Odlišit se od konkurence v záplavě telefonátů, které vaši klienti a zákazníci dostávají není jednoduché. Tím spíš, že konkurencí nejsou jen vaši přímí konkurenti, ale prakticky všichni, kdo vašim potenciálním klientům a zákazníkům telefonují. Vysoký počet všemožných obchodních nabídek nebo ke „spolupráci“, ať už telefonem nebo emailem totiž způsobil, že lidé přestali rozlišovat jednu od druhé. Přinejmenším v úvodních vteřinách – při pohledu na email anebo poslechu úvodních vět vašeho telefonátu – vyvíjejí jen minimální snahu porozumět vám a pochopit, s čím voláte a co pro ně můžete udělat.

Ve více než 380 rozhovorech, které jsme s osobnostmi českého obchodu podnikli, se opakovala jedna klíčová myšlenka. Ano, obchod je o houževnatosti, cílech, produktu a firmě, pro kterou děláte. Ale pokud jdete po jádru věci, vždy je hlavně o schopnosti prodat sám sebe. Svou osobnost. Svou vizi. To jsme měli na paměti, když nás Asociace společenské odpovědnosti, kterou mediálně podporujeme, pozvala na historicky první českou debatu partnerek prezidentských kandidátů. Také tyto ženy musely v diskusi moderované šéfredaktorem Forbesu Petrem Šimůnkem prodat samy sebe. Jelikož jsme v BusinessAnimals.cz otevřeni všemu, co je nové, moderní a svěží, přišli jsme se na První dámy mezi námi podívat na vlastní oči.

Miroslav Princ byl minulé úterý hostem našeho sales rána, kde kluci kompletně shrnuli vše důležité, co se zatím o chystajícím nařízení ví. Ostatně, koukněte na záznam ZDE.

Vstoupili jsme do nového roku 2018. A s ním přichází nové trendy nejen v salesu. Volání na neznámá čísla bez identifikace leadu jsou již za námi. Nyní přichází éra datové analytiky, leadgen videí a dalších moderních věcí, které nám obchodníkům usnadní práci. Pojďme si na to důkladně posvítit!

Rok se s rokem sešel a my opět bilancujeme. Rok 2017 byl pro nás hodně důležitý. Stalo se toho tolik, že by se vše ani nevešlo do článku. Naše CEO Jitka Zoderová se však rozhodla zavzpomínat a připomenout zásadní momenty, které Business Animals posunuly vpřed.

Rok 2017 je už pomalu za námi a před námi se otevírá rok 2018 plný nových zážitků, možností, dobrodružství, zvratů i vzdělávacích akcí. Je načase pořádně oslavit Silvestr a pak už se vrhnout do svého byznysu naplno. A ruku na srdce, nikdo z nás neví vše a je potřeba se neustále vzdělávat. Ideální příležitostí jsou různé akce, workshopy, semináře či konference zaměřené na různá témata. Připravili jsme si pro vás opět průřez tím, co nás zaujalo nejvíce za první měsíc roku 2018. Tak vzhůru do toho a půl je hotovo. Buďte vždy o krok napřed.

© 2020 Business Animals s.r.o.