Appky, které obchodníkům ulehčují život #6

11. Září 2016

Aplikace za vás nepůjde na schůzku, neodprezentuje nový projekt a bohužel vám ani neuvaří kafe. Nicméně existuje spousta chytrých vychytávek, které vám můžou zpříjemnit pracovní i osobní život. Obzvlášť pokud potřebujete být co nejvíce v klidu, ušetřit hodně času nebo máte zkrátka tak nadupaný telefon, že by byla škoda s ním neumět pracovat. Třeba pomocí následujících osmi bezva aplikací.

appky

hledáme obchodníka

1. Kiwake Alarm Clock pro nešizené vstávání

Je velice jednoduché ráno zaklapnout budík a spát dál. Nebo budík posunout o pár minut. A znovu posunout. A znovu… Jenomže váš klient nebude čekat na to, než se vyspíte dorůžova. Abyste se vyvarovali neustálému odkládání vstávání, nainstalujte si aplikaci Kiwake. Neuvidíte zde žádný „snooze button“, když vám zvoní budík, prostě vstaňte. Navíc si můžete nastavit kategorii a přizpůsobit tak Kiwake svému životnímu stylu – motivation wake-up, body wake-up, brain wake-up. Nejeden obchodník tuto aplikaci považuje za jednu z nejlepších tohoto druhu!

Stahujte aplikaci pro iOS.

2. Giphy pro zábavnější komunikaci

Je velmi nepravděpodobné, že by se úspěšný obchodník místo práce zabýval vytvářením vlastních gifů. Ačkoliv se tato činnost jeví jako velice zábavná, určitě na to není dost času. A tak přichází aplikace Giphy, díky které si z rozsáhlé knihovny pohyblivých obrázků vyberete přesně ten, který vystihuje momentální situaci. A můžete místo zdlouhavé odpovědi poslat výstižný obrázek, díky kterému pobavíte nejenom sebe, ale i adresáta.

Stahujte aplikaci pro iOS nebo Android.

3. Haiku Deck pro jedinečné prezentace

Haiku Deck je přehledná a jednoduchá aplikace určená k tvorbě prezentací na iPadu. Na výběr máte z mnoha šablon, díky nimž se bude vaše prezentace vyjímat mezi všemi ostatními klasickými prezentacemi. Její výhodou je, že ji můžete synchronizovat mezi iPadem, počítačem a webem v reálném čase a umožňuje propojení s iPhonem, ze kterého se tak stane skvělý dálkový ovladač. Chcete vytvořit působivou prezentaci na pár kliknutí? Stahujte Haiku Deck.

Domluvte si konzultaci

Stahujte aplikaci pro iOS.

4. Scanner Pro 7 pro digi zálohu dokumentů

Upřímně – jde o jednu z nejlepších a nejužitečnějších aplikací, kterou by měl mít každý obchodník v telefonu. Skenování smluv a jiných dokumentů totiž tvoří nedílnou součást vaší práce a s touto aplikací ušetříte spoustu času! Díky modernímu algoritmu appka odstraní stíny, napraví zkreslení a náhled. Dokumenty můžete rovnou odesílat mailem nebo uploadovat na externí úložiště, třeba Dropbox, Google Drive nebo OneDrive. Soubory jsou chráněny heslem, takže se nemusíte obávat zneužití.

Stahujte aplikaci pro iOS.

button registrace obchodnika transparent

5. Pocket pro skladování must-read článků

Už i vývojáři veleváženého Facebooku si uvědomili, že někdy prostě jen tak brouzdáme po síti a ne každý článek a odkaz, který nás zaujal, máme čas ihned přečíst. Složitě jsme si pak ukládali odkazy do konceptů v mailu nebo zapisovali na papír aspoň zdroj. V současné době si můžeme odkazy na zajímavé články uložit do aplikace Pocket, díky které si přečtete jakýkoliv článek, a to i offline! Některé rozsáhlejší články se třeba nedají moc dobře louskat přes telefon, takže si je můžete později otevřít ve webovém prohlížeči. Výhodou je, že text v této appce vypadá pořád stejně, ať stahujete odkudkoliv. Vše přehledné a na jednom místě.

Stahujte aplikaci pro aplikaci iOS nebo Android.

6. Audible pro poslech knižních bestsellerů

Kdy jste si naposled stihli přečíst nějakou dobrou knížku? Rádi byste, jen kdyby toho času bylo víc. Ne každý zvládá číst v MHD. Nemusíte se však bát, o žádný bestseller už nemusíte přijít. Stáhněte si aplikaci Audible s audioknihami, které můžete poslouchat třeba při přejíždění na schůzky nebo večer u vaření. Zkrátka kdykoliv. Vyberete si z rozsáhlé knihovny různých žánrů, najdete zde více než 200 000 titulů! Máte dvě možnosti – buď si zaplatíte členství a můžete si číst od rána do večera anebo si kupujete audioknihy zvlášť, kus po kusu. K dispozici jsou ty nejnovější knižní hity, a nemusíte tak dlouho čekat na jejich vydání v tištěné podobě. Tuto aplikaci mimochodem obrovsky doporučují američtí businessmani!

Stahujte aplikaci pro iOS nebo Android.

7. Heart Test pro kontrolu vašeho zdraví

Česká společnost Pears Health Cyber je předním českým vývojářem zdravotních aplikací, které mají za cíl propojit lékaře a pacienty a také včas pacienty upozornit na zdravotní rizika. Aplikace Heart Test, je spolu s aplikací Dementia Test (kalkulátor detekující demenci vhodný k opakovaným testům vývoje nemoci) jednou z nejoblíbenějších zdravotních aplikací. Jedná se o kalkulátor potenciálu srdečního infarktu v následujících deseti letech. Možná se tomu zasmějete, ale kolikrát jste si během telefonátu nebo schůzky říkali, že vás z tohoto klienta určitě jednou „klepne pepka“? Tak tato aplikace vám řekne, jestli k tomu opravdu máte našlápnuto.

Stahujte aplikaci pro iOS.

8. Calm pro dokonalý relax

A u zdraví – tentokrát psychického – zůstaneme i u posledního tipu. Aplikace Calm je určena pro krátkou meditaci nebo relaxaci, buď po náročném dni anebo třeba i v jeho průběhu. A jak Calm funguje? Můžete si vybrat z více jak dvaceti dostupných zvukových témat nebo si zvolíte jeden z předem nastavených programů, které mají různá zaměření (štěstí, spánek, fokus atd.). Můžete třeba jen sedět a poslouchat šum moře nebo se dívat na západ slunce při poslechu relaxační hudby. Rozhodně appka, která stojí za vyzkoušení!

Stahujte aplikace pro iOS nebo Android.

© 2024 imper.cz