Moderní audiovizuální technika mění způsob, jakým fungují firmy, školy, ale třeba i kulturní instituce, ukazuje den obchodníků AV MEDIA

14. Prosinec 2017

Obchodní svět ve své plné šíři je opravdu fascinující. A pro oblast moderních technologií to platí dvojnásob. Kdo se v této oblasti vyzná a je pro klienta důvěryhodným partnerem, tomu patří budoucnost. V listopadu jsme v BusinessAnimals.cz měli možnost sledovat zákulisí práce obchodních týmů AV MEDIA. Je to špičkový dodavatel audiovizuální techniky pro komerční účely, ale také pro výuku do škol, do muzeí, digitálních kin, pro eventy všeho druhu  nebo třeba také pro hotel Hilton. Zdejší obchod má 3 oddělení a každé nám připadalo jako samostatná firma. Radek Klatovský a Michael Csiszár nás vzali do B2B prostředí. Martina Blažková s Davidem Vedralem nás provedli nejen světem moderních eventů, ale také skladem plným špičkové techniky.  S Petrem Borovičkou a Ondrou Novotným jsme se podívali do holešovické základní školy, kde jsme nevěřili, jak interaktivně se dneska děti učí.

Ve videu poznáte 3 týmy AV Media – Integrace, Pronájmy a Školy:

  • Každé oddělení AV Media tak dělá naprosto jiný typ obchodu. „Není to jen o krabičkách, dodat interaktivní flipcharty a obrazovky pro konferenční hovory. Úspěch dlouhodobé obchodní spolupráce tkví v tom, jaké řešení klientovi navrhnete, jak jej pro technologie nadchnete a zapojíte do procesu jejich užívání,“ řekl nám Radek Klatovský z týmu Integrace. „Neučíme firmy lépe klikat Power Pointy, naše řešení je naučí jinak uvažovat nad prací,“ dodává jeho kolega Michael Csiszár.
  • Tým Pronájmy vytváří pro zákazníky špičkové eventy. Vzhledem k náročnosti přípravy takových akcí funguje zkušená obchodnice Martina Blažková v úzké spolupráci s projektovým manažerem Davidem Vedralem. „Nejvíc hrdí jsme na ty akce, které jsou unikátní a vybočují mimo standard, ať už provedením, designem, nebo třeba i náročností,“ shodují se.
  • Obchodníci týmu Školy svou prací mění prostředí, ve kterém vyrůstají budoucí generace. Petr Borovička je v oboru roky a ZŠ Tusarova, kam nás vzal, zná dokonce ještě jako žák. S Ondrou Novotným nám prozradili, jak je motivující vidět, že školy opouštějí frontální výuku a dokáží zvídané děti nadchnout pro jiný způsob učení.

„Porozumění businessu zákazníka je v AV MEDIA základem úspěchu.“

Video: Miroslava Flam

© 2024 imper.cz