Žádný motivační bullshit: Kovy, Losekoot nebo Ludwig ví, jak na osobní růst v praxi

12. Leden 2018

1 den, 7 hodin, 7 řečníků a 450 účastníků – konference Osobní růst se pod hlavičkou GrowJOB Institutu letos uskuteční už po čtvrté, tentokrát s podtitulem Challenge yourself. Přijďte si „šlehnout“ svou novoroční dávku motivace a poslechnout si 7 přednášek od těch, kteří mají co říct. O čem bude řeč? O time-managementu, osobním brandu, rozvoji kreativity nebo učení pozitivních návyků. Chyťte poslední volná místa a užijte si sobotu trochu jinak, 20. leden, kino Lucerna – challenge accepted, vidíme se tam!

„Jednou z našich hlavních hodnot je evidence-based přístup, tedy maximalizovat kritické myšlení a minimalizovat nepodložený motivační bullshit.“

Je libo malou ochutnávku?

1. Petr Ludwig

Přemýšleli jste někdy, jak hledat smysl v práci a osobním životě celkově? Autor knihy Konec prokrastinace a zakladatel GrowJOB Institute, se s vámi podělí o myšlenky ze své nově vznikající knihy.

Domluvte si konzultaci

2. KOVY

Youtuber a influencer se zásahem 1,4 milionů lidí, nabídne tipy na nejlepší způsoby budování osobního brandu. A že ví, o čem mluví – patří do desítky nejsledovanějších Čechů na sociálních sítích a časopis Forbes ho zařadil mezi 30 nejtalentovanějších Čechů do 30 let.

3. Michelle Losekoot

Máte v hlavě plán nebo projekt, ale chybí vám čas/energie/inspirace ho uskutečnit? Jak odblokovat svou kreativitu a vyhrát tvůrčí bitvu proti svým vlastním slabostem dokáže poradit copywriterka, markeťačka a autorka knihy Bez jablka.

4. Petr Mára

Která z technologií bude rezonovat v budoucnosti? Bude to Rozšířená realita nebo Bitcoin? Své k tomu řekne technologický evangelista zaměřující se na využití technologií v rámci vzdělávání.

5. Denisa Dědicová

Konzultantka, lektorka a mentorka vysvětlí, jak zvýšit intelektuální schopnosti a správně se řídit tím, co radí intuice.

6. Filip Dřímalka

Expert na inovace a digitální transformaci firem poodhalí návyky a taktiky výjimečných osobností, miliardářů a světových ikon a pomůže tak rozklíčovat, jak odlišit rádoby zaručené rady a “hacky” od těch ověřených a opravdu funkčních.

7. Tomáš Studeník

Už jste slyšeli o FuckUp Nights? Jejich organizátor a radikální inovátor ukáže, jak „večery nezdarů“ pomáhají zbavit lidi strachu z podnikání tím, že se o chybách mluví otevřeně, veřejně, opravdově a bez servítků.

Více info a přihlášky zde.

Foto: GrowJOB Institute

© 2024 imper.cz