Ve 14 letech uchvátila Ameriku úspěchem v přímém prodeji. Jak to dokázala?

10. Červenec 2015

Profesionálem v network marketingu ve 14? I to jde. Hvězdou nedávného summitu americké asociace network marketingu se stala mladičká Savannah Payne, která dokázala, že se správným mindsetem si mohou i velmi mladí lidé vybudovat nezávislou kariéru a žít své sny. Její story nás zaujala, a tak jsme zjišťovali víc. 

savannah

Savannah Payne se rozhodla objevit svět přímého prodeje na popud matky, která takto získala potřebnou svobodu v práci a čas na rodinu i sama sebe. „Můj otec je v armádě, a když jsem vyrůstala, často nebyl doma třeba 9 měsíců. Nebo chodil domů tak pozdě, že jsem ho mohla vidět, jen když jsem si v noci nastavila budík,“ prozrazuje Savannah. Na maminku toho bylo také hodně, proto se v loňském roce rozhodla změnit kariérní směr a zvolila přímý prodej, který ji přinesl vytouženou svobodu, naplnění, čas a možnosti.

Vyzkoušejte leady

Člověk by řekl, že tohle dítěti ke spokojenosti stačí, Savannah šla ale dál. Na maminčině příkladu viděla, že když člověk chce, může změnit hodně, rozhodla se proto pomoci kamarádce s vážnými zdravotními problémy. Jelikož ráda maluje, začala prodávat obrazy, aby kamarádce vydělala na profesionální pomoc. Prvotním cílem bylo vydělat 275 dolarů, nezůstalo však u toho, přidala se k maminčině společnosti a dnes si přímým prodejem vydělává.

„Zpočátku jsem hodně jezdila na konference a absorbovala informace. Ta možnost, že člověk může skutečně žít svůj sen a nebýt uvázaný v práci od rána do večera, mi úplně učarovala. Nemusíte se bát, že vás někdo vyhodí. Jedině, že byste to sami vzdali. Prostě všechno to začíná a končí na vás, ne na někom druhém. Tohle pro mě bylo revoluční poznání,“ přiznala Savannah během svého vystoupení na summitu Asociace network marketingu, se kterým sklidila virální úspěch. „Chci jít v tomhle příkladem ostatním teenagerům a otevřít jim cestu k tomu dělat co vždycky chtěli, a být za to placení.“

 

 

U nás je věková hranice pro vstup do MLM 18 let. Co myslíte, je tohle cesta, jak vychovávat novou generaci? Sem s názory!

Vyzkoušejte leady

Zdroj: businessforhome.org

© 2024 imper.cz