Na pracovním pohovoru byl už každý, kdo se kdy ucházel o pracovní místo. Většina lidí si přitom důkladně promýšlí, CO bude o sobě říkat, málokdo už řeší přípravu, JAK se na pohovoru skutečně chovat, JAK mluvit, JAK vypadat. A na jednu věc dokonce zapomínají skoro všichni.

[velikost_textu]

Život je učení za pochodu, nemyslíte? Ačkoli se výukou a vedením ostatních zabývám už 40 let, naučil jsem se během minulého víkendu hned 3 nové věci. Pro obchod i pro život. Které to jsou?

[velikost_textu]

Tuhle větu slýchávám skoro každý den. Vlastně vždy, když se v diskusi dostaneme k tomu, že obchod ve firmě vlastně nefunguje tak, jak by měl a mohl. Tento nový, jiný a lepší obchodník má být spasitelem, který si přinese vlastní kontakty z minula (ideálně na majitele firem a top management), otevře k nim dveře vašim produktům a službám, naváže na staré známosti. Prostě zvládne „to něco,“ co ti stávající nezvládají – a obchody se pohrnou. Jenže…

[velikost_textu]

Rychlý a jednoduchý pomocník při ruce, přesně to je pro americké obchodníky nová mobilní aplikace SalesMax, jejimž úkolem je analyzovat a předvídat B2B prodejní příležitosti. 

Londýnské letiště Gatwick nedávno otevřelo obchodní salonky, které nabízejí cestujícím nejen klasický komfort občerstvení a klidného odpočinku, ale také plně vybavené prostředí pro pořádání mítinků či naopak soukromí pro vlastní práci.

[velikost_textu]

Pro některé geniální nápad vizionářské mysli, jiní si klepou na čelo. Do jaké skupiny se řadíte, zvířata?

© 2020 Business Animals s.r.o.