete-li pasivní, nikdy se nedostanete tam, kam chcete.

Domluvte si konzultaci

 

4. Změňte myšlenky – a změníte celý svůj svět!

Vymažte ze svého myšlení pojmy jako apatie, znechucení, otrávení… Zapomeňte myšlenky, že co vám zbývá jiného, než se s tím smířit, že nic nenaděláte a tak dále. Uvědomte si, že jste tvůrci svých myšlenek a myšlenky jsou zase tvůrcem toho, co se děje a jaký máte život. Změňte myšlení, naučte se pracovat se svými emocemi a změní se i vidění okolního světa.

 

5. Vše špatné, co se děje, je prostor pro další rozvoj

Ne vždy je život jednoduchý. Osud nám staví do cesty různé překážky, občas si řádně nabijeme pusu. Ale naučíme-li se přijímat i z toho špatného správné informace, budou nám dobrou zkušenosti pro náš další vývoj.

falling into place

Zárukou úspěchu je správné nastavení mysli. Správná koncentrace myšlenek, motivace, seberozvíjení a činností, které vás baví, zaručuje úspěch. Štěstí přeje připraveným, tak buďte!

 

Text: Lucie Formanová

Zdroj fotografie: Eldiariodelanena.com

© 2024 imper.cz