Aktuálně: Konference MontyRich napověděla, jak na internetové bohatství

04. Květen 2015

Podnikání a obchod na internetu vzkvétají, pravidla onlinu jsou však trošku jiná než při jednání face to face. Také proto jsme se minulou středu 29. dubna vydali na konferenci magazínu MontyRich v pražském Konferenčním centru u Hájků, abychom zjistili poslední trendy. Jak akci hodnotíme?

konference1

Celkem 8 řečníků, 420 minut přednášek a okolo šesti desítek účastníků – tak vypadala akce v číslech. Během prezentací a modernovaných rozhovorů jsme se dozvěděli více o online podnikání například od Martina Jebase z Ronnie.cz, zakladatele Skypicker.com Olivera Dlouhého nebo odborníka na e-shopy a UX design webů Jana Kvasničky. „Řečníci toho nakonec měli tolik co povědět, že jsme se dostali do malého časového skluzu, kvůli kterému muselo pár lidí ještě před koncem odejít. Ale podle mě panovala až do konce konference dobrá nálada a diváci si odnesli spoustu nových informací a znalostí. A co víc, už máme potvrzeno, že tam vzniklo i několik nových obchodní jednání, což nám dělá velkou radost,“ prozradil vydavatel a šéfredaktor MontyRich Milan Charvát.

Vyzkoušejte leady

konference2

Jelikož jsme věděli, že organizační tým zařizoval konferenci pouhé 3 týdny dopředu, což je velmi ambiciózní plán, zajímalo nás, jak výsledky hodnotí: „Jednalo se o naši první konferenci a celá příprava probíhala poměrně narychlo, takže jsme byli nervózní, jak celá akce dopadne. Jestli přijdou všichni pozvaní hosté, jestli se nám neomluví nějaký řečník. Nakonec se žádná podobná „nehoda“ nekonala a celá akce proběhla poměrně hladce.“

konference3

Účastníci si naopak chválili příjemnou komorní atmosféru, praktické příklady i spontánnost odpovědí u moderovaných rozhovorů. Debatu diváků pak rozproudily zejména přednášky na praktická témata – sociální sítě, zvyšování konverzního poměru i přednáška o tom, jak vyhodit při podnikání na internetu peníze z okna. Další akce se prý již připravuje.

© 2024 imper.cz