Refreshněte kariéru díky MBA. Investice do manažerského vzdělání se vyplatí

Marian Jelínek

26. Září 2022

Tlak na vzdělanost je stále vyšší, konkurence nemilosrdná a trendy v byznyse se mění závratnou rychlostí. Může za to mimo jiné Covid i současná krize. Jednou z cest, jak být stále v obraze a ještě získat nové kontakty, které vás posunou v kariéře, je studium manažerských či profesních vzdělávacích programů. Nabídka na trhu je více než bohatá, ale je třeba být obezřetný. Skutečně kvalitní MBA nabízí jen někteří. Jak nešlápnout vedle a získat znalosti, které proměníte v praxi ve zlato? Jednou ze záruk kvality je splnění akreditačních podmínek CAMBAS. Mezi takové programy patří MBA Řízení úspěšného podniku PLUS na NEWTON University.

Marian Jelínek vás nastaví na úspěch a odbourá vaše mentální bariéry.

Při výběru dbejte taky na to, aby měl program důvěryhodné garanty. A rozhodně dejte na doporučení. To funguje vždycky. Jak se říká, dobré MBA poznáte podle toho, kdo vás učí a kdo sedí vedle vás. Jedním z důvodů, proč jsou tyto programy tak oblíbené, je totiž networking. Máte šanci seznámit se s lidmi, ke kterým se jen tak nedostanete. Věřte, že tato investice se vám stokrát vrátí. Na NEWTON University se můžete potkat třeba s Marianem Jelínkem, mentálním koučem českých celebrit, úspěšným manažerem a prorektorem NEWTONu Jiřím Koleňákem, prezidentem České manažerské asociace Petrem Kazíkem a dalšími. 

Líbilo se mi, že jsme měli možnost vybrat si, co se chceme naučit, a se kterým lektorem chceme více konzultovat. Myslím si, že to je v dnešní době důležité, když máme každý tolik povinností. Studium mi také pomohlo v mém podnikání,“ chválí si program Lidija Kovarik, ředitelka Illusion Art Museum.

Součástí je unikátní manažerský výcvik

Program je unikátní v tom, že se soustředí nejen na kondici vašeho byznysu, ale i na tu vaši. Odborné bloky se soustředí na vnější i vnitřní stránku podniku, tedy na strategické řízení a myšlení nejen na úrovni vnějšího rozhodování, ale přibližujeme také, co se děje manažerovi v hlavě, vysvětluje garant programu MBA Řízení úspěšného podniku PLUS, Osobnost roku Český Goodwill a kandidát na Manažera roku Jiří Koleňák. 

C:\Users\Michal Stružka\AppData\Local\Microsoft\Windows\INetCache\Content.Word\Jiří_Koleňák_NEWTON_ University_Výstaviště.jpg
Jiří Koleňák vás naučí, jak dostat do vašich manažerských rozhodnutí lehkost.

Naučíte se jak zefektivnit řízení businessu, a v rámci dizertace budete pracovat na osobní zakázce. To znamená, že přinesete problém, který vás pálí v praxi, a s týmem expertů jej v závěrečné práci vyřešíte, čímž si zajistíte rychlou návratnost studia. Program je doslova žitou praxí. Tým lektorů je pečlivě sestaven tak, aby zvládal reflektovat dynamické proměny podnikatelského prostředí. Jedinečný koncept tohoto MBA konceptu spočívá také v tom, že součástí studia je manažerský výcvik X-tream Management. Naučíte se v něm pracovat se stresem, zjistíte, kde máte své potenciály a limity. To se hodí v leadershipu.

Víc než business vás zajímají lidi? Zkuste program MBA pro HR

Novinkou na půdě NEWTON University je MBA Human Resources Professional. Stojí za ním Andrea Kráslová, HR a kariérní poradkyně, která s dalšími experty z oboru zjistila, že na trhu zcela chybí program, který by akcentoval nutnou sebepéči v této profesi. Nejenže poznáte trendy v HR, ale také se budete věnovat tématům, o kterých se v HR zatím jen šeptá. Umění nastavit si hranice, říct NE a dovednosti, které vám pomůžou, abyste se ve své roli cítili dobře a lidi si vás nepletli s psychoteraputem. 

Andrea Kráslová má v týmu experty, kteří vám předají žhavé HR trendy.

Pomůže zkušeným personalistům, CEOs a dalším profíkům z HR. Naučíte se řešit spory na pracovišti, osvojíte si mediaci a nasajete všechny novinky z oboru, jako třeba Inclusion & Diversity a seznámíte se s trendy na trhu práce. Studiem vás provede Tomáš Ervín Dombrovský z LMC, který odhalí nejnovější data a trendy na trhu práce, přední česká mediátorka Kateřina Bělková, která přinesla do Čech nástroj pracovní mediace, poznáte Lovce Hlav Matěje Matolína, kariérovou konzultantku Petru Drahoňovskou nebo psychoterapeutku Janu Březinovou.

© 2024 imper.cz