Reshoper 2023: Nálož e-mailové inspirace a káva, která pomáhá

12. Květen 2023

Středa 17. května, pražské PVA EXPO, přes 100 vystavovatelů z Česka i zahraničí, 4000 majitelů e-shopů a marketérů a litry dobré kávy. Potřebujete další důvody, proč ani tentokrát nesmíte chybět na veletrhu pro e-commerce komunitu Reshoper? Tak prosím! 🙂

Nabité přednášky s tipy, jak na úspěšný e-mailing

E-shop + e-mailing = zaručený úspěch. Tedy pokud e-mail marketing děláte dobře. Jak na to? Zjistíte na přednášce Denisy Vávrové nebo Pavla Poly:

Denisa Vávrová: Personalizace obsahu v e-mailingu Megapixelu, která vyhrála WebTop100

hledáme obchodníka

Zavítejte v 16:35 do partnerské stage v prostorách veletržní haly. Slovo si tam totiž vezme Denisa Vávrová, e-mail marketingová specialistka ze SmartEmailingu. Prozradí, proč se vyplatilo personalizovat obsah v kampaních e-shopu Megapixel.cz, jak to celé probíhalo prakticky a jakou roli v tom hrála CDP platforma Meiro. A že to bude stát za to, napovídá i vítězství tohoto počinu na WebTop100 2022 v kategorii Retenční marketing.

Pavel Pola: Využijte naplno svou zákaznickou databázi

E-mailingový nadšenec a CEO v Etnetera Activate Pavel Pola se chopí mikrofonu na pódiu placené Konference v pravé poledne. Ukáže vám, jaké nešvary v e-mailové databázi vás můžou stát zbytečně peníze. Třeba i proto, že získat zákazníka vás stojí víc, než kolik na jeho objednávce vyděláte. Přijďte zjistit, jak ze své databáze vyždímat maximum a jak naopak přestat ždímat svůj finanční rozpočet.

Team SmartEmailing

Stánek č. 33: Vůně kávy a desítka e-mailových specialistů

Popovídat si a poradit se přímo s profíky na e-mail marketing – takovou příležitost budete mít na Reshoperu. Pokud tedy zavítáte na stánek SmartEmailingu. 🙂 Můžete při tom popíjet skvělý mošt od Ovocňák.cz, uždibovat dobroty od Vitalvibe a srkat kávu, která pomáhá. Zdarma, nebo za dobrovolný příspěvek, který na konci dne SmartEmailing zdvojnásobí a předá Nadaci Úsměv nejen pro Kryštofa, která je strážným andělem onkologicky nemocných a se kterou SmartEmailing dlouhodobě spolupracuje.

hledáme obchodníka

Vstup zdarma a networking celý den

Můžete networkovat celý den, získat spoustu kontaktů a inspirace a nezaplatit ani kačku. Reshoper je totiž zdarma, stačí se jen zaregistrovat. Lístky gratis zahrnují vstup na veletrh, do poradenské zóny a k partnerskému pódiu.

Pokud byste chtěli sbírat know-how i od dalších profíků, kteří budou přednášet na Konferenci, mít přístup do Relax zóny a na večerní after party s bohatým občerstvením, nezapomeňte si koupit Konferenční vstupenku.

© 2024 imper.cz