Palivové karty Eurowag pro vozové parky

08. Únor 2023

Bez ohledu na to, jak velký je váš vozový park, cesta k úspěchu spočívá v minimalizaci režijních nákladů. Udržení nízkých nákladů na pohonné hmoty je nesmírně důležité pro každou společnost, která pravidelně využívá vozidla v každodenním provozu. Palivové karty jsou vynikajícím nástrojem ke snížení nejen spotřeby paliva v celém vozovém parku, ale i administrativních nákladů. Nejlepší firemní palivové karty mohou dokonce pomoci zlepšit správu vozového parku!

Palivové karty Eurowag nabízejí dokonalé řešení pro společnosti podnikající v dopravě, které chtějí snížit svůj měsíční rozpočet na palivo a maximálně využít každé vozidlo ve flotile. Ať už stojíte za malou firmou, nebo velkou korporací – Eurowag má pro vás tu nejlepší palivovou kartu.

Co jsou palivové karty a proč je potřebujete?

Palivové karty jsou neocenitelné pro každou firmu s vozovým parkem, jelikož nabízejí pohodlí a úsporu tím, že umožňují bezhotovostní transakce za pohonné hmoty nebo jiné schválené výdaje. Na rozdíl od tradičních platebních karet poskytují palivové karty Eurowag dopravním společnostem výhody, jako jsou slevy na pohonné hmoty, údržbu a čištění vozidel.

Eurowag má smlouvy s více než 15 000 čerpacími stanicemi po celé Evropě. Naše produkty nabízejí větší flexibilitu než značkové tankovací karty, protože je lze používat v síti různých čerpacích stanic, nikoli pouze v rámci jedné konkrétní značky.

Podívejme se, jak mohou různé palivové karty, které Eurowag nabízí, pomoci dopravním společnostem maximalizovat jejich zisky snížením výdajů.

Eurowag má ideální kartu pro vozové parky všech velikostí

Malé firmy se mohou potýkat s vysokými administrativními náklady na vyřizování stovek účtenek, aniž by měly k dispozici tým účetních a daňových poradců. Firemní palivová karta od společnosti Eurowag zobrazuje všechny měsíční výdaje na jediné faktuře, což šetří čas i peníze. Nabízíme nejlepší palivovou kartu pro malé firmy, kterou si oblíbí váš office manager, stejně jako vaši řidiči.

Velké dopravní společnosti si zase zamilují exkluzivní ceny pohonných hmot a slevy, které se rychle sčítají, pokud je aplikujete na všechna svá nákladní vozidla a dodávky. Snadno sledujte a kontrolujte výdaje celého vozového parku, mějte pod kontrolou spotřebu paliva všech vozidel, plánujte efektivnější trasy a eliminujte potřebu vašich řidičů vozit hotovost ve více měnách.

Flotily, které působí ve více zemích, rovněž ocení jednoduchost používání palivové karty Eurowag pro některé platby mýtného a dálničních známek po celé Evropě. Držitelé karet navíc získají přístup na naše parkoviště pro kamiony, která jsou umístěna u hlavních hraničních přechodů.

A díky neustále se rozšiřující akceptační síti, která je k dispozici ve 30 zemích, je palivová karta Eurowag jediná, kterou vaši řidiči budou potřebovat!

Zjednodušená správa vozového parku

Ve spojení s naší telematikou a fleet managementem je palivová karta Eurowag ještě lepší, a to díky technologii Fuel Guard proti podvodům. Zabraňte krádežím paliva sledováním jeho množství v nádrži každého nákladního vozidla pomocí přehledného grafu nebo porovnáním spotřeby indikované vozidlem s náklady na nákup paliva. Systém Fuel Guard lze také použít k zabránění neoprávněnému tankování v případě odcizení karty, přičemž při použití externí palivové sondy je k dispozici alarm.

Ušetřete ještě více peněz zlepšením výkonnosti řidičů! Systém pro fleet management sleduje neefektivní chování a hodnotí parametry, jako je předvídání, agresivní brzdění, jízda s nulovými emisemi, používání tempomatu, přetáčení motoru, zbytečný volnoběh a další. Identifikujte neefektivní návyky a zlepšete chování řidičů, abyste snížili spotřebu paliva.

Zákazníci Eurowag zároveň získají všechny informace, které potřebují k dalšímu rozvoji svého podnikání, a to na jednom pohodlném a přehledném místě: v mobilní aplikaci Eurowag!

Jedna karta, ať už vás cesta zavede kamkoli!

Nejlepší tankovací karta pro vaši firmu je ta, která vám umožní používat ji kdekoli, sledovat všechny výdaje na jedné faktuře a využívat exkluzivní členské výhody a slevy. Proto je Eurowag nejlepším poskytovatelem palivových karet v Evropě.

Obraťte se na nás a my provedeme analýzu financí vaší společnosti. Podíváme se na vaše nedávné obchodní výsledky a prověříme dostupné databáze, abychom ověřili vámi poskytnuté informace a stanovili vhodný úvěrový limit.

Staňte se zákazníkem společnosti Eurowag ještě dnes a zjistěte, proč se naše karty rychle stávají nejcennějším nákladem, který může mít každý řidič u sebe.

© 2024 imper.cz