Představujeme vám Mozello – novou a jednoduchou pomůcku pro tvorbu webových stránek a e-shopů

11. Leden 2022

Dosáhněte svých cílů pomocí kvalitních webových stránek. Mozello má vše, co potřebujete k vytvoření jedinečných, atraktivních a moderních internetových stránek, díky kterým vyniknete nad ostatními a získáte vyšší pozice ve vyhledávačích. Vytvořte si web, blog nebo e-shop ještě dnes – zdarma a jednoduše.

Kdo v současné digitální době není dostupný online, jako by nebyl. Z toho důvodu je přítomnost v online světě pro malé a středně velké firmy otázkou života a smrti. Kvalitně vytvořené webové stránky a uživatelsky příjemný e-shop jsou schopné zajistit vám široký dosah jak národně, tak i mezinárodně.

Problémem je, že většina z nás nejsou programátoři či designéři. Ve většině případů náš rozpočet ani neoperuje s tisíci eur nutnými na najmutí webových developerů.

Vyzkoušejte leady

Naštěstí je tu, Mozello, nová služba, která má za cíl demokratizovat přístup k tvorbě webových stránek s nabídkou webové a e-shopové platformy, se kterou je práce tak snadná, že ji zvládne kdokoliv, do umí používat Facebook či Google Docs. Bez nadsázky s platformou dovedou zacházet i naše babičky a naši dědečkové (máme to ověřeno!).

Mozello vám nabízí jednoduchý postup, skrze který krok za krokem vytvoříte svou ideální webovou stránku, širokou nabídku marketingových pomůcek, které potřebujete k efektivnímu provozu vaší firmy a dostupnost z jakéhokoliv zařízení. To vše bez nutnosti jakékoliv technické zručnosti. Třešničkou na dortu je fakt, že je webová stránka plně dostupná ve vašem rodném jazyce. S Mozello dokážete vytvořit svou vlastní webovou stránku za jeden jediný den.

Profesionální web, který vám neudělá díru do rozpočtu

Nejdůležitější vlastností webových stránek a e-shopů je jejich profesionální vzhled. Přesně ten je totiž klíčem k úspěchu.

Lidé chtějí vaší značce důvěřovat. Kvalitně zpracované webové stránky jsou prvním indikátorem vaší důvěryhodnosti a kredibility. Druhým nejdůležitějším faktorem je funkčnost webových stránek, které musejí fungovat dle očekávání. Je nutné, aby webové stránky byly dostatečně přehledné tak, aby každý našel produkt, který hledá. Když si jej následně zakoupí, je nutné, aby zadaná platba bez problému prošla. Pokud osoba potřebuje zjistit jakékoliv další informace, musí je najít tam, kde by je čekala.

Vyzkoušejte leady

Editor rozložení webové stránky se postará o všechnu náročnou práci a nabídne vám flexibilitu k tomu ukázat trochu ze své osobnosti:

  • Vyberte si z více než 50 profesionálních designových šablon, které si můžete upravit dle vašich potřeb
  • Vytvořte efektivní rozložení webové stránky bez jakéhokoliv programování
  • Vyberte si předpřipravená barevná schémata a fonty, či si upravte své vlastní
  • Snadno přidávejte či odstraňujte obsah, jako např. formuláře, fotogalerie a mnoho dalšího
  • Svou webovou stránku můžete editovat odkudkoliv, včetně svého telefonu při ranní kávě

To, co dělá Mozello obzvláště atraktivní službou je jeho cena. Ta je nastavena tak, aby službu mohly využívat i malé a střední firmy. Web-developeři si za webovou stránku na míru mohou účtovat i tisíce korun. Kromě toho je nutné zajistit hosting, údržbu a pravidelnou úpravu obsahu. To vše znamená nezanedbatelné jednorázové i dlouhodobé výdaje. Ano, existuje i řada dalších služeb pro tvorbu webových stránek. Ale žádná z nich není tak finančně dostupná jako právě Mozello. Některé z nich dokonce požadují procento z vašich zisků. Podívejte se sami!

Efektivní nástroje pro vyšší výkonnost vašeho e-shopu

Tvorba webových stránek sice má svá specifická úskalí a požadavky, tvorba e-shopu je nicméně na zcela odlišné úrovni. Mozello vám ale nabízí nástroje, které vám umožní vytvořit si vlastní e-shop snadno a rychle. Mozello vám umožňuje nabízet prodej fyzických produktů (které můžete zákazníkům dopravit jako balíček poštou) či digitálních produktů (online design, e-booky, kurzy a mnoho dalšího).

Mozello vám nabízí nejen webovou infrastrukturu pro přidání e-commerce funkcionality vašim webovým stránkám stiskem myši, ale také vám nabízí pomůcku pro zvýšení výkonnosti vašeho e-shopu. Jedná se například o:

  • Zabudované platební možnosti – přijímejte platby skrze Paypal, bankovní převod, dobírku, kreditní kartu či online bankovnictví za pomoci těch nejlepších platforem, jakými jsou Stripe, Paysera, Kevin, Braintree, vaše vlastní API řešení a mnoho dalšího.
  • Širokou nabídku možností doručení – přidejte možnost doručení poštou, kurýrem či jakoukoliv jinou metodou.
  • Marketingové pomůcky zaměření na výsledky – nastavte si automatické emaily, které vaše zákazníky upozorní na odeslání zboží, vytvořte si tlačítka s odkazy na sociální sítě, implementujte SEO doporučení a přidejte na vaši webovou stránku pop-ups nabízející slevy a zvyšte počet odběratelů vašeho newsletteru.
  • A mnoho dalšího, jako např. zabudovanou GDPR compliance, ověření věku pro produkty 18+ a upravenou pokladnu. Pokud vaše firma poroste tak rychle, že bude potřebovat integraci na míru, k dispozici vám je API pro spojení s dalšími systémy.

Ve zkratce, Mozello vám nabízí všechny prostředky nutné pro vytvoření úspěšného a profesionálního e-shopu. O tu nejtěžší práci se postará za vás. K dispozici vám budou všechny detaily nutné k efektivnímu prodeji.

Nová tajná zbraň vašeho podnikání

V současné době je tato jednoduchá a uživatelsky příjemná služba pro tvorbu webových stránek dostupná i v češtině. Není tedy důvod, proč byste nemohli svou firmu dostat na novou úroveň. Právě k tomu vám dopomůže krásná webová stránka a profesionální e-shop.

Bezplatný plán je dostupný na neomezeně dlouho, takže se nemusíte cítit jakkoliv pod tlakem. Jedná se o ten nejjednodušší a nejefektivnější způsob jak přejít ze služby bez webových stránek ke službě s efektivním a funkčním online e-shopem a krásnou webovou stránkou. To vše bez nutnosti technické zručnosti. Pokud jsme vás nepřesvědčili, mrkněte na nabídku sami.

Vytvořte si své vlastní webové stránky či e-shop i vy na Mozello.cz

© 2024 imper.cz