Vychutnejte si filmy pod hvězdami s drinkem v ruce – letní kina jedou!

12. Červenec 2018

S letními kiny se letos roztrhl pytel. A my se ani nedivíme. Pod noční hvězdnou oblohou všechno tak nějak vypadá, chutná a prožívá se líp. Nechte se zlákat a vyrazte na promítání na čerstvém vzduchu. A my vám poradíme, kam si to namířit a kde nás můžete potkat.

PRAHA

Letní kino Regina

Domluvte si konzultaci

Letní kino Regina najdete přímo v malebném prostředí Kajzových sadů v Karlíně. Pod vzrostlými stromy můžete sledovat napínavé příběhy a usrkávat oblíbený drink. Večer už bývá chladno, takže si nezapomeňte s sebou vzít deku. Aktuální informace o programu i časy promítání najdete na karlinske-filmove-leto.cz. Za film zaplatíte 60 Kč.

Kasárna Karlín

V Karlíně ještě zůstaneme, protože si zde můžete zajít i do druhého kina, které je v bývalých kasárnách. Filmy se promítají každý čtvrtek a sobotu. Info a program najdete na  kasarnakarlin.cz.

Výstaviště Holešovice

Výstaviště Holešovice se také pyšní letním kinem u Křižíkovy fontány, které je každou středu zdarma. Ostatní dny už si musíte připlatit.

Kinobus

Ať vám neujede kinobus.. tento unikátní autobus od Dopravních podniků s sebou po Praze vozí dobrou náladu. Ve svých útrobách ukrývá jak promítací zařízení, tak i lavičky a k zapůjčení deky. A navíc promítá zdarma. Kde zrovna staví a zda nebude blízko vás zjistíte na kinobus.cz

hledáme obchodníka

Kino BIO u Stromovky

Kino Bio na vzduchu. Najdete ho u Stromovky a budete mít velmi těžké rozhodování. Ale nakonec, co byste za tmy v parku dělali, když si můžete hovět na lavičce, popíjet drink a sledovat trhák na plátně. Takže nezapomeňte, každé úterý do konce prázdnin… kinonavzduchu.

Žluté lázně

Ve Žlutých lázních se rozhodně nudit nebudete. Ale když je navštívíte v úterý nebo v pátek (a v sobotu), užijete si pohodu v kině pod hvězdami. Na travnaté pláži, která pojme přes 2000 tisíce lidí se můžete rozvalit do připraveného lehátka a nechat se bavit. Program a info na zlutelazne.cz.

BRNO

Dvůr Městského divadla

Léto na Dvoře Městského divadlo Brno je akce, které bude probíhat celé prázdniny. S velkým úspěchem začala a dohromady se na ní promítne 90 filmů, takže se máte na co těšit. Připravte se ale na netradiční 15 minutovou reklamní přestávku uprostřed filmu, kterou ne každý vítá. Co dávají a kdy zjistíte na letnikinobrno.

Brno střed

Letní kino Brno střed se toho nebojí. Promítají za každého počasí a docela zajímavé kousky, které v běžném kině neuvidíte. Občerstvení si koupíte na místě, stejně jako lístek půl hodiny před začátkem. Sedí se na skládacích židlích, takže si nezapomeňte nějaký polštářek. Celý program najdete na kinobude.cz

Špilberk

Letní kino Špilberk má program nacpaný samými supertrháky, láká na čerstvý popcorn, vychlazené pivo a hlavně super výhled, protože s 282 m.n.m. je to nejvyšší kino v Brně.  Na co jít najdete tady letnikinospilberk.cz

OSTRAVA

V Ostravě právě probíhá unikátní festival letních kin FLOK. Ten pod sebe shromažďuje nejrůznější místa ve městě a okolí, kde si lidé mohou pod hvězdami shlédnout film. Už teď jich je sedm a další přibývají. Aktuální program a místa, kde se promítá najdete na flokostrava.cz.

PLZEŇ

Letní kino Planá u koupaliště pojme až 300 osob. O občerstvení se postarají, lehátko, židličku a deku si musíte donést vlastní. Zatím mají připraveny čtyři filmy, ale třeba ještě přidají :-). Co hrají, zjistíte na nanokino.

Foto: facebookové profily a webové stránky zmíněných kin

© 2024 imper.cz