Tyto ranní rituály fungují 7 světovým lídrům. Zkuste je od října taky!

30. Září 2015

Není to poprvé, co píšeme o důležitosti brzkého vstávání. Jak totiž začnete své ráno, tak bude pokračovat váš den – a potažmo život. Chcete být těmi, kdo kontrolují události dne, nebo těmi, kdo se jimi nechají jednoduše semlít? Jako obchodníci potřebujete zejména silný mindset, proto je potřeba vplout do kanceláře v plné síle. Tentokrát jsme se inspirovali infografikou ranních rituálů 7 světových lídrů. Některé jsou tradiční, jiné přinejmenším zajímavé. Co z jejich návyků si vypůjčíte?

ranniritualy

1. Tim Armstrong

  • Chairman a CEO společnosti AOL
tim
Zdroj: adweek.com

Budík má nastavený na pátou. Hned po probuzení čte a věnuje se sebevzdělávání a tréninku, aby měl dostatečný flow na následné psaní emailů a testování produktů. To většinou stihne dřív, než většina jeho zaměstnanců přijde do práce.

Vyzkoušejte leady

 

2. Jack Dorsey

  • Spoluzakladatel Twitteru a Square
jack
Zdroj: fastcompany.com

Jack vstává každý den v 5,30 a než se vydá do rušného byznysového života, medituje a uběhne svých pravidelných 10 km.

 

3. Mark Zuckerberg

  • Zakladatel Facebooku
mark
Zdroj: lifenews.com

Vstává v 8 ráno s výjimkou nocí, které propracoval – to si zpravidla trochu přispí. Každý den chodí v tom samém tričku, aby si ulehčil čas a mozkovou kapacitu uvažováním, co si ten daný den vezme na sebe.

4. Tory Burch

  • Módní designérka a CEO značky Tory Burch LLC
tory
Zdroj: telegraph.co.uk

Vstává v 5,45, aby se hned pustila do vyřizování e-mailů. Následně vytáhne své 3 syny z postelí a odvede je do školy. Je až zázrakem, že mezi tím vším zvládne i 45minutové kardio.

Domluvte si konzultaci

5. Richard Branson

  • Zakladatel Virgin Group
richard
Zdroj: thelegacyproject.co.za

Vstává brzy a každé ráno plave kolem svého ostrova. Když je větrno, nenechá se nepřízní počasí odradit a zvolí kite-surfing. Poté většinou zvládne ještě potrápit tělo na tenisovém kurtu a usedá ke zdravé snídani. Nezní to špatně, co?

6. Arianna Huffington 

  • Zakladatelka novin Huffington Post
arianna
Zdroj: bteam.org

Chodí spát brzy, protože ví, že pro krásu i v pokročilém věku je potřeba vydatně spát. Ať se ráno děje cokoli, nikdy nevynechá 30minutovou meditaci, o jejíž zázračných účincích je přesvědčena natolik, že lektoruje i své zaměstnance.

7. Simon Cowell

  • Tvůrce hudební soutěže X Factor
simon
Zdroj: amazonaws.com

Osobitý Brit má vcelku logicky osobitá rána. Nejprve dvakrát posune budík, aby si následně nechal přinést snídani rovnou do postele. Ta vypadá většinou následovně; teplá voda s citronem, džus z papáji a 3 smoothies.

Foto: fastcompany.net

© 2024 imper.cz