Ve 14 letech uchvátila Ameriku úspěchem v přímém prodeji. Jak to dokázala?

10. Červenec 2015

Profesionálem v network marketingu ve 14? I to jde. Hvězdou nedávného summitu americké asociace network marketingu se stala mladičká Savannah Payne, která dokázala, že se správným mindsetem si mohou i velmi mladí lidé vybudovat nezávislou kariéru a žít své sny. Její story nás zaujala, a tak jsme zjišťovali víc. 

savannah

Savannah Payne se rozhodla objevit svět přímého prodeje na popud matky, která takto získala potřebnou svobodu v práci a čas na rodinu i sama sebe. „Můj otec je v armádě, a když jsem vyrůstala, často nebyl doma třeba 9 měsíců. Nebo chodil domů tak pozdě, že jsem ho mohla vidět, jen když jsem si v noci nastavila budík,“ prozrazuje Savannah. Na maminku toho bylo také hodně, proto se v loňském roce rozhodla změnit kariérní směr a zvolila přímý prodej, který ji přinesl vytouženou svobodu, naplnění, čas a možnosti.

Člověk by řekl, že tohle dítěti ke spokojenosti stačí, Savannah šla ale dál. Na maminčině příkladu viděla, že když člověk chce, může změnit hodně, rozhodla se proto pomoci kamarádce s vážnými zdravotními problémy. Jelikož ráda maluje, začala prodávat obrazy, aby kamarádce vydělala na profesionální pomoc. Prvotním cílem bylo vydělat 275 dolarů, nezůstalo však u toho, přidala se k maminčině společnosti a dnes si přímým prodejem vydělává.

„Zpočátku jsem hodně jezdila na konference a absorbovala informace. Ta možnost, že člověk může skutečně žít svůj sen a nebýt uvázaný v práci od rána do večera, mi úplně učarovala. Nemusíte se bát, že vás někdo vyhodí. Jedině, že byste to sami vzdali. Prostě všechno to začíná a končí na vás, ne na někom druhém. Tohle pro mě bylo revoluční poznání,“ přiznala Savannah během svého vystoupení na summitu Asociace network marketingu, se kterým sklidila virální úspěch. „Chci jít v tomhle příkladem ostatním teenagerům a otevřít jim cestu k tomu dělat co vždycky chtěli, a být za to placení.“

 

 

U nás je věková hranice pro vstup do MLM 18 let. Co myslíte, je tohle cesta, jak vychovávat novou generaci? Sem s názory!

Zdroj: businessforhome.org

© 2024 imper.cz