Chcete pohnout s prací a potkat se s inspirativními lidmi? Mrkněte na nej coworky v Praze, kde se vám to povede!

18. Červenec 2018

Sdílený pracovní prostor využívá stále více lidí. Je to levnější, zábavnější, pohodlnější. Hledáš i ty to správné místo, ale z široké nabídky nevíš, který vybrat? Většinu z nich jsme otestovali za tebe a zjistili, jakou přidanou hodnotu jednotlivá místa nabízí. Tentokrát zaměřeno na Prahu.

Chceš být v centru dění?

Pak je pro tebe vhodný Impact Hub – nejstarší a zároveň největší coworking v Praze. Kancelář, kavárna a inkubátor v jednom. Najdeš tam nezávislé profesionály, zástupce velkých firem, neziskovek či široké veřejnosti. Zkrátka zde můžeš získat řadu zajímavých kontaktů, z kterých může vzejít nová spolupráce. Nudit se tu rozhodně nebudeš!
Drtinova 557/10, Praha 5 – Smíchov, 150 00

Zdroj: https://www.hubpraha.cz

Vyzkoušejte leady

Je libo mezinárodní prostředí?

Zatím nejvíce mezinárodní komunitu jsme našli v Locus Workspace. I když webovky nevypadají zrovna nejlíp, prostory jsou opravdu příjemné, útulné a se skvělým výhledem na Žižkovskou věž. Propojují místní a mezinárodní freelancery. Našli byste tu členy z více než 20 zemí světa. Všichni jsou tu moc milí a s radostí vás vezmou první den na oběd.
Slezská 857/45, 130 00 Praha 3-Vinohrady

 
Zdroj: http://www.locusworkspace.cz/

Nepřestáváš věřit v budoucnost kryptoměn a hledáš svou krevní skupinu?

To se ti bude líbit Paper Hub, který před 4 roky založila umělecká skupina Ztohoven v dolních Holešovicích. Coworking vítá liberálně smýšlející freelancery a startupy, kteří se zajímají o témata digitální svobody, decentralizace a kryptotechnologie. Uvnitř najdeš kreativní prostředí, které tvoří modulární papírový nábytek z voštiny a doplňky vytištěné na 3D tiskárně. Je to jediný coworking na světě, kde se za členství platí pouze kryptoměnou. Navíc mají skvělou terasu do vnitrobloku!
Dělnická 43, Praha 7
Zdroj: paperhub

Jsi maminka a potřebuješ coworking s hlídáním?

I to jsme našli! Skvělý prostor Hlídárna nabízí dětský koutek s hlídáním, místo pro workshopy i narozeninové oslavy. To vše ve spolupráci s místními designéry, jejichž práci můžeš vidět v celém prostoru Hlídárny.
Ostrovní 7, 110 00, Nové MěstoZdroj: Hlídarna

Chceš přes léto pracovat na čerstvém vzduchu?

K tomu ti skvěle poslouží coworking K10, který nabízí krásnou zahradu s WiFi pokrytím. Grilování, eventy opalovačka… K tomu prostory ve vinohradské vile a vlastní šéfkuchař, který stojí za teplou i studenou kuchyní. Vyzkoušej a nech se rozmazlovat.
Koperníkova 2204/10, Vinohrady, 120 00 Praha 2 – Vinohrady-Praha 2

hledáme obchodníka

Zdroj: http://k10.online/cs/

Potřebuješ reprezentativní prostory? Co třeba na Praze 1?

Prostory v samotném centru Prahy nabízí coworking Opero. Nic pro začínající startupy! Zde si přijdou na své již úspěšní podnikatelé, manažeři hledající novou inspiraci či podnikatelé z jiných regionů, kteří v Praze využijí občasné pracovní útočiště. Patří sice mezi ty nejdražší coworkingy v Praze, za to ale nabízí jedny z nejhezčích prostor. Za shlédnutí stojí i jejich zajímavé pravidelné akce pro veřejnost.
Salvátorská 931/8, Staré Město,110 00, Praha 1

Zdroj: http://opero.cz/cs

Hledáš ten nejútulnější coworking ve městě?

Nedávno nás naprosto nadchl prostor Sněmovní 7. Podkroví, dřevěné trámy, dřevěná podlaha, světýlka, klidná zákoutí… To vše schované pod střechou domu na Malé Straně. Musíme tedy zmínit, že místní atmosféra je tak pohodová, že se do práce opravdu musíte nutit. S tím vám pomůže výborná káva a příjemný komunitní tým. Pravidelně pořádají nejrůznější akce od ranní jógy, Qi Gong po debatní večery s inspirativními lidmi. Co dodat, pro deštivé odpoledne jasná volba.Zdroj: https://www.facebook.com/snemovni7/

Nebo preferuješ modernu?

Moderní interiér v kombinaci s klasickými cihlami najdeš v dynamické čtvrti Karlín, která je skvělá pro nakopnutí tvého businessu. Většina členů tu pracuje spíše individuálně, nic komorního nečekej, za to se ale pořádně můžeš soustředit na svou práci. Představujeme krásné prostory WorkLounge Karlín!
Pernerova 51, 186 00 Praha 8 – Karlín

Zdroj: https://worklounge.com/cs/forum-karlin

No, je opravdu z čeho vybírat… Coworkingy v Praze rostou jako houby po dešti, proto se nespokoj jen tak s něčím a vyber si svůj pracovní prostor na míru. Zde ještě pár dalších tipů.

A pokud chcete mít celkový přehled všech coworkingů v ČR, využijte třeba tuto užitečnou mapku 

© 2024 imper.cz