Nastartujte svůj byznys. Až se krize přežene, budete připraveni!

13. Květen 2020

Svět se nezastavil!

Tohle je “fakt”, který je potřeba mít na paměti. Otevírají se nové možnosti a příležitosti a je také čas se zastavit a promyslet, jak na ně reagovat. Nejen v oblasti soukromých záležitostí, ale také z pohledu firemních nastavení a dalšího směru. Obě dvě témata mají společný prvek – “až se krize přežene, budete připraveni”.

Právě proto platforma Busyman přišla s programem BYZNYS RESTART, který pomáhá majitelům středních a velkých firem efektivně využít čas nucené „byznys paralýzy“ a pod vedením zkušených mentorů a managerů si uklidit ve firemních procesech, zrevidovat finanční nastavení, upravit byznys model nebo se podívat na nové obchodní a distribuční příležitosti. 

Vyzkoušejte leady

“Zjednodušeně řečeno, připravit firmu na nový začátek. Myšlenka tohoto programu vznikla už na začátku období “Covid”, kdy jsme probírali s lidmi z byznysu a členy Busyman Angel Clubu jejich situaci, a jak se co nejlépe připravit na to, co přijde. Vznikalo množství dotazů a sami investoři si začali všímat změn i u jiných větších firem,” informoval Filip Major, zakladatel platformy Busyman.cz.

Tento záchranný program rozšiřuje již dříve spuštěný mentoring, který umožňuje firmám “pronajmout si” profesionální management tým, který firmu “srovná do latě”. “Program Byznys Restart je určen pro větší firmy, které cítí nejistotu z budoucnosti a chtějí se co nejlépe připravit. Pohled zvenčí umí najít nová řešení, neřídí se emocemi, ale čísly a umožní udělat těžká rozhodnutí racionálně. Hlavním benefitem je zpřístupnění konzultační činnosti i těm firmám, které by jejich využití ani nenapadlo”, informuje Pavel Nýč, jeden z odborníků zapojený do programu Byznys restart.

Ať už se jedná o digitalizaci různých oblastí a rozvoj e-commerce nebo třeba přestává fungovat váš dosavadní byznys model, trápíte se s budováním distribuce, nedaří se vám zajistit odbyt vašich produktů, marketing řešíte jen tehdy, když na něj zbude čas, finance řešíte spíše intuitivně než na základě smysluplného reportingu – tohle jsou jen příklady problémů, které firmy reálně řeší.

Pandemie pomalu kulminuje a odborníci tvrdí, že to nejhorší je za námi. Ale z pohledu řady firem nás čeká krušné “léto” a to nejtěžší období je stále před námi. A zde bude platit “zlaté pravidlo”: Kdo je připraven, není zaskočen”. 

V programu tak můžete očekávat pomoc od zkušených manažerů a profesionálů z byznysu, kteří sami vedou úspěšné firmy. Očekávejte silnou komunitu lidí, kteří se navzájem znají, podporují se, pomáhají si obchodně, finančně, znalostmi, zkušenostmi i obchodními kontakty. Celá komunita včetně dalších navázaných fyzických a právnických osoby čítá přes 1.200 lidí a firem.

hledáme obchodníka

Mezi další profesionály, kteří Vám budou pomáhat najdete například Vítka Endlera, ex generální ředitel MALL.cz. a MALL.pl, Zdeňka Haška – senior marketingový a prodejní profesionál, školitel a lektor, který má zkušenosti 25 let z prostředí středních a velkých firem u nás i v zahraničí. Potkáte se také s Matúšem Karrafou, zakladatelem značky, ex-CEO Feedo.cz (ČR,SK,PL) a dalšími.

Busyman.cz

© 2024 imper.cz