Meet-Up #20 – Tajemství akvizice

04. Říjen 2021

Čas uzrál a my jsme se rozhodli uspořádat první pocovidový meet-up! Pojďte s námi oslavit znovuzrození Business Animals!

Business Animals vstávají z popela. Jak jste si mnozí všimli, BA jsou znovu živou komunitou otevřenou všem obchodníkům a příznivcům obchodu. Takový okamžik si žádá událost. Proto jsme se rozhodli připravit pro vás event se zajímavými hosty a příležitostmi k získání nových kontaktů. Potkáme se 21.října v 18 hodin v coworkingu NODE5 na adrese Radlická 50 na Praze 5. Neváhejte se k nám přidat.

Na co se můžete těšit

Můžete se těšit na panelovou diskuzi se skvělými hosty na téma Tajemství akvizice. A co přesně si pod tématem Meet-Upu představit? Dozvíte se více o strategiích pro domlouvání schůzek po telefonu, o své zkušenosti se podělí Claudie Paldusová. S Martinem Hoškem se blíže podíváme na to, jakou roli mohou hrát data v obchodním procesu. A v neposlední řadě zabrousíme do oblasti sociálních sítí společně s Janem Kyselým. Celým večerem nás provede skvělý moderátor Michal Musil, který je zkušeným obchodním školitelem a stratégem.

Buďte součástí komunity Business Animals

Business Animals Meet-up je také příležitostí k tomu se potkat s lidmi, kteří se věnují obchodu a lépe se poznat. Po panelové diskuzi bude možnost potkat se a popovídat s týmem Business Animals a podílet se na utváření komunity. Budeme rádi, když se s námi podělíte o své zkušenosti ze světa businessu, či o vaše postřehy pro další směřování komunity Business Animals.

Vyzkoušejte leady

Chybět jistě nebude dobrá nálada a v barové nabídce najdete piva z různých minipivovarů. Těšit se můžete také na welcome drink. A chybět nebude ani soutěž o zajímavé ceny.

Line-up

17.45 Door open

18.00 Zahájení, panelová diskuze

  • Claudie Paldusová (CEO, Telefonická komunikace) – expertka na domlouvání schůzek po telefonu
  • Martin Hošek (Partner, Imper) – konzultant implementace datových řešení do obchodních procesů
  • Jan Kyselý (Co-Founder, Future Sales) – expert na akvizici přes sociální sítě, zejména LinkedIn
  • Moderátor Michal Musil (Senior Consultant, Growjob) – zkušený obchodní školitel a stratég

19.30 Networking, soutěže a volná zábava

Akce je uspořádána ve spolupráci s Imper, Growjob, Raynet a SalesDock. Prosíme o dodržování anticovidových opatření po celou dobu trvání akce.

Nahlédněte s námi do minulosti

Komunita Business Animals prochází obrozením. Meet-Upy BA však nejsou žádnou novinkou. U kořenů Business Animals byly nedílnou součástí celého projektu. Jak sami jistě víte ze své obchodní zkušenosti, osobní kontakt nic nenahradí. Proto se již nemůžeme dočkat, až si s vámi potřeseme rukou a budeme se moci blíže poznat.

Vy, kteří jste natěšení stejně jako my, zavzpomínejte s námi na jeden z Meet-Upů. O svůj příběh se podělila Jitka Zoderová, která stála u zrodu Business Animals a Dan Kosec, zakladatel komunity Crypto kingdom CZ. O tom, jaké fuck-upy je provázeli, a co stálo za vzestupem jejich komunit si můžete připomenout v tomto článku.

Vy, kteří jste se Meet-Upu s Jitkou a Danem zúčastnili si jistě vzpomínáte, že to byla jízda. A to vám můžeme slíbit i tentokrát. Proto se nezapomeňte registrovat zde. Těšíme se na vás!

© 2024 imper.cz